• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Ty „nevylepšený“ na Nexusu, Xiaomi, LG (obojí s Android One) nebo Motorole maj všechno možný, jenom ne zmenšování. :)
    Používám na to Snapseed (a na některý úpravy, jako třeba zrcadlové převrácení). Je to vcelku otrava.

    Na straně klienta (webového prohlížeče) by se to řešit dalo…

    Resize images in JavaScript the right way
    https://imagekit.io/blog/how-to-resize-image-in-javascript/
    https://github.com/nodeca/pica
    PES
    PES --- ---
    CPT_PLESARD: Obvykle i základní Aplikace Fotoaparát popř. Galerie Obrázků v mobilu má nějaké základní možnosti úprav, kde to zmenšení (mezi jinými jako je ořez, otočení atd.)
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    LAUNCHER: Co ten obrázek zmenšit v telefonu ještě před uploadem?
    Resize Me! Pro - Photo & Picture resizer - Apps on Google Play
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xnview.XnResize
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    NYX: Slo by pls zmensit i velky obrazek z mobilu? Muj dela nativne 14MB, pri pokusu o upload mi Nyx hodi chybu. Mensi obrazky zmensi na rozumnou velikost, ale tyhle velké to zahodi predem.

    Zkousel jsem i Android klienty s timto vysledkem:
    Fyx - Zmensi, hura. Ale nenasel jsem v nem dark mode, takze mi u toho popali oci.
    Nyxdroid - Ma dark mode, nezmensi obrazek, takze to hodi chybu.

    Dekuji.

    Jinak chvalim, je to uzasny a muselo to dat cely silene prace, respect.
    NYX
    NYX --- ---
    MINAB: Nahore v hlavicce zacni psat nazev
    MINAB
    MINAB --- ---
    Zdravím, jak vyhledam konkrétní diskuzi, kterou nemám v mým oblíbených?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    HARALD: ve skutečnosti nejde o to cos udělal (a ani sem neměl potřebu Tě s tim nějak spojovat, jestli si všimneš) - to byl jen incentiv k tomu se s tím fakt ozvat, protože se mi to tim připomnělo. Obecně mi to přijde dobré pro transparenci klubu jako takového a v klubech které mám nějak na starost bych to třeba rád zapnul obecně. A shodou náhod vím, že nejsem sám. Reálně se mi stalo, že jsem se na něco chtěl někde kde nejsem správce mrknout a až pak jsem vlastně zjistil, že to tam neuvidim.
    HARALD
    HARALD --- ---
    SIRIEN: Na tohle nemá smysl dělat systémové řešení.

    V v jednom konkrétním případě, jsem si spletl kluby a mazal podle pravidel jiného klubu. Za to jsem se omluvil a tvůj klub si unbooknul, abych to omylem neudělal znovu. Jestli chceš, umyju si hlavu i v klubu, kde jsem omylem mazal. Ale nemá smysl nyx zanášet zbytečnými nastaveními u klubů.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Nedaří se mi najít klub s návrhy / feedbackem k Nyxu samotnému (? možná sem jen tupej) - rád bych dal návrh na možnost učinit log admin zásahů klubu veřejný, ale nevim kam to postnout :(
    HARALD
    HARALD --- ---
    JJOXER: Obě jako statickou.
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    HARALD: Cache refreshnuta a stale vidim na obrazku GIF a na prispevku statickou, ty vidis obe jako GIF?
    HARALD
    HARALD --- ---
    JJOXER: Vidím ikonu z obrázku, který pastuješ. Takže zřejmě máš v cache starou ikonu. Zkus zmáčknout CTRL-F5.
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    Snazim se nahrat GIF ikonku, mam spravny format a malou velikost a stejne mi to nesezere, delam neco spatne?

    PES
    PES --- ---
    FUNEBRAK: To byly nejspíše uložené přihlašovací údaje v prohlížeči (či password manageru)... tj. mimo NYX
    FUNEBRAK
    FUNEBRAK --- ---
    taková blbost, ale na starém NYXu jsem při přihlášení napsal F jako funebrak a pak jen přes tabelator napsal heslo, teď mi to nejde ani když zaškrtnu "pamatovat si mě"
    NYX
    NYX --- ---
    ZUULUU: Jaka diskuze?
    BUSH13
    BUSH13 --- ---
    NYX: Super, nové zápisky se ukládají již normálně, díky moc!
    NYX
    NYX --- ---
    BUSH13: zkus ted
    NYX
    NYX --- ---
    BUSH13: Vim o tom, je tam chybka s prevodem radku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam