• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jak přesně funguje DI?

    osoba si mě do něho dala. nevidím jeho příspěvky a ani jeho reakce. Ale je OK, že vidím pokud na něho někdo reaguje? jedná se o Howkinga...

    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    GREATDRAKE: NYX: mám pocit, ze se to stane, kdyz reaktant (? :-D) smaže svůj příspěvek před odesláním reakce.
    NYX
    NYX --- ---
    GREATDRAKE: Nejakou chybu u me v JS. Ale zkoumal jsem to dukladne a uprimne nechapu jak to muze vznikat.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Co přesně znamená, když vidím v odpovědi nikoli nick, ale "undefined" ?

    NYX
    NYX --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    SP1T: Tak pokud mate nejake takove nefungujici webp soubory, muzete to otestovat? Diky
    NYX
    NYX --- ---
    Kazdopadne podle vseho v te knihovne k nejakemu posunu doslo. Zkusim nekdy v brzke dobe upgradovat a uvidime.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    SP1T: Husty. Nevidim ale zadnej duvod, proc by se tohle melo dit.
    Mobilni verze znamena, ze pouzivas na telefonu browser a v nem pouzivas nyx?
    SP1T
    SP1T --- ---
    WOODMAKER: Ten první je nahraný "barevný" originál stažený z webu. Ten druhý je screenshot jak jsem ho stáhnul a vidím na telefonu.
    SP1T
    SP1T --- ---
    SP1T
    SP1T --- ---
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    PRAASHEK: Tak to jo. ;o) Budiz Ti prano. ;o)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    OVERWATCH: asi jsi zlobil. Já jsem moc hodný člověk a je to o mě známo.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    PRAASHEK: To bylo rychly, ja jsem cekal na zalozeni asi 5 tydnu. ;o)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    TOOMIX: už to založil :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PRAASHEK: ta doba je neurčitá a záleží tuším na NYXovi, kdy to založí
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jak funguje zakládání diskuzí? jenom abych něco nepromeškal; vyplnil jsem formulář se základním názvem, dal popis (který vypadá retardovaně, protože nikde není upozornění, že pokud chci řádkování, musím nejspíš použít tagy, což je mimochodem podnět k zamyšlení, že by to tam mohlo být uvedeno) a teď se tam hlasuje. Jaká je pak doba, kdy se má něco začít dít?

    a btw ty navrhované "podobné" diskuze, co to tam nasáčkuje, to taky není zrovna nejšťastnější ;)
    JUPIII
    JUPIII --- ---
    Nejde mi přihlásit se z mobilu, po změně hesla. Hlásí špatné heslo. Přihlásit se z noťasu funguje bez problémů. Čím to může být? Díky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam