• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    KOC256: Tedy rozumím, že se to píše přímo do textu příspěvku, a správce tam (do cizích příspěvků) psát nemůže. Tak bych potřebovala nasměrovat na klub, kam se píšou přání nových funkcí :) díky
    KOC256
    KOC256 --- ---
    a v nastavení, pokud máš práva, tak můžeš některé štítky přednastavit a pak to napovídá - viz img

    KOC256
    KOC256 --- ---
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    Dotaz ke štítkům u příspěvků. Mám dojem, že před časem jsem zachytila info, že příspěvky se dají štítkovat. Nevím ale už, jak.
    Hodilo by se mi to hodně v odborných klubech. Kde bych jako správce mohla štítkovat posty, kde někdo napsal info určitého typu, aby se to pak dalo vyfiltrovat. To jde? A jak? Díky
    CAMKA
    CAMKA --- ---
    zdar, proč se mi prosím neobjevuje moje událost [Zelífest 2022] v historii ani v kalendáři událostí? co je špatně?
    FIFI
    FIFI --- ---
    NYX: diky
    NYX
    NYX --- ---
    FIFI: Neda. Nejsnaz asi kombonace prezdivky a slov, ktere se v nem vyskytovaly
    FIFI
    FIFI --- ---
    Omlouvam se za dotaz, nemohu to najit: daji se nejak skrz celym nyxem vyfiltrovat me vlastni prispevky s nejvice plusy/minusy ?
    Hledam jeden konkretni prispevek, vim, ze mel dost plusu, ale vubec nevim, v kterem klubu byl umisten.
    AETHER
    AETHER --- ---
    FOAMISS: Ten vubec nema bazar, ne?
    PSICHION
    PSICHION --- ---
    TOOMIX: OK. Dík.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PSICHION: pošli si pozvánku a registruj se pod jiným ID
    PSICHION
    PSICHION --- ---
    PSICHION: a nyx pak prakticky nepoužíval a teď bych rád začal... nicméně to použitý jméno mi prostě nesedí.
    PSICHION
    PSICHION --- ---
    ahoj. Jestli je help ten text o formátování a vkladani odkazů a kusů kódu, tak ten jsem četl, čili snad mě nikdo nepokouše... Mam dotaz na změnu přezdívky. Zaregistroval jsem se asi pred deseti lety a použité jméno už je dost neaktuální. Dala by se změnit?
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    NYX: Pardon, NYX pro iOS.
    NYX
    NYX --- ---
    FOAMISS: ktera appka?
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    Ahoj, mám dotaz, u iPhone když chci pridat fotku do příspěvku, povede se to jednou a pak mi to pořad píše “chyba v komunikaci se serverem” a nemůžu pridat žádnou fotku. Teď co jsem pridavala do bazaru slo, ale další inzerát s fotkou už mi nejde vložit, co s tim? Appku jsem několikrát restartovala. Dekuju
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Ano, je to v poradku pokud si to filtrovani odpovedi nezapnes.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NEI:
    Rozumím i když nesouhlasím, ale zajímá mě zda to funguje správně… Protože i za běžného chování něco propadává…
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nyxi:
    Co toto prosím?

    nechci polemizovat o DI, ale je OK, že vidím asi jen některé reakce na někoho kdo mě má v DI?
    AKUYAKU
    AKUYAKU --- ---
    NYX: Nechci spamovat, takže zkoušela to kámoška, nejdřív zkoušela s mezerou, ale pak i bez mezery. Prý to psalo: registrace nebyla provedena úspěšně. Já se ji zeptal, jestli neviděla něco specifičtějšího.

    Nicméně jsem pozval i někoho dalšího, který se k tomu dostane dnes později, takže kdyžtak podám další info.
    NYX
    NYX --- ---
    AKUYAKU: pozvanky by mely fungovat. Hlasi to nejakou chybu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam