• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    PUSCHPULL
    PUSCHPULL --- ---
    Dotaz k editačnímu oknu příspěvků.

    V diskusním severu lopuch.cz používám přes Tampermonkoy script pro formátování textu.
    Měl by být kompatibilní i s lapiduch.cz, okoun.cz a nyx.cz

    Formatting_Panel (formatting_panel.user.js)
    Lopuší user scripty | Main / Johny_G
    http://moltools.sourceforge.net/lopuch/?n=Main.JohnyG

    Prohlížeč Chrome v aktuální verzi
    V práci na PC mám Windows 10 Pro (32-bit)
    a zde to funguje - viz přiložený obrázek

    Doma mám Windows 10 Pro (64-bit)
    jinak chrome stejný, nicméně tam se mi možnosti editace (záložky nad oknem [B][I][U][URL][IMG][FONT][CODE]) nezobraují.
    Nenapadá mě proč tomu tak je.
    Nějaký nápad? Či jiná možnost přidělat editační tlačíta či něco podobného? Děkuji

    screen z prac-PC:
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    WUXIA: Potvrzuju, nefunguje to. Zkouseno normalne v prohlizeci v mobilu i na pc, v diskusi a v poste.
    NYX
    NYX --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NYX: Máš to tam
    NYX
    NYX --- ---
    SALVATOR: Klidne. Zatim mi neprisel zadny z tech souboru :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NYX: Měl sem včera nebo předevčírem stejnej problém s nahráním fotky jako přílohy postu, stejná obecná hláška. Velikost 2.2 MB. Chceš ji taky do mailu?
    NYX
    NYX --- ---
    WUXIA: posli mi to ma nyx@nyx.cz, vyzkousim
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    WUXIA: nemá to víc, než 10MB? Je na to limit.
    WUXIA
    WUXIA --- ---
    Ahoj, prosím, nejde mi nahrát fotka i inzerátu, stále mi to hlásí, že soubor nejde nahrát. Jde o mou vlastní fotku z mobilu - staženej obrázek z netu tam uložit jde. Dával jsem ho k inzerátu takhle už několikrát a vždycky bez problémů, tak netuším, kde by mohla být chyba.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HEBORIK:
    Ne, leda pozvat si nové ID a to pak používat místo starého.
    HEBORIK
    HEBORIK --- ---
    Je možné přejmenovat si id?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    YMLADRIS:
    ten podnět je dobrý a přijde mi že jsem ho už vznesl. minimálně jsem na něho myslel :-)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    KOC256: Tedy rozumím, že se to píše přímo do textu příspěvku, a správce tam (do cizích příspěvků) psát nemůže. Tak bych potřebovala nasměrovat na klub, kam se píšou přání nových funkcí :) díky
    KOC256
    KOC256 --- ---
    a v nastavení, pokud máš práva, tak můžeš některé štítky přednastavit a pak to napovídá - viz img

    KOC256
    KOC256 --- ---
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    Dotaz ke štítkům u příspěvků. Mám dojem, že před časem jsem zachytila info, že příspěvky se dají štítkovat. Nevím ale už, jak.
    Hodilo by se mi to hodně v odborných klubech. Kde bych jako správce mohla štítkovat posty, kde někdo napsal info určitého typu, aby se to pak dalo vyfiltrovat. To jde? A jak? Díky
    CAMKA
    CAMKA --- ---
    zdar, proč se mi prosím neobjevuje moje událost [Zelífest 2022] v historii ani v kalendáři událostí? co je špatně?
    FIFI
    FIFI --- ---
    NYX: diky
    NYX
    NYX --- ---
    FIFI: Neda. Nejsnaz asi kombonace prezdivky a slov, ktere se v nem vyskytovaly
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam