• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    TOFI
    TOFI --- ---
    Ahoj.
    Chtel bych se prosim zeptat proc webova verze nyxu na mobilu nema palec dolu a muzete to nekdo pridat ?
    Dekuji.
    SCREWED_DEVIL
    SCREWED_DEVIL --- ---
    tak to to jdem fakt lama, že mě to nenapadlo dřív. Díky všem !!!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    //*web-verzí jsem myslel desktop verzi ;)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SCREWED_DEVIL:
    NYX: možnost přepnout na web-verzi kterékoliv stránky má androidí chrome i firefox. Položka "Desktop site" v hlavním menu prohlížeče.
    NYX
    NYX --- ---
    SCREWED_DEVIL: Co hledam, ma to chrome na androidu jako volbu v menu.
    SCREWED_DEVIL
    SCREWED_DEVIL --- ---
    Ale to mi stejně nepomůže - některý věci prostě na Androidu nejsou. To fakt nejde udělat něco ve smyslu "ignoruj tel. a použij PC standart ?" - ať si to nastaví uživatel podle libosti.
    NYX
    NYX --- ---
    SCREWED_DEVIL: Ridi se to rozlisenim. Muze pomoct otocit na sirku.
    SCREWED_DEVIL
    SCREWED_DEVIL --- ---
    proč je to na androidu tak user unfriendly proti PC ?

    Lze nějak na tel. udělat zobrazení jako na PC ? - Nikde to nemůžu najít...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jako to zní hodně divoce… Mě se max stává, že pokud se na pomalém připojení nepodaří nahrát obrázek před odesláním postu, tak se pak odešlě (neviditelně) až s dalším postem :-)
    NYX
    NYX --- ---
    IVASKA: To uprimne vubec netusim jak je mozne :-/
    IVASKA
    IVASKA --- ---
    Dobrý večer, snažila jsem se okopírovat jednu zprávu zaslanou účastníkovi Sombra také účastnikovi Atlan a nějak mi nešlo udělat obvyklé copy - paste (asi špatně fungovala myš). Tak jsem se začala pokoušet o různé věci, a úplně jsem rozhasila svůj systém. Teď když napíšu něco účastníkovi Sombra, tak když posléze napíšu a pošlu něco jiného účastníkovi Atlan, tak se mu okopíruje všechno, co jsem napsala Sombře. Nevím si rady, co s tím.
    NYX
    NYX --- ---
    BRETA: Pokud nezna ani heslo ani nema pristup na e-mail, tak leda nova registrace.
    BRETA
    BRETA --- ---
    Dá se změnit email pro obnovu hesla? Kámoška zapomněla heslo a její emailová adresa už je pár let zrušena :⁠-⁠) nebo existuje nějaký jiný řešení? Diky
    NYX
    NYX --- ---
    SLAMITCH: Netusim, nejaky divny bug :)
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Dotaz k hledání. Proč nemůžu při textovým hledání (ať už "Seriály" nebo třeba "hudba") najít [SLAMITCH @ nemalé vypalovačky und chytlavé melódie] (post z 2021), ale naprosto stejnej post z 2022 [SLAMITCH @ nemalé vypalovačky und chytlavé melódie] mi search najde?
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    Ahoj, zprávy v poště se po nějaký době mažou, co? Existuje nějakej archiv? Měla jsem včera takový prozření a chtěla bych dohledat nějaký cca 15 let starý zprávy :D
    PUSCHPULL
    PUSCHPULL --- ---
    NYX: dík. :)
    Ještě doma zkontroluji, zda tam mám přesně stejnou verzi toho scriptu.
    Ale je divné, že na jednom PC to šlape a na druhém ne.Ale co už, stává se to ...
    NYX
    NYX --- ---
    PUSCHPULL: To bych se obratil spis na autora scriptu.
    PUSCHPULL
    PUSCHPULL --- ---
    Dotaz k editačnímu oknu příspěvků.

    V diskusním severu lopuch.cz používám přes Tampermonkoy script pro formátování textu.
    Měl by být kompatibilní i s lapiduch.cz, okoun.cz a nyx.cz

    Formatting_Panel (formatting_panel.user.js)
    Lopuší user scripty | Main / Johny_G
    http://moltools.sourceforge.net/lopuch/?n=Main.JohnyG

    Prohlížeč Chrome v aktuální verzi
    V práci na PC mám Windows 10 Pro (32-bit)
    a zde to funguje - viz přiložený obrázek

    Doma mám Windows 10 Pro (64-bit)
    jinak chrome stejný, nicméně tam se mi možnosti editace (záložky nad oknem [B][I][U][URL][IMG][FONT][CODE]) nezobraují.
    Nenapadá mě proč tomu tak je.
    Nějaký nápad? Či jiná možnost přidělat editační tlačíta či něco podobného? Děkuji

    screen z prac-PC:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam