• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Stane se Google dalším zlým Microsoftem?
    http://www.linuxsoft.cz/article.php?id_article=1015

    Jako, ze ne uplne zasadni informace, ale ten opensource projet je zajimavej napad
    SATAI
    SATAI --- ---
    Ty, co cetli The Diamond Age to asi neprekvapi:
    E-Paper On Cereal Boxes - http://www.wired.com/news/technology/0,1282,69839,00.html
    Jidelni hulky jsou, predpokladam, dalsi na rade.
    SATAI
    SATAI --- ---
    GINO: mas snad pocit, ze OS X neni BSD? ;)
    GINO
    GINO --- ---
    SATAI: spis nejaky *bsd... ale to uz je moc OT ;-)

    spis kdyz jsme u tech OS - vsimli jste si, jak casto maji ve filmech v zaberech na pocitace divne rozhrani, ktere se nepodoba zadnym OS ktere se v soucasne dobe pouzivaji?
    SATAI
    SATAI --- ---
    GINO: Pokud myslis linuch, tak ten si nema s Mac OS X co vycitat. Snad ma jenom hnusnejsi UI ;)
    GINO
    GINO --- ---
    SATAI: a pc s kloudnym os taky ;-))
    SATAI
    SATAI --- ---
    GINO: no dobre, trusted solaris a AS/400 jsou lepsi ;)
    GINO
    GINO --- ---
    INFERNO_ON_LINE: jako politicky thriller mi to teda moc neprislo ;-)) nicmene kazdopadne to stoji za precteni...

    SATAI: Myslim ze ten manik Maca videl, navic s nim docela souhlasim ;-)))
    INFERNO_ON_LINE
    INFERNO_ON_LINE --- ---
    :]
    VANEK
    VANEK --- ---
    INFERNO_ON_LINE: Jo, říká se Předseda Bruce!
    INFERNO_ON_LINE
    INFERNO_ON_LINE --- ---
    ten "manik"?
    SATAI
    SATAI --- ---
    GINO: Ten maník asi nikdy neviděl maca, ne? ;)
    INFERNO_ON_LINE
    INFERNO_ON_LINE --- ---
    Ja bych rekl, ze to neni ani tak CP, jako politicky thriller mirne strizeny SF. A navic thriller napsany po 9/11.
    GINO
    GINO --- ---
    btw: ted jsem zakoupil Zenith Angle od Sterlinga a je to teda lehci cp - odehrava se to v soucasnosti, ale v jsem zatim v pulce a pekne se to rozjizdi... jinak mistama mi to prijde stephensonovsky sarkasticke :-) zatim nejlepsi je hlaska "Macintoshes are cute toys for artists rather than serious computers" :-))
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    někdo tu zmiňoval(dávno, dávno...), že by se měl někdo zajišťovat přísun novinek.. na www.kyberpunk.org se v poslední době aktuality docela rozhejbaly
    ADYZ
    ADYZ --- ---
    SIGG: Pochybuju, že bych se tam ze Zlína někdy v (blízké) budoucnosti podíval osobně. Nešly by udělat a linknout nějaké fotečky, nebo tak něco? Ty, co jsem našel, nejsou příliš popisné :-)
    IMZMETECH
    IMZMETECH --- ---
    SIGG: jo, sou slavný.

    znáte okrsek 13? francouzká šílenost rok 2010
    docela úsměvně tam fr. vláda řeší problém nepohodlných čtvrtí.

    i když to není cp, společenská struktura sedí, téma je trochu jinde..
    SIGG
    SIGG --- ---
    KIE: Nevim, ja na televizi moc necumim.. Ale kazdopadne uz se o nich psalo i v novinach Prahy8.
    SMETI
    SMETI --- ---
    cross je v pohode...kdyz jsem tam hral asi pred necelejma dvema rokama svy elektronicky hardcore experimenty tak sem se tam fakt cejtil dobre,uz tehdy byla docela dobre zdekorovana stage a styl jako breakcore a extremeni elektronika se tam presne hodil...ted pribilo fakt hodne skvelejch dekoraci, hlavne u vchodu vas privitaj dve robustni silenosti,
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam