• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Prave jsem dokoukal Nirvanu a jsem navysost spokojenej... Dej byl blbouckej, ale ztvarneni cyberpunku nejvic ze vsech hranych filmu odpovida moji predstave. Cekal jsem, ze to bude min koukatelny, podle tech recenzi, ale bylo to fajne fajne :D
    MAMELUK
    MAMELUK --- ---
    ISOTOP: to neni vubec spatny napad :)
    ISOTOP
    ISOTOP --- ---
    mohli by sme na tohle ftko nahrávat každej tejden jinej cyberpunkovej film .) co vy na to?!
    ISOTOP
    ISOTOP --- ---
    AVATAR: ještě to tam nechám pár dní
    ALL: ftp občas vypadává neni moc stabilní..proto se to mohlo přerušit. takovej ohlas! supr :)))
    MAMELUK
    MAMELUK --- ---
    ISOTOP: diky diky :)
    M0RF
    M0RF --- ---
    KRYZSTOFF: uz to zase jede, asi chyba na mem prijimaci.
    KRYZSTOFF
    KRYZSTOFF --- ---
    M0RF: Ja prave dotahal..
    ISOTOP: Diky
    M0RF
    M0RF --- ---
    ISOTOP: uz to nejde? stahlo to par mega a ted uz jen 503 error.
    ARCTOR
    ARCTOR --- ---
    ISOTOP: ...taky dik ;]
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Isitop: taham a dekuji!
    TACTIC
    TACTIC --- ---
    ISOTOP: Diky.Buh ti žehnej.Vubec mi to nešlo ztahnout z torrentu.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    bude to tam jeste na zacatku mesice? Uz jsem ponekud prekrocil limit :(
    ISOTOP
    ISOTOP --- ---
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    SEEKER: To vis ze jo...ja se svym ubohouckym ratiem to tam budu lovit a pak to ratio se svym 50KB/s uploadem mesice dohanet a tobe to hodim tvy FTP...;-)
    ADYZ: mensi rozliseni ale neni tak hnusne udelana....
    ADYZ
    ADYZ --- ---
    CHE_GUEVARA: Ta verze z karagary je nějak odlišná od té 1 GB?
    SEEKER
    SEEKER --- ---
    CHE_GUEVARA: nebylo by možno to dát na chvíli někam na ftp, skoro nemohu uploadovat a tak si na to nechci plýtvat ratio na KG, ale zase bych to docela shlédnul...
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    ISOTOP: vsak uz mam stazenou 1GB verzi a ted taham tu z karagary...jen bohuzel ceske titulky nejsou a slovenkse nesedi a ani se mi nepodarily syncnout...
    ISOTOP
    ISOTOP --- ---
    cituju uživatele BigBrother ze serveru csfd.cz: "Better than the Matrix!" napsal kdosi jako hodnoceni na IMDB. A prinejmensim co se tyce cyberpunkove atmosfery, mel urcite pravdu. Johnny Mnemonic bohuzel zustal pouze napul cesty a americka produkce z nej udelala bezne beckove sci-fi. Pro vsechny opravdove cyberpunkery je tohle jedine odpovidajici prevedeni Gibsonovych vizi na filmove platno.
    ISOTOP
    ISOTOP --- ---
    CHE_GUEVARA: komentáře vysvětlujou že většina lidí nechápe cyberpunkový béčko :)) podle mě je to výbornej film!
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    ADYZ: Torent je na thepiratebay (public) a na Karagara (private)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam