• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    DRAGON: Nova doba si zada nove postupy. Vsechny si nezbanuju, povolim si ty, co stojej za rec.


    SAMGARR: Ja to mam v planu. Co jsem si o Bromovi nasel, zda se mi, ze spis nez o cyberpunku jako o zanru bude jeho prednaska jakymsi overview soucasnejch technologickejch trendu a jejich smerovani v budoucnosti. Ve zkratce "umele inteligence a nanotechnologie soucasnosti se odvijeji diametralne odlisnym zpusobem nez jak si je v 80. letech predstavoval Gibson a proto cyberpunk nikdy nebude". Tedy nahled vedecky kapacity, pro kterou cyberpunk jsou skutecne jen implantaty a umely bytosti. Cetl jsem nejaky jeho prednasky a dost pochybuju o tom ze ve svy specializaci dokaze postihnout cyberpunk jako zanr a spolecensko-politickej fenomen.
    Tim ovsem nerikam ze to nemuze bejt zajimavy a poucny. Doufa ze mi to klapne.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Chystate se nekdo na tu prednasku "Cyberpunk nikdy nebude!" v Crossu? Nejak nevim co od toho mam cekat...
    PSY8076
    PSY8076 --- ---
    Softwarephysics is a simulated science for the simulated Software Universe that we are all immersed in...
    http://softwarephysics.blogspot.com/
    PSY8076
    PSY8076 --- ---
    tak jo vy kyberpankaci...necham vas tu dal povidat si o knizkach s urcitou stylistikou , coz je vlastne opravdu ten cyberpunk :D lol
    GHIVERAN
    GHIVERAN --- ---
    Just cause You are paranoid does not mean they are not after You ;-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LUKASHIVA: to je hustej pristup, jit na diskuzach a vsechny si zabananovat, hezky ty! ;))
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    LUKASHIVA: to ne, to bych používal - resp. zapnul, nepovolil výjimky a nevypínal :D
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    KID_MCHUTT: Ja se ho spis pokusim ukecat na funkci IGNORE ALL ze ktery si clovek bude povolovat vyjimky.. moje dream feature. :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    LUKASHIVA: já ho nepoužívám, zkus ukecat Nyxe, ať ti dá ten můj
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    Jen ten ignore bych potreboval nafukovaci..
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    Ja uz budu hodnej, srust psy8076Skynet23 skoncil v ignore bucketu a razem mam pocit ze tu je o nekolik jednotek blbosti mene. Doporucuju mu to same udelat s mym id, nebudou ho rozrusovat me prispevky s parametry skepse, zadna vize, prazdnota, nahltanej sloh.

    Mimochodem , kdyz se na tom zamyslim, tak obvinit nekoho z prilisne skepse v diskuzi o cyberpunku... to vazne LOL no. :)
    SMETI
    SMETI --- ---
    (^__^)
    SEEKER
    SEEKER --- ---
    PSY8076: fakt sem se do toho nechtěl zapojovat, ale když nemáš sílu nebo chuť vést tu flejmbatu na úrovni, tak opravdu mlč. Ten tvůj příspěvek též nechápu a hlavně nevim, co je na něm vůbec k pochopení.
    SEEKER
    SEEKER --- ---
    jó, kucí, eště hloub, ať křemík praská!
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    PSY8076: Chapu, jschovavat neschopnost argumentace za "eee me se nechce odpovidat" a psanej projev s urcitou stylistikou nazyvat nahltanou zabozroutstinou.
    Proc si nenapsal hned na zacatku ze jsi debil?
    h
    INFERNO_ON_LINE
    INFERNO_ON_LINE --- ---
    No kdyby se ta diskuze obesla aspon bez nadavek a nesmyslnych "zaobalenych zabozroutstin", mozna by to nekam vedlo. Takhle asi ne...
    INFERNO_ON_LINE
    INFERNO_ON_LINE --- ---
    DRAGON: :))
    PSY8076
    PSY8076 --- ---
    LUKASHIVA: jestli nerozumis tomudle PSY8076 tak je to blby no...nesmyslnou diskuzi si nech do hospody a nezasirej to tu zaobalenou zabozroutstinou kerou sis nahltal v knizkach .)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jděte už oba do prdele
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    SKYNET23: Cetl jsi na co jsem puvodne reagoval? Spoustu lidi tim otravim, ale skrz tenhle klub stracim iluze o vyspelosti lidske rasy, takze aby nedoslo k mylce hezky polopate...


    skynet23: pastnul clanek

    psy8076: to by mohlo bejt dobrym voditkem pro lidi co neverej...jako treba ty kecy na home from lukashiva

    lukashiva: to psy8076 jakou ma souvislost skepticismus ohledne moznych mimozemskych forem zivota s moji tezi jak definovat kyberpankace


    Takze nehledam souvislost ufo a cyberpunku, nybrz souvislost mezi lidma co na ufo neverej a mou tezi kdo je cyberpunker.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam