• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    AVATAR: ma ako ma, velka cast vyrobcov ti neumoznuje zariadenie rootnut (plne ovladnut), a je to strasny spyware.
    Za istych okolnosti sa to da opravovat, ale je to strasnej prace, a s kazdym dalsim modelom to je tazsie a tazsie
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    NIEKT0: tvemu primeru nerozumim. Android (i konkurencni os) ma vsechny funkce i aplikace univerzalniho pocitace. To na tom koneckoncu miluju, ze mam kompa v kapse.
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    Implantaty su super.
    Ja sa ale desim toho ze podobne ako by si dnes teoreticky mohol mat mobil vo funkcii univerzalnho pocitataca,
    tak z neho mas dnes iba smirovatko v podobe androidu alebo iphonu u 99% ludi, bez moznosti skutocnej kontroly.
    A bojim sa ze tak nejak podobne to dopadne s implanatatmi.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    i pro slepce je uz implantat. To, co dokaze bych videnim nenapsal, ale jako pomocnik pri orientaci v prostoru je to porad zazrak.

    Skoda, ze se nedoziju dvouset let.
    LAIRELOSSE
    LAIRELOSSE --- ---
    GIOMIKY: Hmm, dneska sem cetl o ochrnutem typkovi, co mu dali implantat do mozku a zase se zacal trochu belhat..
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    US Defence scientists have invented a brain implant that boosts memory - ScienceAlert
    http://www.sciencealert.com/us-defence-scientists-have-invented-a-brain-implant-that-boosts-memory

    Nejake info o implantatech, ktere by mely pomoci primarne lidem s poskozenim pameti
    LUKK
    LUKK --- ---
    WULFEN
    WULFEN --- ---
    Grendel : Timewave Zero (Official Music Video)
    https://www.youtube.com/watch?t=34&v=b-V-xqf3LGs
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    QWWERTY: Ti quakebots jsou bohužel fake.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    GIOMIKY: cekals tisice dekovnych plusiku? :)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Pro flame prispevek mazu. Dik za nazor.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    GIOMIKY: slusnej viral :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    01org/acat · GitHub
    https://github.com/01org/acat

    Bez anotace, nemzu psat bez ruky
    LAIRELOSSE
    LAIRELOSSE --- ---
    QWWERTY: Joo, děkuju, dobré auditko. Podrobnosti budu řešit tam.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    LAIRELOSSE: >> [ mozek .:. smart drugs .:. nootropika .:. [bacha_BAN_za_CHAT!] ] :)
    NIEKT0: u me osobne to funguje opacne ... delal jsem neco navic, jenom kdyz jsem byl kazdej den zmastenej a mel jsem potrebu to kompenzovat
    LAIRELOSSE
    LAIRELOSSE --- ---
    NIEKT0: Jakou jsi bral dávku, jak dlouho, jak často a co bylo po vysazení, jestli se můžu zeptat (klidně PM)?
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    LAIRELOSSE: pokial nemas objektivne problemy, tak to pomaha podobne ako placebo (co nemusi byt malo:)
    U mna som mal pocit ze to fungovalo, ale ked sa na to pozeram spatne, tak tym ze som mal pocit ze som teraz smart, tak som sa viac ucil (ked uz som si to dal), dodrzoval som lepsiu zivotospravu, atd, atd.
    LAIRELOSSE
    LAIRELOSSE --- ---
    Chci se zeptat.. máte někdo zkušenosti s tzv. "smart drugs". Třeba s Modafinilem (předepisuje se hl. na Narkolepsii - u nás jako Vigil)? Docela mě tozaujalo. Načetl jsem si o tom nějaké články a zajímaly by mě vaše osobní zkušenosti, případně také ohledně dostupnosti (a s tím spojené důvěryhodnosti) z různých silkroadů apod.:)
    LAIRELOSSE
    LAIRELOSSE --- ---
    QWWERTY: Krutě!
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    Quake3 bots AI
    http://i.imgur.com/O975eRj.jpg

    ofc jde spíš o to, že AI neměla vstupní data, ale zní to strašně creepy
    4 roky bojove AI, ktera je naprogramovana k zivotu v arene
    deathmatch, ale neutoci na sebe
    neutoci ani na cloveka, dokud se samy necitily ohrozeny
    (....hral nekdo Q3? chovaji se boti normalne/agresivne pred prvnim killem nebo teprve ten je spusti?)

    WarGames reminder
    [after playing out all possible outcomes for Global Thermonuclear War]
    Joshua: A strange game. The only winning move is not to play.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam