• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    a jeste pisnicka

    Cobalt 60 - Wail
    https://www.youtube.com/watch?v=Vv7phSz1tdU
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Snog - Hooray!!
    http://www.youtube.com/watch?v=F1NM0qxBaAg


    Jako muj predchozi prispevek nemusi byt v tomhle duchu, ale mam rad pisnicky... a rozmazany obrazky s pseudo-neonama uz me nudi... a to jako hodne. Vzdycky nudily, stejne jako 5mm jacky zapleteny v dreddech, ale ty jsem vlastne videl jen jednou
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DZODZO: mmchodem ty decka, to tady asi stoji za uvahu.. nekteri z nas/vas je maji. a videli uz to vyrustat, videli co je jako aktualni. pohadky bez deju nastaveny tak, aby fungovaly jen barvou a zvukem [tak jako ten psytracne a jeste levnej], zaroven asi vnimate, ze ty decka se dozijou 2050, kdy podle linku, co jsem sem daval, tak bude zatopena 1/20 dnesniho sveta a to temer vzdy niziny, kde jsou vlastne tradicne vsechny mesta.

    co si myslite, do ceho jsme ty decka udelali?
    fakt budujem horsi svet? muzem to vlastne jeste zmenit? taky myslite na valku, kdyz si predstavujete svoje deti, az jim bude dvacet?

    pode statistik 90. leta byly vrcholem demokracie ve svete a od te doby roste totalita, ekologie v hajzlu.

    co si predstavujete, ze budou zit vase deti. rekneme, ze se narodily mezi 2010 a 2020. Horay?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Cyclic Transformation
    https://www.youtube.com/watch?v=L16HmycJgv4


    Dame si nejakej psytrance? Ja chapu, ze je to takovy tekkno pro decka, ale docela se to hodi jako OST k ruznym knizkam, nevycisti ale neposkrave. Proste OST ke cteni...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DZODZO: ja uz nedelam vubec nic, kolik mam prace
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    ja som facebook uz zrusil tiez :) k tomu organizovaniu sa dostanem najskor az decka trochu odrastu, vlastne hobby totalne nestiham, este mi tu na skrinke vedla stolku zapada laser co som vytahoval minuly rok takto pred vianocami, ze vyrobim nejaku vianocnu lasershow, ale dodnes som sa k tomu nedostal :D
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    hlasujte, hajzlove... [ OVERDRIVE @ Cyber.Punk: BUDUJEME NOVÝ, HORŠÍ SVĚT! [thx 2 jnktwn] ]


    btw to s tema penezma je o tom, ze neco, co delam zkurvilo banku, ktera je gateway mezi visa/mastercard a spol, mezi obchodnikama a bankama... kdyz sly do prdele nejaky servery, stalo se to, ze nejaky cely zeme nemohly platit kartama. tak me napadlo, jak moc s tim treba pocitate. ja sam jsem si uvedomil, ze nemam v hotovosti skoro nic, krom trochu majetku, ale jako kdyz by dneska odesla do kytek visa a mastercard... nemam nic. [a asi by me to sralo, pac by nebylo od koho somrovat]
    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    OVERDRIVE: facebook sucks :D
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DZODZO: tak jako, muzem i pomoct ... jen za posledni 4 roky, co delam https://labka.cz uz se mi nechce nic zacinat sam, pac pak delas akce pro lidi, kteri prijdou jen kdyz je bitcoin za 16k USD, Jsem unavenej a porad nesmim nikoho zabit.

    Treba se tady chyti nekdo, kdo s tim ma neco spolecneho, a kdyz se dohodnem, tak jako porad je to jedno ze sledovanejsich auditek na Nyxu... tedy kdyz uvazim, ze vsichni jsou na FB ;]
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    hm ale vo faq citam ze to ulozili k ledu:

    Kdy bude příští Junktown?

    Festival upadl do dlouhodobého spánku. Pro aktuality kolem české postapokalyptické komunity sledujte náš Facebook. Pro akce pořádané na Raketové základně Bratronice sledujte RZB Facebook.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DZODZO: jo. myslim. udelame nejaky weelet tohohle auditu?
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    myslis junktown? https://www.junktown.eu/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mmchodem, ted jak jsem precet znova Wilsonovo Hardware, tak me znova pobavilo, jak tam pobrezni mesta maji neco, cemu se v prekladu rika Benatky... je to zona, kde driv vylo mesto, a ted je tam moc vody na to, aby tam slo zit. Odehrava se tam jedna bojova scena, ve ktere stoji hlavni hrdinka ve vode nad kotniky v nejakym starym divadle, nebo co... [ono je to pak i v Ghost In The Shell, kde hacker, co organizuje popelare, tak dostane pres drzku od Kusonagi v zone mesta, ktera je po kotniky pod vodou]....

    Existuji booky k Shadowrunu, ktere se odehravaji jen v zatopenych mestech....

    A asociace, k kdy v roce 2050 bude pod vodou cela Banglades, a cela ostrovni Asie, a taky 1/3 Londyna... to bude jeste dobe...

    Rising sea levels could submerge entire cities worldwide by 2050, report warns - CNN
    https://edition.cnn.com/2019/10/30/world/rising-sea-cities-study-intl-hnk-scli-sci/index.html
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    btw napada me: nepamatujete si, jak se jmenuje takovej jakoze festak, nebo ja nevi, kde se slezou lidi, a asi je tam nejak muzika a tak, a pritom to ma cely postApo/cyberpunk dressCode?
    kdysi mi to kdosi doporucoval, ze se tam mam podivat, a furt to je plne, a tak. kazdopadne me laka predstava, ze by se dala zorganizovat slezina ve stylu cyberpunk nebo post apo s tim, ze by se tam dala usporadat nejaka larp akce, nebo by sla udelat nejaka sit pitomcu, co se budou prubezne ucastnit larpu v nejakych mestech, az to nakonec nekde vyvrcholi.
    ale nechce se mi to organizovat, nemam na to... uz jen udelat web necemu takovemu, aby to fungovalo i pro gamemastery i pro postavy, to bude peklo.
    ale v dobe, kdy volani na telefon stoji nic, a internet ma kazdej, bylo by to asi proveditelne.

    vim, ze ta akce se kona, jen na ni zapomel link [a pobavila, pac to ma byt post-apo, a mam tam prijit v roztrhanych hadrech, vzdycky jsem se smal, ze kdyz by bylo post apo, budu na sobe mit takovej cutting edge, kam se dostanu, od kozene bundy az po neprustrelny hadry, zadny roztrhany zbytky, ale chapu, jak to myslej... kazdopadne v nouzovem zavazadle mam ty nejcennejsi veci z cele sve vybavy, a doufam, ze si je nikdy nebudu muset oblict]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMSK: vzhledem k tomu, ze je to bez linku, beru to jako klicova slova a jdu googlit Proton. Koupil jsem to pres GOG [pac Steam je banda neschopnych zlodeju a uz jsem jim prave se stracem nebo ddtracem odladil asi 4 gamesky, za cca 200eur, a ani se nenamahali mi odpovedet, nebo pouzit moji investigaci tak, aby to mohl spustit jeste nekdo jinej]... takze jsem Steam odinstalloval, nechal si vratit vsechny prachy a mrdam na ne.
    MBR
    MBR --- ---
    OVERDRIVE: hry na macu resim tak, ze mam dual boot pro win10 :))
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    OVERDRIVE: System Shocka 2 som presiel s kolegom v coop mode na laptope v jeden velmi teply letny tyzden na sluzobke vo Svajciarsku, lebo som nechcel chlastat, lebo som sa zrubal hned prvy vecer co sme tam prisli a bolo mi strasne spatne, tak pak som po zvysok sluzobky nemohol alkohol ani citit :)
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    OVERDRIVE:
    Forest Swords - Crow (Official Visual)
    https://www.youtube.com/watch?v=lan-Pjv99Xk
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam