• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed
    WULFEN
    WULFEN --- ---
    OVERDRIVE: Tvl jakto ze furt vypadas na 17? Bud ses upir nebo jsi podepsal smlouvu s dablem nebo nevim.
    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    OVERDRIVE: hele, co ma gopinik styl společnýho s cyberpunkem? už mi to nějakou dobu leží v hlavě :D a fakt? posloucháš hardbass? když už se tak oblíkáš a piješ kvass? :D
    CLOVICEK
    CLOVICEK --- ---
    OVERDRIVE: :-D jak tě vidím v těch Adidech a kroksách, zní mi v uších ruský hardbass :-D Tak tě fakt neznám :-D
    MAGELLAN
    MAGELLAN --- ---
    OVERDRIVE: z českých kyber-luhů a hájů Petr Heteša
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SONNY1344: Chtel jsi fulltexty? Uloz.to; hleduj format epub, mobi, pdb

    Sorry, ukazal jsem se po dlouhe dobe.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: a jo, opravdu mam na kozach keru inspirovanou Spiderem Jeruzalemem, opravdu mam falesnou novinarskou kartu magazinu DMZ a kamaradim se asi stylem Johna Constantina...





    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    THRASHER: ja bojuju proti covidu uz jen aktivne...



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Docitam knizky.... nemate nekdo nejakej czyberpunk jako e knihu, co sem nedaval?
    Takze ne Sterling, ne Gibson, ne Rucker, ne serka Maurid Auduran, ne manual k Dreamwebu, ne Nilon Angel,...

    Pamatuju si, ze existovaly aspon 2 cz vydane serky od Laseru, z kterych jsem mel jen prvni dil, a nepamatuju si nazvy, a vcelku to byl brak, ale cyberpunk,... kdyz by nekdo nasel, jako e-knihy, zajimalo b
    (Jo, taky pokud je vic jak 3.dil Takeszi Kowacze, tak bysem chtel link (i si dyztak koupim)...)

    Proste nejakej hint na neco ke cteni, jakkoliv dostupne jako eBook (cz/sk/eng/ru).

    Jo RoboCop uz mam taky za sebou, ... i takovy becka muzou byt...


    Kuju!
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    THRASHER: Zavorky nectes?
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    kam zmizelo "Cyberpunk is now"? :))

    KAZUO_KIRIYAMA
    KAZUO_KIRIYAMA --- ---
    Top 8 Underrated Cyberpunk Anime From 80's And Early 90's!
    http://www.youtube.com/watch?v=rmYGrizo0AM
    TACHIKOMA
    TACHIKOMA --- ---
    Snow Crash: HBO Max's New Series Could Be Our Dream Cyberpunk Show
    https://www.cbr.com/snow-crash-hbo-max-adaptation-dream-cyberpunk/
    SONNY1344
    SONNY1344 --- ---
    Samy o sobe jsou ty vety umenim. Mymu zameru nejlip vyhovuje: posledni dobou mam problemy se spanim

    Uz mam kostru, zaver, pointu, dramaticky i akcni zapletky a 2 hlavni postavy.. A ted teda i prvni vetu. Jeste jednou dik.
    SONNY1344
    SONNY1344 --- ---
    MEMNON666: díky! Pak ji sem hodim.
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    SONNY1344: "Rausch," pronesl hlas v mobilu Hollis Henryové.
    ---
    Pět hodin časového posunu vůči New Yorku a kolem Cayce Pollardové krouží po probuzení v Camden Townu lítí a neúnavní vlci narušeného biorytmu.
    ---
    1/ Kurýr opře čelo o vrstvy skla, argonu a neprůstřelného plastiku.
    2/ Kurýr tiskne čelo k vrstvám skla, argonu a nárazuvzdorného plastu.
    ---
    Podhled, hluboká perspektiva, představení interiéru stanice tokijského metra.
    ---
    1/ Chválabohu se to všechno už začíná rozplývat a připadat mi jako pouhá epizoda.
    2/ Celá ta záležitost začíná naštěstí milosrdně blednout, stává se z ní pouhá epizoda.
    ---
    1/ Zastrčil jsem bouchačku do tašky adidasky a obalil ji čtyřmi páry tenisových ponožek, co vůbec nepatřily k mému stylu, ale přesně o to mi šlo: když vás berou za drsňáka, jděte na to technicky; když vás berou za technického, jděte drsně.
    2/ Brokovnici jsem šoupnul do báglu od adidasek a ještě ho vycpal čtyřmi páry tenisových ponožek.
    ---
    1/ Plukovník Koroljov se ve svém závěsu pomalu otočil. [Bruce Sterling & William Gibson]
    2/ Plukovník Koroljev se pomalu točil v popruzích a snil o zimě a gravitaci.
    ---
    Nic nezíská tak rychlou či zvláštní patinu stáří jako imaginární budoucnost.
    ---
    Toho léta měl Parker problémy se spaním.
    ---
    Možná to bylo v klubu Justine, v Jimbo’s, Sad Jack’s nebo v Rafters; Coretti si nikdy nebyl jistý, kde ji spatřil poprvé, mohla se tam totiž objevit kdykoliv. [John Shirley & William Gibson]
    ---
    Když Hiro praštil do vypínače, snil jsem o zimní Paříži, zdálo se mi o vlhkých temných ulicích.
    ---
    Sandii, sedm pronajatých nocí v týhle rakvi.
    ---
    Hodně tady nahoře prší; v zimě jsou dny, kdy sem vlastně vůbec nepronikne světlo, jenom jasná bezvýchodná šeď.
    ---
    Měl v plánu zůstat v pohybu a táhnout rovnou na Floridu. [Michael Swanwick & William Gibson]
    ---
    Bylo horko – tu noc, co jsme vypálili Chrome.
    ---
    Kompozitní obraz, opticky zakódovaný doprovodným letounem transkontinentální vzducholodi Lord Brunei; letecký snímek předměstí Cherbourgu, říjen 1905. [Bruce Sterling & William Gibson]
    ---
    Nebe nad přístavem bylo šedé jako mrtvý kanál televize.
    ---
    V Novém Dillí nasadili na Turnerovu stopu honícího psa a nastavili ho na jeho feromony a barvu jeho vlasů.
    ---
    Duch byl dárkem jejího otce na rozloučenou; předal jej černě oděný tajemník v odbavovací hale v Naritě.
    ---
    Potom, co Laney skončil svou práci ve Slitscanu, dozvěděl se od Rydella, nočního vyhazovače ze Chateau, o další.
    ---
    SONNY1344
    SONNY1344 --- ---
    Mam na vas velkou prosbu. Mam v hlave cyberpunkovou novelu pro svou novou holku, co nevi, co je cyberpunk a ja ji to chci ukazat. A potreboval bych jenom prvni vety z co nejvic Gibsnovejch romanu a povidek. Doma ho mam komplet, ale budu jeste mesic na montazi v nemecku a na netu nemuzu nic najit. Byli byste, prosim, ochotni mi s tim pomoct? (Ale taky je mozny, ze moje google-fu stoji za hovno, pak by stacil odkaz :)
    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    Koukám ve filtru, že se tu Max Headroom už několikrát mihnul

    Max Headroom
    https://www.youtube.com/watch?v=aRy1oE81dS4


    Co třeba zkusit udělat virtuálního youtubera, kterej by přes neurální síť generoval opak UI virtuální demenci?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Byl stanoven termin vydani VituaVerse: 12.5.2020
    VirtuaVerse on Steam
    https://store.steampowered.com/app/1019310/VirtuaVerse/
    irtuaVerse is a cyberpunk point & click adventure set in a future not so far away narrating tales of technomancers, AR graffiti writers, hacker groups, tribes of cryptoshamans, digital archeology, epic cyberwars, and virtual reality debauchery.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam