• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    RILVEN
    RILVEN --- ---
    JESTERKA_AIENE: Jakou hennu že to používáš? :)
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    jo a dokonce sem tam nasla jak se tu nekdo ptal ten navod na tetovani hennou
    http://www.hennecolor.cz/index.php?template=navod.html
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    možná se někomu bude hodit- na webu Hennécolor píšou:

    Konečně kadeřnictví v Praze, které pracuje s produkty Hennecolor - MONKEY´S HAIR STUDIO, Ježkova 11, Praha 3. Telefon je +420 776 135 935.
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    DEI: nic si z toho nedelej moke matka me obvinila ze si matlam na hlavu kravské lejno ( mela rýmu a necjtila ) :o))
    AETHER
    AETHER --- ---
    DEI: je videt, ze je tatinek velmi nezkuseny v tomto ohledu;)))
    DEI
    DEI --- ---
    mě jednou táta poté, co jsem si v koupelně hennila vlasy, nařknul, jestli jsem tam náhodou nehulila trávu - prej tam byl divnej smrad a zbytky jakési podivné rostlinky :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TALANKA: tak to buď mám divnou hennu nebo jsme celá léta sušili divné seno :-D nebo jsem přišla o čich
    JESTERKA_AIENE: tak teď jsi se dostala na cca obdobnou barvu jako já - a moc ti sluší :-)
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    TALANKA: ne ja to myslela tak ze jedinej ruzovej sampon co delaj je s ibiskem , mozna tam bude i ruze ale jmenuje se ibisek :o))
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    SKLIBA: No jo, ale mě takhle smrdí každá Hena, ať je to jakákoliv značka :o))
    KACHNY: Nevím, ale třeba růžovej parfém je parfém z extraktu z růží ;o)
    AETHER
    AETHER --- ---
    PETRONELA: ja ted vetsinou tu cervenou
    PETRONELA
    PETRONELA --- ---
    AETHER: a jaky ostin pouzivas?? a vyhovuje teda, jo?
    AETHER
    AETHER --- ---
    PETRONELA: nekdo to strouha, ja to proste zaliju horkou vodou, necham trochu nasaknout, pak do toho rejpu vidlickou, ono se to rozpadne na mensi kousky a pak to uz snadno rozhnahnam, strouhat by se mi to asi nechtelo;)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    ADELHAIDA: díky. :)
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    JESTERKA_AIENE: Mooooc pěkný :o)
    rádo se stalo...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    PETRONELA: tuším, že se strouhá a pak rozpouští, ale nevím...v Lushi k tomu dostanes navod :)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    "Indigo je rostlinné barvivo známé v Egyptě již kolem roku 2000 př. n. l. V Orientu bylo získáváno z rostlin obsahujících indigo., v Evropě. od 9. st. z borytu barvířského." zdroj: http://www.21stoleti.cz/view.php?cisloclanku=2005050625
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Není tu nic, kromě: tónování henny od blond až po sytou čerň bylo docílen přidáním dalších přírodních barviv jako např. heřmánku, slupek z ořechů, indiga a podobně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam