• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    povodny klub bol venovany nebezpecnej tzv. ciernej henne,

    ale teraz si tu zvacsa vymiename skusenosti s pravou, bezpecnou a pozitivne posobiacou hennou (lawsonia inermis). :)

    (recepty na nastenke.:)
    rozbalit záhlaví
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    RADUS: to ne ze by to "VYPADALO" ale ja to tak cejtim ...
    RADUS
    RADUS --- ---
    ne sena ale když se to děla s tou kavou tak to voní...
    jinak si myslim že to se ti zda že se víc mastěj ... protože jakmile to nabarvíš tak to vždycký vypada víc mastný... i chemicka... a hlavne v případě červených barev...
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    tak me se teda po ty henne taky vic masti vlasy...a vune senna nevim nevim :)
    RADUS
    RADUS --- ---
    jo ta vuně je super furt k tomu čmucham!
    AETHER
    AETHER --- ---
    mne se na tom kafi libi i jak to voni:)
    RADUS
    RADUS --- ---
    *podrosty
    RADUS
    RADUS --- ---
    a už to schne :)vypada to že to tmavší o trošku je :) ale ty kratky podrostli svítivě zrzave :)) ale supe fíčko aspon trochu pomohlo tak děkuju za rady :)
    RADUS
    RADUS --- ---
    jasně večer vam to tu napíšu ;) tak dik moc :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    RADUS: je to mozny;)tak pak poreferuj
    RADUS
    RADUS --- ---
    tak držte palce jdu na to ... tkže mahagon + citron+ kafe :)
    RADUS
    RADUS --- ---
    AETHER: to si myslela asi bordo ne?... ten mi chyta uplně stejně jak mahagon
    RADUS
    RADUS --- ---
    ADELHAIDA: no to ne :D ale jen aby pak z toho nevzniklo cosi
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    RADUS: No jasně, pít to přece nebudeš, ne? :-)
    RADUS
    RADUS --- ---
    AETHER: no a to kafe smíchaš klidně i s tim citronem?
    AETHER
    AETHER --- ---
    RADUS: obavam se, ze tak to nefunguje, ale nezkosuela jsem... ta paprike jde do takovy cihlovy cerveny, alespon mne... ale zas jak rikam, mne ta mahagonova henna od henne color barvi krasne. Jeste maji jeden podobny odstin, ted nevim, jak se jmenuje, ten taky chytl pekne tmave.
    RADUS
    RADUS --- ---
    no tak kavu vyzkoušim... a kdybych dala třeba tu papriku a s kávou tak vznikne tmavě červena ne?
    AETHER
    AETHER --- ---
    RADUS: na vzduchu, muzes to treba stocit do drdolu, sepnout skripcem (taky jsem to tak delala, kdyz jsemmela delsi vlasy) a tri ctyri hodiny nechat pusobit, nedavat pres to igelit... paprika jde do cerveny, tak ta urcite ne, kava normalne mleta, ja to davala i s tim logrem a je to tmavsi...
    RADUS
    RADUS --- ---
    AETHER: jinak taky používam Henne Color... a jinak u mě to asi bude trchu horší abych to nechala volně schnout- mam vlasy do třičtvrtě zad to by byl strašnej bordel kolem.. nevim no jako znamí to chytá krasně do tmavě červený a ja to mam pořad do zrzava..
    RADUS
    RADUS --- ---
    WITCHIE: moje vlasy jsou hnědy spíš tmavě.... ale ted to mam takový od té heny takový zrzavo červeny...
    RADUS
    RADUS --- ---
    AETHER: na vzduchu? to znamena nanýst a nechat to třeba zas 3 hodky? a kava to je normalně s logrem nebo rozpustná? a co ta červena paprika s tim zkušenosti nemaš?
    GNURET
    GNURET --- ---
    Tak hlásím, že výsledek aplikace po cca 3denním odstání namíchané henny je ok.
    Odrosty mám nabarvené, ostatním vlasům to dodalo lesk a i barvu, mám to teď dá se říct měděné nebo hnědo červené..
    Ovšem zjistila jsem, že pokud to nechám déle odstát, tak se mi potom při aplikaci s hennou pracuje daleko lépe: krásně se rozmíchává, bez hrudek, a díky tomu, že ji míchám s olivovým olejem tak se to po těch 3dnech krásně spojilo a krásně se mi to nanášelo, jakoby to do vlasů samo lezlo (těžko se to popisuje), aplikace byla srovnatelná s chemickou barvou s drogérky, vznikla taková prříjemná kašička.
    Takže příště nechám zas alespoň 1den uležet!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam