• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    KIWWWI
    KIWWWI --- ---
    ADELHAIDA: taky jsem naposled nechala hennu uležet den a půl a výsledek super. Teda moje bahno bylo tentokrát henna, modrý portugal, dvě lžičky papriky a tak tři lžíce melty. Barvilo to víc než obvykle, vylezla z toho supr červeno-hnědá bez oranžových odlesků a vlasy mi voní po čokoládě :)
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    KOCKKA: jo sladkou, palivou radeji nee :)
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    STARAKRYSA: jo takze tam davate klasiku sladkou papriku?
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    ADELHAIDA: jo v poho, urcite nekoho takovy "kvantum" muze drazdit na hlave, ale vzhledem k mejm dlouhejm vlasum davam ty henny fatk hodne tagze se tam to "kvantum" papriky ztrati :)))
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    STARAKRYSA: No jo, já jsem nějak nevěděla, tak jsem radši byla opatrná.
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    ADELHAIDA: ja tou paprikou teda nesetrim (myslim ze posledne sem tam vysypala asi 1,5 normal sacku:D) a vysledek super, i asi po 10 umytich porad hazi nejaky cerveny odlesky :)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Tak jsem zvědavá na výsledek - přidala jsem dvě lžičky papriky a nechala hennnu uležet do druhého dne. Barvu to teda mělo jak průjem a jinak to vonělo. Kůži to barvilo už po minutě, tak uvidíme.
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    RADUS: jj barvim dredy henou a pohoda nemam s tim zadnej problem:)
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    ADELHAIDA: a tak to zas sem celkem zvykla.... na to mam spesl satky pres drdoly :-D
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    THE_ID: Henna mi taky zabere půl dne... no, pět hodin. S turbanem se po ulici moc chodit nedá, lidi se divně dívají:-)
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    ADELHAIDA: vidis, to neni spatny napad.....
    ono je s tema dredama strasneho srani pri barveni, takze si na to musim vyclenit pulku dne :(
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    THE_ID: Hele, doporučuju koupit čistou hennu v nějakém arabském krámku (Chez Amis např.) a přidat do ní kafe. Henna není chemická barva, která se nedá odstranit. Časem se vymeje, nebo se dá překrýt. Na experimentování je lepší mít něco levnějšího a navíc - tahle čistá henna má nejlepší poměr výsledek-cena.
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    ADELHAIDA: zatim nijak, nebyl cas.... :)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    THE_ID: Tak jak to dopadlo?
    AETHER
    AETHER --- ---
    THE_ID: ne... ale na strankach maji seznam prodejen
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    jo tak z tech colour se mi nejvic libi ta espesso..... sezene se v kazde drogerii?
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    MANIFEE: jdu na to :) a vlasy mam takove vyblite hnede.... takova ta pochcana slama jak se rika :)

    AETHER: zkusim mrknout co nabizi na netu :) diky! :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    THE_ID: taky muzes udelat to, co se doporucuje a malokdo to dela - zkusit to na jednom pramenu/dredu. Co se tyce HenneColor, tak ty treba podle me chytaji pomerne hodne podobne tomu jejich vzorniku, coz vzhledem k tomu, ze Henna je vzdycky tak trochu alchymie, je fajn.
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    THE_ID: zalezi jakou mas prirodni barvu vlasu. Zelena muze chytnou pokud mas blond a obarvis je cernou hennou. Cerna henna obsahuje hodne indiga - coz je takova modra barva a na tech blond vlasech to pak chytne zelene. Pokud si ale budes chtit barvit na tmave hnedou, tak by se ti to stat nemelo. Plus si muzes upravit vysledny odstin tak, ze do henny pridas ruzne suroviny. Nedavno jsem tu psala seznamek co se da vsechno pridavat do jednotlivych barev, tak si to zkus vyfiltrovat.
    THE_ID
    THE_ID --- ---
    CAMELLA: a jak se tomu da predejit? :-D ze bych chtela zeleny dredy rit nemuzu :-D
    a kdyz je nejlepsi pusobeni pres noc, tak je ideal to do neceho zamotat, zeo.... ale podle toho, co pisou u tech LUSH barev, tak podle toho jestli je to zabalene ci neni je i vysledna barva... takze dat to jen do rucniku melo by to byt v pohode, ne? a dat to treba do igelitaku, tak to muze nejak zoxidovat do nechtene barvy? sakra.... zmatek nejaky :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam