• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    MAJKA: právěže ne, naposledy jsem barvila před několika měsíci a stáhlo se to pěkně, bála jsem se mrkve, ale ta se nekoná
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    aha, takze to ted mas cervene a u korinku plave? ;] to musi byt pekne barevne divadlo. ale nevim jak na ostatnich vlasech, ale u me se henna fakt rychle vymyva, jaky odstup mas od barveni hennou? chce to aspon tak tri tydny, cim vic tim lepe..
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    MAJKA: nojo, ale já tam měla rudou hennu a chtěla jsem to naopak zesvětlit .-)
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    YENNEFER: tak to ja predevcirem prave sla do drogerky, koupila si tmavou plavou a svoje svetle blond vlasy si prebarvila na tmavou plavou a pohoda, chytlo to presne jak na krabicce..
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    tak jsem včera nabarvila na hennu normální barvu, měla jsem v plánu plavou, na odrostech to je, jinak henna drobně zesvětlala, trochu zmelírovala, ale jinak drží jako přibytá...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MAJKA: :-D LOL
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    tak me v pondeli odmitl kadernik obarvit hlavu po te, co jsem mu rekla, ze jsem mela na hlave pred mesicem asi na hodinku hennu.

    ze prej by se mi mohly vlasy rozpadnout na prach, ze to co kupujeme za stovku v drogerce neni henna, a ze jedna jeho kamaradka se barvi pravou hennou, kterou si dovazi az z egypta a plati za ni 4 tisice.

    omg. ;] ti jsou slusne zmanipulovani.
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    Asi jdu s křížkem po funuse, ale na zelený vlasy z bazénu pomáhá Paralen nebo níže zmiňovaný acilpyrin :o)
    RADUS
    RADUS --- ---
    MAGI: tak tu použivam taky ale jsem furt víc do zrzky než do červena
    MAGI
    MAGI --- ---
    RADUS: ukázková temně rudá z bordo od henne color :) na světlejší vlasy :)
    RADUS
    RADUS --- ---
    MAJKA: tyjo jak se ti povedla temne ruda?
    AETHER
    AETHER --- ---
    MAGI: no tak to je ale masakr;) skoda, ze nemas fotky:)
    MAGI
    MAGI --- ---
    děkuju za ohlasy, palečky a tak :D potěší :))))!
    no kde jsem měla melíry, tak tam to dost zesvětlalo za těch pár tejdnů :)) a šla jsem do bazénu, a pak druhej den si na to hodim hennu a šup po smytí zelenej nádech a místama šedej a fakt docela hnusný.. raděj sem to nefotila a běžela do drogerky a koupila si hnědou chemku a světě div se.. vylezla z toho černá.. to bylo příšerný! uff takže jsem opět šla do drogerky koupila melír a uděla do toho pár světlejch proužků a na noc na to dala masku na vlasy co se dává k těm barvám a jupiiiii ráno sem vymejvala dost barvy a ted je to i celkem hnědý.. naštěstí se teď budu dost koupat tak se to snad vymeje.. vypadala sem slušně gothic :D krušné chvíle s tou mojí hlavou :))))
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    MAGI: zeleny? vzdyt jsi je mela temne rude, jak se ti z toho mohla povest zelena, clovece? ;] uka!
    VIGE
    VIGE --- ---
    MAGI: fotku! ať konečně všichni víme, jak to může dopadnout :-))

    jinak bych to zkusila nějakym hnusnym, hodně chemickym šamponem, který hodně vymývá hennu, to smýt a pak znovu přebarvit, na nějakou tmavší... ale teda nevim.. jen nápad.. aby to pak nebylo ještě horší :-))
    MAGI
    MAGI --- ---
    juchuuu tak já mám zelený vlasy z bazénu.. co s tím? :) je to děs :D
    FLEUR
    FLEUR --- ---
    WITCHIE: tyjo, tak to te obdivuju... ja bych gumicku pres usi nesnesla a asi by mi to teklo do usi :D
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    FLEUR: :)) nj ja mam gumicku od cepice pres usi, jinak by mi to teklo vsude
    FLEUR
    FLEUR --- ---
    WITCHIE: tak mne se prave brejle vejdou na gumu ty igelitovy cepice (jakoby pod tu pletenou, ale ta je trosku kratsi, takze couha prave gumicka igelitovy), pod ni mam jeste nejakej igelitak a pres igelitovou cepici mam pletenou... pritel se na me tuhle zadival a rika "Vypadas jako surikata... hehe!." a dneska dostala zachvat smichu pritelova budouci svagrova :D
    NEVENA: ano, prave tak to delam, ale moje igelitova cepice ma sirsi gumicku, takze prijdou akorat na ni nad usi :)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    WITCHIE: "Přes" to fakt nejde, na to ta čepice (teda ta moje) nemá dost širokou gumu. Jedině když jsem vrazila nožičky mezi igelit a ručník/čepici. Ale stejně pak byly od henny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam