• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    STARAKRYSA: tohle mě tvrdila tatáž kadeřnice, která mi vykládala, že po henně vlasy zezelenají a že je v ní kov
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    STARAKRYSA: Není v tom rozdíl. Vlasy jsou mrtvá tkáň, menstruace na ně nemá vliv. Já to i zkoušela, většinou jsem si vlasy barvila v době menstruace, protože jsem stejně byla doma. Ve zkouškovým jsem si je barvila mimo MS. Nebyl v tom rozdíl.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    STARAKRYSA: To jsem tedy ještě netestovala :))
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    ok girls, zkusim to :)

    jeste jedna takova carodejnicka otazka: verite ze henna chyta lip za uplnku a pri menstruaci prakticky nechytne ?
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    STARAKRYSA: ibišek jsem zkoušela jednou a barva super, jen mi přišlo, že se to o něco rychleji vymylo než víno... ale určo to zkus a pak poreferuj ;)
    Myslim, že nic nemůžeš zkazit
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    STARAKRYSA: Aha :) tak se zkus podívat na dlouhevlasy.cz (pokud jsi to taky ještě nezkoušela), tam je tomu věnováno hned několik témat :)
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    NIGHTFURY: no ty mi prave 2x po sobe vubec nezafungovaly:( proto hledam neco jinyho :(
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    STARAKRYSA: Červené víno docela funguje :) a pak paprika (sladká, koření)..
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    hua girls, cim v henne zvyraznit CERVENOU/rudou/ barvu ? nezkousela ste nektera zalit odvarem z ibisku ?
    TICHTICZKA22
    TICHTICZKA22 --- ---
    IKA: proštuduju, díky :)
    IKA
    IKA --- ---
    TICHTICZKA22: tak sa skus pozriet sem, su tu aj hnede odtiene, mozno ta nieco inspiruje:
    Henna for Hair: Dye hair with henna, indigo, cassia .... safely, beautifully!
    http://www.hennaforhair.com/mixes/index.html
    TICHTICZKA22
    TICHTICZKA22 --- ---
    IKA: tak asi nějak takhle, prostě bez těch odlesků. Mám přírodní hnědé vlasy, chci je jen trochu prostě ztmavit, zvýraznit.... Přidávala jsem do různých typu henn už spoustu věcí, ale nedocílila jsem, zkusím to, co jsi mi napsala ty... ale nevím, ze které henny tedy vycházet

    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    STARAKRYSA: Já už nevím za kolik to bylo... myslím, že půl kila za tři stovky, ale možná to bylo o něco míň - nebo víc.
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    ADELHAIDA: a za kolik si ho kupovala? ja tipuju ze to kilo mi vydrzi tak na 5-7 mesicu :D mam bohuzel tmave hnedy vlasy tak se snazim barvit casteji - jednak me to pomaha v roztrepenejch koneccich a druhak to vypada ason o stupen barevnejsi. jedina nevyhoda je, ze se mi mozna vice masti (nevim, mozna je to tema prirodnima samponama ze tak dlouho ty vlasy nevydrzi "cerstve") a ze ty vlasy mam vic jak praseci stetiny (od prirody je mam docela pevny a tezky)..
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    STARAKRYSA: To jsem ráda, že jsem pomohla. A já aspoň vím, kde koupit hennu, až mi dojde zásoba od Manifee:-) Ale zatím mám taky kilo, tak mi to vydrží tak rok a půl, dva roky...
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    ADELHAIDA: hua dik!normalne si mi ted odpovedela na muj problem, pac pred nedavnem sem zkousela se barvit hennou a vubec mi to nechytlo, nikdy sem s tim nemela problem. zkusila sem to 2x a a nic, az ted minuly tyden se to TROCHU chytlo a to je asi tim, ze sem pouzivala kondicionery ktery ty vlasy chranily..hua, tos super :) i kdyz to asi nemuselo bejt jen tim. ted sem si koupila kilo henny z prodejbylin.cz a vypada to na hodne jemno namlety a podle jednoho myho experimentu to asi bude dobre chytat, cha .) no nekup to 1kg henny za 500 :)
    IKA
    IKA --- ---
    TICHTICZKA22: farbivo, ktore v henne je, je proste oranzove, takze prisadami to mozes stiahnut z tej jasnej oranzovo-hrdzavej do trochu chladnejsej cervenej, ale samozrejme, taku skalu farieb ako s chemickymi farbami nedosiahnes.
    aky asi odtien by si si predstavovala?
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    STARAKRYSA: Pokud vím, tak silikony vlas obalí a způsobí, že vypadá hezčí, lesklejší a pružnější. Mýt si tím hlavu po barvení hennou mi připadá OK. Ale vzhledem k tomu, že se doporučuje tři umytí PŘED barvením nedávat na vlasy ani kondicionér (aby vlas nic nechránilo před nanesením barvy), tak bych ho nepoužívala spíš před aplikací henny.
    TICHTICZKA22
    TICHTICZKA22 --- ---
    jinak co všude slýchám a čtu, tak s tímto má problém hodně lidí.
    TICHTICZKA22
    TICHTICZKA22 --- ---
    IKA: Aha, no na to už jsem celkem taky přišla právě :)) Odzkoušela jsem všechno možné, vždy odstíny, které měli vytvořit tmavě hnědou bez zrzavých odlesků a vždy s odleskama...a na hlavě nechtěnej zrz. Hennecolor, Logona, Las Cacas, DMácká henna, egyptská henna..... každopádně byh uvítala tip, kdyby se to někomu náhodou povedlo....
    Bych řekla, že na fotce je to hozené do červena...to není moc studené. No jo, ale z jaké henny vycházet, do jaké si přidat ty přísady? Už to zase nechci mít zrzavé..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam