• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    HASSSLI
    HASSSLI --- ---
    taková pochcaná sláma;)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    HASSSLI: Jakou máš původní barvu vlasů? O podobnou barvu se snažím už dlouho, ale na tmavém základě to moc nejde..
    HASSSLI
    HASSSLI --- ---
    kombinace caca rouge a hennecolor (pul na pul):)
    HASSSLI
    HASSSLI --- ---
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    hmm taky mě chytá závist.. :D
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    AETHER: To jsem nechtěla slyšet :oD
    AETHER
    AETHER --- ---
    TALANKA: ja je videla nazivo, ty fotky jsou nahouby, nazivo to totiz vypada podstatne lip
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    MYJKA: Já CHCI tvoje vlasy!!!!!!
    HELLEJU
    HELLEJU --- ---
    MYJKA: Mas nadherny vlasy!
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Este nezkresleny svetlom a z normalneho fotaku.


    HELLEJU: Zacinala som DMkovou. Potom som pouzivala dovezenu kamaratom zo SAE, udajne z indie privezena pre jeho maminku. No a teraz klasika henne color a rozne podobne medene henny.
    Odtien teda vzdy medeny a pridavam citron a obcas caj.
    HELLEJU
    HELLEJU --- ---
    MYJKA: Jakou hennu pouzivas? Mas moc hezky odstin, ten by se mi libil:-)
    VEVER
    VEVER --- ---
    NEVENA: Já mám v hlavě atopický exém a dost krátkodobě pomůže henna samotná. S citronem a nějakou červenou paprikou...nic jiného jsem do toho asi cpát nezkoušela.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    8 rokov pouzivania henny a v poslednej dobe mazanie kokosovym olejom. :) po osmych rokoch chemky by to asi vyzeralo inak.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Jaké přísady do henny byste doporučily při seborea?
    TERRA
    TERRA --- ---
    TALANKA: Staci se podivat na dlouhodobe pusobeni barvy chemicke a henny na vlasy a srovnavat ...potom je taky uz od pohledu a na dotek videt pusobeni barvy...to neni zas tak nezjistitelny...
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    TALANKA: no páč jim to nakecali na učňáku a ony se toho držej, páč se bály si to napatlat na hlavu..
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    TERRA: Když kadeřnice taky s oblibou tvrdí, že Henna ničí vlasy... V tomhle se hrozně blbě hledá pravda .... :o/
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    ja jsem barvila chemickou tm. hnedou a ted jsem presla na hennu (caca brun) a chytlo mi to teda o dost svetleji nez sem cekala, na odrostech je to znat.. opravdu tmave vlasy to fakt nejsou :/ caca noir sem nezkousela ale asi bude dalsi na rade :)
    NEWOA
    NEWOA --- ---
    Kdo máte zkušenost z lush hennou jde ta caca brun opravdu do tmavě hnědý a nebo je lepší caca noir, u který předpokládám, že se stejně vymeje do hnědý. Nebo, která z nich je lepší pro docílení opravdu tmavých vlasů? Díky
    TERRA
    TERRA --- ---
    Me prijde, ze to clovek nepozna, jestli mu to nici vlasy od pohledu, uvnitr muzou byt zdestruovany a nebo casem se to projevi, udajne to ty vlasy fakt nici, slysela jsem od kadernic, ne na pohled ale uvnitr....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam