• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Nevíte prosím, jestli může mít nějaký vliv na barvení hennou to, že beru antibiotika? Díky! :-)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    KORNELIE: No nemám to samozřejmě všude úplně stejné, takže konce mám dost tmavé, ale horní půlka je moc pěkně hnědočervená :) a i přesto, že tam mám různé vrstvy, to vypadá dost přirozeně a hodně lidí mi právě tu barevnou rozmanitost chválí, možná proto, že to nevypadá jako helma.. :)
    KORNELIE
    KORNELIE --- ---
    NIGHTFURY: ahháá, no tak to je jiná.) po pás a tenhle odstín jo? to zní doost dobře.))
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    KORNELIE: Ale já nečekala, až mi odrostou vlasy :) Mám je do pasu, takže by to trvalo fakt hodně dlouho.. prostě jsem jen počkala, abych nebarvila hennou hned po chemii a od té doby vrstvím hennu - CacaRouge a Caca Brun střídavě..
    KORNELIE
    KORNELIE --- ---
    NIGHTFURY: To máš v pohodě, já kdybych měla počkat až mi odrostou pravý vlasy v mojí našedlý nezáživný barvě, tak se asi zbláznim.)
    KORNELIE
    KORNELIE --- ---
    STRIX: Jéé, tak to budeme mít podobně.) Já šla taky do dvou přelivů a teď se chystám na tu pravou hennu. Good luck!
    RILVEN
    RILVEN --- ---
    Ok, děkuji, regenerace je taky přidaná hodnota, doufala jsem ve zlatavé odlesky ;-).
    VEVER
    VEVER --- ---
    RILVEN: Mně to neudělalo nic. Mám podezření, že některé vyšisovanější prameny měly trochu zlatější barvu, ale to jsem fakt hledala pečlivě :)
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    taky dotaz: vim ze uz se to tady resilo ale nejakej tip na ztmaveni henny krome orechovyho listi?
    kdysi sem nekdo posilal nejakou straku kde byly vypsany ruzny veci na ovlivneni vysledku henny ale taky nemuzu najit
    RILVEN
    RILVEN --- ---
    Dámy, prosím, máte některá zkušenosti nebo ještě lépe fotky s tím, co udělá zlatá henna se světle hnědými vlasy? :-)
    VEVER
    VEVER --- ---
    MAUTUSKA: V pohodě, jestli z DMka, tak už tak za týden to bude výrazně slabší :)
    MAUTUSKA
    MAUTUSKA --- ---
    tak jsem si dala na hlavu hnedou henu z dmka, smichala s kafem a skorici, nechala pres noc a je to pekne hnusne do zrz:/
    STRIX
    STRIX --- ---
    KORNELIE: akorat ted mi prisel balíček s hennecolor :)

    taky jsem právě četla, že by se nejdříve měl dát přeliv, mylím, že se tim nic nezkazí,.. objednala jsem si na začátek dva přelivy a pak barvy a k tomu ještě nějakou výživnou masku, vše v barvě hnědá. tak uvidíme :))
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    KORNELIE: Já sama jsem žádný přeliv neřešila :) Prostě jsem počkala víc než měsíc (asi dva) od chemického barvení a pak už jsem barvila hennou - bez problémů.
    KORNELIE
    KORNELIE --- ---
    dámy chtěla bych se zeptat.. přecházím z chem. barvy na hennu & dočetla jsem se že je třeba jít nejdřív do přelivu - vybrala jsem si mahagon od henne color a chytl parádně - jen si teď nejsem jistá, kolikrát je třeba přeliv aplikovat, než budu moct jít přímo do henny?
    díky)
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    jj pouzivam v kombinaci s hnedou lush.. mam vychozi barvu svetle hnedou tak mi to chyta trosku tmavejc s mirnym teplym nadechem, na slunicku trosku do cervena, ale fakt jen trosku vetsinou to vidim jen ja :D
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    máte někdo zkušenost s hnědou hennecolor?
    ELISHKA
    ELISHKA --- ---
    DIABOLUS: tak jsem přimíchala ten zbytek do nové a dopadlo to dobře, díky :)

    PIKKMA: a přišla jsem na to, jak nenanášet hennu na konce, ač jsem to neměla v plánu :) po odstátí na topení se odpařilo trochu vody, směs byla pak hustší. nejdřív jsem nanášela na kořínky a pak koukám, že délky a konečky nejsou napatlané, jen ty kořínky... díky husté konzistenci henna nestékala. samozřejmě při zabalení jsem na to ty konce připlácla, to by se ale dalo vyřešit nějakým kouskem igelitu kolem konečků, pokud je nechceš barvit. já to nechala tak - co se na konce dostane, ať se dostane, ale pečlivě natřené fakt nebyly. vzheldem k tomu, že jsem použila stejný odstín a stejný postup jako při minulém a předminulém barvení, je barva krásně jednotná :)
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    BOBULE: teda to se mi vubec nechce verit, ze tam mas neco z tizianu :) kazdopadne moc pekne!;)
    STRIX
    STRIX --- ---
    holky jeste jeden dotaz - ted si čtu o pripravcich hennecolor na www.cestaprirody.cz a nejak nevim,.. jestli barvu nebo preliv,.. pak me jeste zaujala maska z henny,.. a co šampony? nejaky typy? :) dík
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam