• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    já mám tmavý ručníky a oblečení také spíš tmavší, v práci tedy sestřičkovsky mundur, ale tam zas nosím vlasy stažené v culíku...
    Takže s tím problem není :)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    MASOO: mam pracovni bily plast.
    MASOO
    MASOO --- ---
    GRETKA: ja chodim v cernym, ale rucnik to barvi dost...
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    KACHITA: CAMELLA: ja si kdysi koupila hnedou a strasne mne stvalo jak to barvi obleceni :I (limecek)
    jinak vymylo se mi to z vlasu tak za ten mesic jak pisete.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MASOO: já můžu potvrdit, měla jsem tedy burgundskou a taky je hodně intenzivní na začátek a po měsíci je to sice patrné, ale mnohem méně výrazné..
    MASOO
    MASOO --- ---
    KACHITA:
    MASOO:
    a tato medena byla vyraznejsi, nez praskova klasika, aspon na me
    MASOO
    MASOO --- ---
    KACHITA: vydrzel cca mesic intenzivni, ted uz se to smyva, takze je videt rozdil mezi myma vlasama a zbytkem, co je jeste odbarven a chemicky zasahnut....ale zrz je to furt, jen ne tolik, jako na zacatku
    [ MASOO @ Cervenovlasé - Red Haired's ♥♥♥ fanclub ]
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    MASOO: můžu se zeptat, jak dlouho ti vydržel ten přeliv? A pokud máš zkušenost - odpovídá barva pak práškové henně?
    MASOO
    MASOO --- ---
    ja hodlam v lete davat jen hermanek a nechat slunicko at jedna....uvidime

    protoze henne color preliv sice na pocatecni efekt dobry, ale vymyva se a navic uz mi zas u hlavy leze moje sedoevropska hneda a to me teda fakt netesi....
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    VEVER: Ja nemam s peroxidom ziadnu skusenost. Bala by som sa ci to neznici vlasy.
    VEVER
    VEVER --- ---
    MYJKA: Řekla bych, že proti peroxid je citron a teplo dost slabé. Jako koneckonců většina přírodních věcí. Mně zatím žádné citrony a heřmánky nezpůsobily viditelný efekt.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    MAGI: Je v tom peroxid. Nie je to skoda to patlat na vlasy? Nema rovnaky ucinok citron a teplo?
    MAGI
    MAGI --- ---
    Ahoj po dlouhý době jsem zase zanechala chemky a na trochu zesvětlené vlasy tímto:
    http://barvy-na-vlasy.heureka.cz/henna-plus-zesvetlujici-sprej-na-vlasy-s-hermankem-150-ml/ jsem dala namíchanou na třetiny zlatou blond/měděnou/vitamínovou (hennecolor) a vylezla z toho docela fajn barva :)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    VEVER: TEEAK: citron a vubec kysele veci pusobi jako ustalovac; kdysi jsem se nechala pomalovat hennou a pak jsem to dalsi dny nekolikrat pretrela citronovou stavou a barva tim vic vynikla dele to zustalo.
    Tudiz vyraznejsi barva, hlavne vic zrzava barva.
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    STRIX: jestli kvůli barvě , tak do červena ti pomůže cokoliv, co směs udělá kyselejší a "zahřeje" ... jak říkají hoky - citron, ocet, víno (já přidávám malinko zázvoru :-) ale neřekla bych, že to pomáhá, aby henna chytla (spíš přirozeně zesvětlí vlasy, což se dá dohnat i heřmánkem - víc pak vynikne barva...)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    STRIX: Citron aj trochu zosvetli.
    STRIX
    STRIX --- ---
    VEVER: dekuji :)))
    VEVER
    VEVER --- ---
    STRIX: Trochu naruší strukturu vlasu a henna líp chytá. Jde nahradit třeba octem, červené víno by taky mohlo mít trochu efektu, nutný není.
    Někde jsem četla, že s citronem by měla být barva spíš do rezava, ocet a červené víno by měli umět červenou.
    STRIX
    STRIX --- ---
    holky je nutný přidávat do hennecolor citron? páč já ho kupuju už dva týdny cca a furt to kvuli tomu oddaluju :)))) resp k čemu že je ten citron dobrej?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam