• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    LARAINEMARGOT
    LARAINEMARGOT --- ---
    BOSSORKA: henne color měděná, určitě a nejspíš a nějakým poměrem té blond, ty jsem míchala já, ovšem je to kumšt namíchat a asi to fakt chce světlejší přírodní barvu, já mám přírodní oříškově hnědou, ale takhle hezky mi to nechytlo, ach jo
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    WOCKOO: a mahagon není do červena, já myslela, že tohle je spíš měděná, tak ted nevím...
    WOCKOO
    WOCKOO --- ---
    BOSSORKA: za mě Henne color mahagonová, ale něco takového ti udělá jen když máš svoje vlasy spíš světlejší, na tmavé těžko
    (a asi už potisící- je to všechno dost individuální)
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    sorry za velikost :-). Jaký odstín radíte použít, abych měla na hlavě toto :-)
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    ach to je barvička! :-)

    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    KACHITA: fotku určitě dej, já jsme zkoušela ten přeliv (zlatoměděná) a je to žluto-oranžovo-červené achjooo :-(, mi ta červená fakt vadí, zavidím přírodním zrzkám, to je náádhera :-), ale tak budu zkoušet dál nooo
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    GRETKA: eukaplyptoví olej na návodu písou 5-6 kapek a všeude na netu taky

    AETHER: no přítel říkal že tam mám moc citronu ale v návodu na barvu na tělo řeč o vodě nic není .. no budu to zkoušet ... prozatim na mě budou lidi divně koukat že jsem se pokreslila oranžovou fixou :DDD
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    SWATKA: e. oleje? To je jako co?
    A vyplatí se patlat se citronem každé cca 2h přes den i 24-48h po na reslení fakt se to může ještě dost vybarvit. A vyhnout se mýdlu, šampónu atd.
    AETHER
    AETHER --- ---
    SWATKA: afaik na to pomáhá dávat citron, že to pak zčervená a je výraznější, ale s barvením těla nemám moc zkušeností (nicméně omylem obarvené prsty, když praskne rukavice, mívají celkem sytou barvu:)
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    AETHER: nééé moje chyba , tak já to obtáhnu po nějaké době
    AETHER
    AETHER --- ---
    SWATKA: aha, to jsem nepochopila, pardon:) nicméně princip je stejný - ta směs bude do zelena a až na kůži to pak bude hnědočervené
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    AETHER: se omlouvm mi uplně vypadlo to někam vepsat
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    AETHER: počkat já se nebavím o barvený hlavy ale malování rukou a těla
    AETHER
    AETHER --- ---
    SWATKA: záleží, jakou máš výchozí barvu, navíc taky henna napoprvé chytne většinou slabě... rozhodně ji to chce nechat delší dobu, minimálně tři hodiny na hlavě...
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    AETHER: no píšou že čistá výsledek byl u všech 3lidí oranžovohnědý , tak že to je v pořádku jo ? škoda na mě to moc nebarví
    AETHER
    AETHER --- ---
    SWATKA: no prášek je zelený, výsledná barva bude patrně do červena, jestli je to čistá henna
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    TICHTICZKA22: taky mi přijde, že se docela vymývá, ale nedivím se, když jsem ji tam nechala srabácky tak krátce :)

    BOSSORKA: hele já teď fotku nemám, ale budu znova hennovat v nejbližší době a tak dodám... taky se mi maximálně líbí a barva na fotce.. ale jsem prostě srab :( Když to jednou dopadlo moc oranžovo-hnědo-červeně (po hennecolor), tak jsem se v tom necítila, i když i to prý slušelo...

    IDENTITY: jj kolem těch 150Kč... já ho kupovala u nás v Pardubicích v rámku s bio věcma..
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    ahoj právě jsem si rozmýchala hennu na tělo s citronem a trochu e. oleje ale je to nějaké moc zelené . já to chtěla hnědé v čem je chyba?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    BOSSORKA: přeliv celou noc určitě ne :))). Bohatě stačí 2 hodiny :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam