• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    MASCHA_DUDU: jednou jsem po delší době vyzkoušela Rouge (co mi ležel v poličce asi půl roku) a nestačila jsem se pak divit jak jsem byla rudá :-) přijde mi, že uleželejší víc chytaj
    MASCHA_DUDU
    MASCHA_DUDU --- ---
    ISCH: Super :-) Tak jsem snad dobře nakoupila. :-) Díky za rady.
    ISCH
    ISCH --- ---
    MASCHA_DUDU: Tak vím, jak vypadáš :) Rouge na to bude nejlepší, Maroon je hnědorez.
    MASCHA_DUDU
    MASCHA_DUDU --- ---
    ISCH: Mám středně hnědé vlasy a chtěla bych to co nejoranžovější. Tak mám rouge. Myslíš, že maroon bude oranžovější?
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Henna, čo sestra doviezla z Turecka.
    ISCH
    ISCH --- ---
    MASCHA_DUDU: Já jsem strašně spokojená, zatím jsem se ustálila na kaštanu :) A když odhadneš konzistenci, tak z toho ani není bordel.
    MASCHA_DUDU
    MASCHA_DUDU --- ---
    ISCH: Ještě netestla, tak jdu na to :-)
    ISCH
    ISCH --- ---
    Měl by někdo zájem o půlku Hennecolor bordo a (nebo) dvě kostičky Caca noir od Lushe?
    ISCH
    ISCH --- ---
    MASCHA_DUDU: asi jsi uz testla... ale lushku nechavam pres noc v klidu.
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    Jo tak, tak vyzkušaj a uvidíš :)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    MORGYSZ: Ja mám vlasy samé o sebe tmavšie, tak by to asi moc nefungovalo. Zexperimentujem s tou blond hennou, to som ešte nikdy neskusala. Ta cassia je bezbarva a to by mi asi moc nepomohlo.
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    MYJKA: No Geislerová je ale liška ryška od přírody. V tydlivizi to vypadá světlejší, protože to sežerou světla při natáčení. Nicméně vím, o jaký odstín ti jde. To si kup spíš cassiu a mixni s rezavou, to by ti mohlo dát odstín, který chceš.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Keď to vidím, asi si kúpim nabudúce aj blond Hennu a mixnem to s ryšavou. :) Mne by sa páčili také medové vlasy ako ma geislerka občas. Idem si umyť hlavu a dám vám sem fotku. Farbila som predvčerom hennou, čo sestra doniesla z Turecka. Ja inak do henny pre zosvetlenie žmýkam citróny.
    MASCHA_DUDU
    MASCHA_DUDU --- ---
    Dnes chci testnout caca rouge z Lushe. Píšou tam nechávat cca 2 hoďky na hlavě (což teda píšou na většině henny). Tak jen ověřuju, jestli i tu Lushí hennu necháváte klasicky přes noc, nebo opravdu jen okolo těch dvou hodin. Díky.

    Jinak moje předchozí zkušenost s Logonu - Flame Red: nic moc, barva taková nijaká, zabarvená kůže na hlavě a po třech týdnech je to vymyté.
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    Medu občas hodím lžíci, ale i bez něj se dá udělat konzistence smetanového jogurtu, která nestéká. Ještě je dobrá syrovátka třeba. A samozřejmě olej.
    IKA
    IKA --- ---
    Experimentálne som overila tieto dve veci:

    Cukor (napríklad v mede) priaznivo ovplyvňuje to, ako sa s hennou narába. Bez neho je to drolivá hmota, s ním dobre sa nanášajúca pasta.

    Čas pôsobenia môže čiastočne prebehnúť aj mimo hlavy - stačí nechať zarobenú hennu pár hodín odležať, potom chytá rýchlejšie (ale bacha, lebo nielen na vlasy, ale samozrejme aj na kožu.)
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    BOSSORKA: No mě se teda nelíbí vůbec, bo já jsem zrzka omylem narozená blond. Ale zase lepší než ta tmavá rudá, ke které jsem to dopracovala předtím (on mi na začátku nikdo neřek, že henna lety a vrstvením tmavne! :D ).
    Ale díky.

    Původní barva je taková klamavá - na fotkách to vypadá hodně světle, já mám pocit, že to bylo lehce do popelava a v létě vyšisováno dozlatova.
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    MORGYSZ: díky moc za fotku, mně se ta blond taky moc líbí ;-), ale ty máš původně asi svoje vlásky dost světlé, co? :-)
    KORNELIE
    KORNELIE --- ---
    MORGYSZ: , AETHER: Díky moc za tip!
    Ta blond co máš na fotce se mi náhodou líbí moc :)
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    Totok je teda výsledek rok a půl trvajícího snažení (přechodný, přece jen je to moc blond).
    Červenorezavý segment v levé části je několikaletá vrstva henny na délkách v drdolu.

    P9160007.JPG (1704448 B)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam