• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    ja barvila asi po trech tejdnech a zeleny to urcite nebylo.. to je jen v pripade ze predtim barvi chemicky na blond ne? nebo je to i u jinejch barev??
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    HELLBUNNY: vím, že to asi nebude to, co bys chtěla slyšet, ale je to těžce individuální. moje vlasy v pohodě přijaly hennu po 3 týdnech po barvení chemií a kamarádka měla zelený vlasy i po půl roce ... čili 1) jak tvoje vlasy přijímají nové barvy (a jaká je tvoje výchozí a cílová barva), 2) jaký používáš šampon (parabeny, a hlavně silikony v nich) a 3) v jaké kondici vlasy máš

    to se neptám, jen si to tak v hlavě dej dohromady, a jestli i pak budeš mít pocit, že to bude v pohodě, tak bude :-) pak hoď výsledek a držím palce
    IKA
    IKA --- ---
    HELLBUNNY: 6 týždňov? Alebo si sprav najprv test na nejakom skrytom pramienku vlasov.
    HELLBUNNY
    HELLBUNNY --- ---
    Ahoj holky:)
    mám na vás dotaz chci si barvit hennou,ale barvila jsem se chemickejma barvama po jaký době od posledního chemického barvení mohu použít hennu?
    díky
    ADENYX
    ADENYX --- ---
    ADELHAIDA: jj díky,taky si myslím,že to pak na hnědou pujde dobře..tak děkuju,jmenkovkyně;)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    ADENYX: Hlavně až je budeš mít zrzavé, snadněji pak dalším barvením docílíš hnědší barvy. Henna docela vrství.
    ADENYX
    ADENYX --- ---
    Děkuji,tušila sem takovou odpověd;)no asi udělám změnu na rezavo a uvidím,třeba se to trochu vymyje a nebude to tak strašné,je fakt že na mé hnědé to chytá docela zajímavě..tak budu muset pophnat vlásky,at rychlej rostou;) ale kdyby se tu našel někdo,kdo prodá zbytek hnědé henny,tak bych brala;)
    IKA
    IKA --- ---
    ADENYX: Nikto ti nepovie presne, každé vlasy sú iné, každá henna je iná, výsledok môže byť akýkoľvek. Takže najlepšie buď to znova otestovať (na jednom pruhu vlasov, alebo na vlasoch vyčesaných a pozbieraných z hrebeňa), alebo proste risknúť.
    ADENYX
    ADENYX --- ---
    můžete mi vy zkušenější poradit? dala jsem (testovací pruh) na sve melirované blond vlasy hennu - mahagon(henecolor) a chytá to do zrz-oranžova..myslíte,že by mi chytla hnědá henna? raději bych přešla z blond melíru na hnědou než mít zrzavou,ale nevím,jestli na ty blond meliry i ta hnědá nebude chytat do zdzava-oranžova..co myslíte? díky za pomoc...
    PETAW
    PETAW --- ---
    BOSSORKA: tak za dalsich 14 dni
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    PETAW: tyjo a kdy jim má zas dojít? tak během týdne ne? já ji kupovala před 14 dny (cassiu a hennu :-)
    PETAW
    PETAW --- ---
    BOSSORKA: Tak ja som teda vyrazila na tu Kozi aby som sa ubezpecila, ze som slepa koza, lebo vzdy pozeram na druhu stranu ulice. A pani predavacka zahlasila, ze bohuzial, vcera sa vypredala, ze celu zimu to stalo a teraz naraz je to fuc.. hmmm....
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    PETAW: na Kozí ji maj, kupovala jsme si jí tam :-)
    LARAINEMARGOT
    LARAINEMARGOT --- ---
    MYJKA: Přesně takovou barvu jsem měla taky, nevýrazné nic, takže jsem to docela dlouho barvila na zrzavo chemicky, jenže se to nevydrželo dlouho, tyhle odstíny jak víme se rychle vymývají. A přede dvěma lety jsem přešla na hennu (Lush Caca Rouge mi sedla nejlíp) a naprostá spokojenost. I když mít odstín jako slečna na mém avataru, tak skáču dva metry do stropu radostí.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    LARAINEMARGOT: Ja uz ani neviem. Asi spinava blond. Ja to popisujem ako mysi kabatik. Taka nanic nudna farba. Ani hneda ani blond.
    LARAINEMARGOT
    LARAINEMARGOT --- ---
    MYJKA: jaká je tvá přírodní barva, na té fotce co jsi nedávno sem dávala to po hennování vypadá, že máme odstín stejný ;-) letenkářko
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    PETAW: Tak im napíš. ;)
    PETAW
    PETAW --- ---
    MYJKA: na to som sa divala, ale o ziadnej Ebby predajni na Kozi neviem a to tadial chodime celkom pravidelne. Iný tip?
    PETAW
    PETAW --- ---
    Predavaju sa niekde tie khadi barvy aj v kamennej predajni v Brne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam