• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GORGworld conspiracy // 911 // free world order! ... part 5 ::
    TECHNIK
    TECHNIK --- ---
    GAISAKA: O tom jednom samozřejmě vím, ale to ať se na mě nikdo nezlobí, ale to nepovažuju za žádnej důkaz. Nezveřejnění "Prostě proto že je to Pentagon" nemá žádný opodstatnění. Neni to žádná skrytá tajná budova. Je to budova kterou můžeš vidět na tisících fotografiích a na desítkách videí.
    Vim že ten příklad s Rumsfeldem neni nejšťastnější, ale dalo se na něm prezentovat jak funguje ověřování těch bláznivejch teorií.
    Nemam už ani potřebu to nějak rozebírat, protstě každej věříme něčemu jinýmu a težko jeden druhýho přesvědčíme. Jedinej důvod proč jsem sem psal je ten, že jsem ti chtěl říct, že opravdu neni pravda, že by všichni přečetli nějakej konspirační web, pak si to poověřovali na dalších konspiračních webech a přijali to za pravdu. Než jsem usoudil že 11.září nebylo jak nám tvrděj, tak jsem tomu věnoval několik dní v řádu desítek hodin, kde jsem procházel nekonspirativní weby jako stránky televizních stanic (pravost fotografií), militaristický stránky (rozměry pentagonu), letectví (rozměry boeingu), stránky o fyzice, stránky o leteckých katastrofách, požáry výškových budov v minulosti atd. A to všechno, abych tu pitomou stránku na kterou jsem nikdy neměl narazit, vyvrátil a vysmál se jim co je to za blázny.
    MATT
    MATT --- ---
    GAISAKA: tohle je jediný video, co kolem pentagonu vypustili. na YT najdeš spoustu vysvetleni, kde ti stejne jako tady ukazujou 747 ukazou nakej tomahawk (raketu) nebo co

    ad tamiflu: lobismus je to do chvíle, než H1N1 záměrně vypustí.. ;)

    a ano, dělám si tak trochu legraci..

    SPAJDA02: hele tohle jsou přesně ty nefér diskuterský postupy "každý rozumný pilot" ..
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    GAISAKA: add flight 77, toto ti kazdy rozumny pilot vyvrati, ze ty manevry, ktere tomu predchazely nejsou schopni ani zopakovat na trenazerech, protoze dojde vztlak nebo ze dojde k rozpadu letadla jeste ve vzduchu.
    jedno z videi od pilotu za pravdu o 11 zarim
    https://www.youtube.com/watch?v=aBZ-2reKKls s audio pasazemi od letecke kontroly, stoji to za to, aspon trosku reality slyset ten den co se delo.

    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    DOOMBRINGER: sorry to byl gaisaka kdo s tim prisel, muj omyl
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    TECHNIK: Okej, tohle je rozumný, na to má cenu reagovat /doufám že
    MATT jen vtipkuje/,)
    Ad pentagon - nepřekvapilo by mě, kdyby nikdy žádný záběry neuvolnili, protože prostě je to pentagon, klíčový místo pro americkou bezpečnost. Nicméně, existuje ten jeden - já mu budu říkat leak - kde jsou záběry od nějaký tý strážní budky. Takhle z první jsem našel tohle video, který mě docela uspokojuje
    9/11 Pentagon Attack Footage Flight 77 Analysis
    https://www.youtube.com/watch?v=0f6t4dMtc00

    Nicméně, nejsem politicky naivní, a neříkám, že je možný stopro vyloučit, že se věci u pentagonu odehrály jinak, jakkoliv tomu dávám pravděpodobnost velmi malou. Ale řeč je tu o WTC, nebo aspoň byla, a toho bych se držel. Tam jsou záznamy (Manhattan není pentagon) snad ze všech možnejch úhlů.
    Pak je tu jiná otázka, co už někdo nakousl s tím stavařem. Tam bych směřoval, vyzbyde-li mi čas, nějaký studium, a pak bych si dovolil se k tomu vyjádřit.

    Ad tamiflu - nestudoval jsem, a nerad bych i takovýho blbce, jakým rumsfeld je, obviňoval bez důkazů, ale ano, tomuhle klidně věřím. Až na to, že to není konspirace, ale lobbismus.
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    SPAJDA02: JA jsem vytahl neco o ruske propagande? :) Kde prosimte? :)
    MATT
    MATT --- ---
    SPAJDA02: já jsem obětí ruský propagandy jelikož jsem shledal, že pravdu a jistotu nebudu mít nikdy. ufounů kolem dvojčat je plnej jůtub. jedná se samozřejmě o reptiliány, šediváci jsou kámoši ;)
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    MATT: ti na tom nemaji pravdepodobne nejmensi zajem nebo spis, kteri ufouni myslis sedivaky nebo jiny? tvuj nazor na den kdy byla poprena fyzika? ufouni zajimava moznost, ale vyvracena pro nedostatek motivu
    MATT
    MATT --- ---
    SPAJDA02: na tom 9/11 je zajímavý, že to minimálně pozorovali, jestli nezorganizovali, ufouni...
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    MATT: urcite nekdo na teto planete vi jak to skoro vsechno bylo, ale pokud to vsechno bylo jak si myslim, tak cely plan vi treba jen par lidi, ostatni co v tom byli zapojeni vedi jenom kousek. No prave kde ja psal neco o ruske propagande, ja jenom reagoval na to, ze se bavime o 11.zari v diskuzi s doombringerem, on vytahl neco o ruske propagande naprosto mimo misu, tak sem jenom zareagoval.
    TECHNIK
    TECHNIK --- ---
    GAISAKA: Hrozně to zjednodušuješ a házíš všechny lidi do jednoho pytle. Já to taky sleduju od 11.září. První jsem narazil na stránku co zpochybňuje náraz letadla do Pentagonu. Věř tomu že prvních 14 dní jsem smál, mluvil něco o magorech a snažil se marně fakta z tý stránky vyvrátit pomocí oficiálních zdrojů. Nikdy jsem si ale nic nepřečetl na nějakym konspiračnim a začal tvrdit že to je pravda. Ano 90% konspiračních teorií je nesmysl, ale to neznamená že všechny.
    Jednoduchej příklad - Konspirační teorie o tom jak celou show o ptačí chřipce rozjel Donald Rumsfeld, aby vydělal.
    Tamifla - Gilead.
    Gilead | Investors | News Release
    http://investors.gilead.com/phoenix.zhtml?c=69964&p=irol-newsArticle&ID=783456
    Gilead - Donald Rumsfeld
    Donald Rumsfeld
    http://www.financnici.cz/donald-rumsfeld
    Jeho plamený proslovy o pandemii a nutnosti celej svět zásobit vakcínama z Kongresu byli na youtube a v souvislosti s tim že v tý době na ptačí chřipku umřelo asi 50 lidí někde v zapadlých vesnicích v Asii z toho dělá trošku pofidérní historku. Co si mysleli o vakcina Tamiflou lékaři a doktoři si taky můžeš najít na nekonspiračních zdrojích. Ano, zase je to jenom složená nějaká domněnka z nějakých určitých faktů, která může být jinak. Mysli si o mě co chceš, ale rozhodně je to víc pravděpodobnější, než to že je vlastně náhoda, že zrovna on je/byl přímo napojenej na firmu co tu vakcínu prodává, naivně uvěřil že přijde pandemie a jeho projevy se nás snažil zachránit od jistý smrti.

    Problém je že se pořád někdo snaží házet vysvětlení kdo a proč to udělal, což jsou jenom spekulace. To že na tý oficiální verzi o 11.září polovina věcí jsou do očí bijící nesmysly o tom už dneska nemám potřebu se s nikym dohadovat. Konspiruje se na všech možnejch úrovní lidskýho života dnes a denně. Podívej se jenom na náš stát (Janoušek, Rittig a další). Tady to už každej bere jako samozřejnost. Kde berete tu víru, že všude kolem ve světě se tohle neděje?

    A poslední otázka: Jak bys obhájil to, že ve skutečnosti žádný průkazný video o tom jak do Pentagonu naráží letadlo neexistuje? Nebylo by přece úplně nejjednoduší ukázat X videozáznamů jak tam to letadlo padá? Přece jenom je to nejstřeženější budova světa, kde je monitorovanej každej cm trávníku a široký okolí.
    MATT
    MATT --- ---
    SPAJDA02:kde jsem psal něco o 9/11 ? já jsem docela otevřenej čemukoli, ale taky se snažim pochybovat o čemkoli. hlavně o těch, co vědí úplně přesně jak to bylo ;) většina konspirátorů je víc věřících než si dokážou přiznat.

    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    JAXXE: diky zes to nasel, az prijdu domu najdu primo kapitolu ve skriptech(snad je jeste mam) kde je primo kapitola, ktera se venuje problematice budovy ajeji soudrznosti
    JAXXE
    JAXXE --- ---
    DOOMBRINGER:

    Přednáška o studii pádu budov WTC 11.září 2001 doc.Ing. Ivan Němec Csc. 9.11.2011 part 2
    https://www.youtube.com/watch?v=hbkDdkLan5c
    JAXXE
    JAXXE --- ---
    DOOMBRINGER: https://www.youtube.com/watch?v=hbkDdkLan5c

    VIDEO: Přednáška doc.Ing.Ivan Němec,Csc. Pád budov WTC 11.září 2001

    V Brně dne 9. listopadu 2011, proběhla odborná přednáška o pádu budov Obchodního Světového Centra, dne 11. září 2001. Přednáška popisuje sestavení diferenciální rovnice tří základních zákonů mechaniky se základními údaji o světovém centru a tak modeluje pomocí počítačového programu, jak by ve skutečnosti měly budovy padat, podle přírodních zákonů.

    Studie navazuje na oficiální studii NIST, která pád budov z hlediska mechaniky nepopisuje a tak doplňuje to, co oficiální verze komise NIST opomíjí. Komise NIST navázuje na tvrzení Ing. Zdeňka Bažanta, který je český emigrant žijící v USA.

    Doc.Ing Ivan Němec vyučuje na fakultě stavební mechaniky Vysoké Školy Technické v Brně.

    Studie byla původně diplomovou prací studentky Martiny Juráňové, která díky své práci obhájila titul Ing. Tato studie byla prezentována na třech odborných konferencích, kde neshledala žádné oponenty z řad odoborníků na problematiku dynamiky pádu.

    dalsi videa mas potom tady:

    VIDEO: Přednáška doc.Ing.Ivan Němec,Csc. Pád budov WTC 11.září 2001
    http://www.reformy.cz/zpravy/video-prednaska-doc-ing-ivan-nemeccsc-pad-budov-wtc-11-zari-2001/

    a cely rozhovor s docentem Nemcem zde:

    Rozhovor s doc. Ing. Ivanem Němcem CSc. o první české studii pádu WTC 9/11
    http://www.reformy.cz/zpravy/rozhovor-s-doc-ing-ivanem-nemcem-o-prvni-ceske-studii-padu-wtc-911/
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    MATT: hrusky a jabka decka pletete do sebe. Co ma ruska propaganda spolecnyho s 11.zarim? Klasicti argumentacni mistri co vytrhuji veci z kontextu, nekde na webu si prectou neco o vlivu ruska a konspiracnich webech a je to tu. omg
    MTO
    MTO --- ---
    k tomu rusku, zajimave historicke okenko. jak to bylo s medvedem apod. :-)



    MATT
    MATT --- ---
    a zamyslete se, proč téměř nejsou "konspirace" o rusku.. teď se třeba objevujou, ale kdo to sleduje dýl, tak mi musí dát za pravu, že to je docela novinka.. imho akorát taková dezinformační, ještě víc těm ovcím zamíchat guláš v hlavě, hlavně nevěřit ničemu.

    Václav Cílek: Ukrajina a Baltské státy jsou už dávno v hybridní válce. A ta se vede o duši davu | Jak to vidí
    http://www.rozhlas.cz/...tske-staty-jsou-uz-davno-v-hybridni-valce-a-ta-se-vede-o-dusi-davu--1459595
    MATT
    MATT --- ---
    a který verzi 17/11 věříte? ;) tohle by se vám mohlo líbit.. a nebo naopak ne.. lol ;)

    Historik: Klaus pevně zakořenil, Havel neměl sílu ho odvolat
    5. 12. 2014 | Ministři Klaus a Dlouhý z Prognostického ústavu odstavili po revoluci všechny oponenty, kteří by jim odporovali v ekonomické vizi. Václav Havel už jenom přihlížel, říká historik Michal Fejtl.

    http://video.aktualne.cz/...akorenil-havel-nemel-silu-ho-odvolat/r~5caa89127ca511e4a10c0025900fea04/
    MATT
    MATT --- ---
    SPAJDA02: ty si myslíš, že rusko nejede propagandu?! wtf. Přečti si něco od Dugina nebo Valerije Gerasimova, kam mířej. Promluv si s rodičema co a jak se tady psalo za totáče. Netvrdim, že amíci (západ) jsou svatoušci, ale zamysli se, kde bys rači žil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam