• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GORGworld conspiracy // 911 // free world order! ... part 5 ::
    ALWA
    ALWA --- ---
    KUKIDE: a nekdo by si mohl myslet, ze mne trochu vyvinuje taky dlouholeta protivna DID
    ALWA
    ALWA --- ---
    fUSION Anomalog. » Blog Archive » Reagan, That Little Piece Of Shit
    https://fusionanomaly.net/anomalog2/?p=3913
    dal Ronald, ten, kterz se radil s astrologem
    ALWA
    ALWA --- ---
    ALWA
    ALWA --- ---
    KUKIDE: BTW koukl ses aspon, jak ta polemika vznikla a o cem byla? Byl jsem trochu lizlej, asi mne ovladle hloupa a nemistna rozmarilost.
    ALWA
    ALWA --- ---
    Ok, dekuji za upozorneni, ukaznene mazu.

    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    ALWA: vyhledej si obrázek hodně z minula z tohohle auditka a přestaň to tu spamovat... tohle víme... děkuji mnohokrát i za ostátní....
    ALWA: jo dnes už o tom nikdo nemluví a to o ničem to tu zmiňuješ, když to použiješ jako prezidenskou kampaň tak to zevšední... vyšší magie


    CONTINUITY: jo a pomůžeš mi s tím???
    ALWA
    ALWA --- ---
    Hong Kong. To fakt nechces.

    ARRAKIS
    ARRAKIS --- ---
    HUGE: The Massive Uprising Has Begun!
    https://www.youtube.com/watch?v=qepKiYNPsvE


    na dobrou noc. vecernicek. vsechno jde podle planu a je o nas dobre postarano.
    ALWA
    ALWA --- ---
    PRAASHEK: myslim ze ja o koze Ty o voze. nevadi. na nejaky pseudointelektualni disputace ted nemam. v poho, vsiml sis toho, ja ne. ze jsi dobrej se mi uz podruhy moc psat nechce, ale fakt, dobre Ty. Nekdz je ale holt obsah nad formou. Vse IMHO atd.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ALWA: obávám se, že mystika na úrovni vyžaduje i účastníky na úrovni. Jinak budou všechny její produkty stejně retardované nebo stupidní, jako její interpreti, tvůrci či průchozí.
    ALWA
    ALWA --- ---
    PRAASHEK: pokrocila mystika mluvi o prazdnote forem pomerne dost .... zanicene ..... je to dobre.
    ALWA
    ALWA --- ---
    PRAASHEK: ale vysthls to. pro me je tak emocni to sdeleni, ze semantika jdew mimo
    ALWA
    ALWA --- ---
    PRAASHEK: normalni pozeri, beznej jev.....
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ALWA: no ani ne. Občas vidíš lidi jak používají různá hesla a když se jich zeptáš, co to znamená, nebo co tím myslí, tak nejsou schopni vysvětlit ani hovno nebo z nich vypadne význam, který je totálně mimo.
    ALWA
    ALWA --- ---
    nespadlo to diky jet fuelu, forma je jedno.....
    ALWA
    ALWA --- ---
    PRAASHEK: nebud hnidopich :)))
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ALWA: nechápu, že když už si dá někdo práci vytvořit takový visuální výblitek a ani si u toho neuvědomí, že tam píše totální nesmysl
    ALWA
    ALWA --- ---
    PRAASHEK: proste neverej tomu, ze by ten jet fuel roztavil ty nosniky, nic zaludnyho
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ALWA: celkem by mě zajímalo, jestli to má být humor, nebo je to produkt totálně vymletého mozku
    ALWA
    ALWA --- ---
    PRAASHEK: jj, vidis. vidis. netrklo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam