• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    DUDE
    DUDE --- ---
    nevite o nejakej rozumnej tancovacce neska v okoli plzne nekdo?
    se mi nechce sedet jenom tak v knajpe..
    DUDE
    DUDE --- ---
    no nam ke konci krtek uz nepomahal - chtelo domontovat sifon a vybrat bordel..
    OTAZKAKONCE
    OTAZKAKONCE --- ---
    SELMINEK: nasyp tam krtka a cau
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    ochotnej remeslnik... tak to uz davno vymrelo, sem mel jit delat misto ITaka remeslo, to ma totiz zlaty dno ;\
    SELMINEK
    SELMINEK --- ---
    Prosim vas mate nekdo kontakt na ochotneho instalatera v Plzni, co by mel cas? Mame problemy s odtokem ve vane a ted v tom teple je to fakt pruda. Ja zkousela volat vsude mozne, ale nikdo nema cas. Help, kdyztak do soboty posta, jinak tel.776499661; dik mooc.
    MENY
    MENY --- ---
    ARXIE: Asi tak...chudak kolega v praci byl nervni, pac bydli na Vinicich. Akorat pak sam usoudil ze ten dejm jako kdyz se pali pneumatiky urcite nebude z jeho plantaze kaktusu co ma na balkone:)Akorat docela me bulvary sklamaly ze sem porad nemoh zjistit kolik cernych spoluobcanu v tom zarvalo.:)
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    MENY: blbost, ja na tu cumel ze ZCU-BORY snad hodinu nez se to uklidnilo ;)
    MENY
    MENY --- ---
    ARXIE: Tak vis co, musel sem to vyfotit v rychlosti nez by to zmizlo neasi:))Nez bych nasteloval fotak tak by to uhasili:)
    Tady to je lip videt :
    http://in-pocasi.eu/clanky/vyznacne/pozar-28.7.2008/
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    kde jsou ty zlate casy, kdy se takhle bezne kourilo ze skodovky na cele mesto se snasel cernej popilek :)
    NASA
    NASA --- ---
    MENY: vsimli jsme si, ze neni moc kvalitni :-))
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    MENY: heh tak ta ma vypovidajici hodnotu toho hnedyho :D
    MENY
    MENY --- ---
    neni to moc kvalitni, preci jen fotka z mobilu..:)
    MENY
    MENY --- ---
    REDTIME: Aha sem si rikal ze mi to slo..A najednou mi premiovka vyprsela a je po srande...:)
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    MENY: musis mit premiovou verzi.... jinak tu fotku nahraj treba na http://imageshack.us/ a dej sem odkaz
    MENY
    MENY --- ---
    tyjo jakto ze mi nejdou vkladat prilohy? ze mam to tlacitko disablovany a vedle toho napis ze volny misto je 5MB. Sem sem chtel hodit fotku jak se vali kour nad plzni..:(
    MENY
    MENY --- ---
    Cywee co to bylo na Vinicich za pozar???peknej dejm se valil nad plzni!!!
    DRIGUS
    DRIGUS --- ---
    IFKAAA: aby ses pak nedivila.. ;)
    jako malej sem si boruvkama vydelava na limcu a zmrzku o prazdninach, tak bych mohl navstivit stara dobra mista a doufat, ze tam jeste neco zustalo... :P
    IFKAAA
    IFKAAA --- ---
    DRIGUS: dobra:D kdyz jich prines aspon na dva kolace, tak je klidne udelam:D takze aspon litr boruvek:)
    MENY
    MENY --- ---
    ja bych si s dovolenim take vzal.:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam