• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    dejme hlavy dohromady a bude se nam studovat lip :) napiste co studujete a jakej na to mate nazor..a samozrejme tipy na to kam zajit; kde je to podle vas NEJ je vitanym prispevkem, ne-li zadoucim ;) spriznene: [ UUD Plzeň ]





    ........
    rozbalit záhlaví
    LNK
    LNK --- ---
    ARXIE: no jo, bublinu mam tady kousek ale ona uz to dlouho nestriha,ne?
    DUDE: hmm cemu rikas alternativne:)?
    DUDE
    DUDE --- ---
    alternativne si_si ;]
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    bublina ;]
    LNK
    LNK --- ---
    ženy, potřebuju ostříhat nevíte o ňáký dobrý,mladý,levný kadeřnici:)?
    REZNOR_TU
    REZNOR_TU --- ---
    hh, ta mela ale kuraz a dost debilni odhad.)
    KCE
    KCE --- ---
    Z47TC: sedacku bych bral;)
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    Z47TC: pro loznici si jedu v utery a budu mit dodavku takze mezi 18:00-19:00 mohu odvezt komukoliv kamkoliv komody a letiste pokud se dohodneme, pokud se nedohodneme do te doby ale pozdeji musi si dana osoba zajistit odvoz sama

    sedacka ma cas do konce mesice kdy mi prijde nova
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    ZANKAZU: co potrebujes, dneska sme byli v Kice a nakoupili komplet loznici a obejvak, to stary mi tu momentalne zustava a casem bude prekazet

    Ulozne skrinky komody: do studentskyho bytu velice fer
    Sedacka rohova: 3-4 kresla, rohovy stolek, taburet
    Luxusni letiste: s rosty bez matraci

    Vse nutne videt, cena na domluve

    Blokace: Zankazou do vyjadreni
    Ostatni: kdo by jste mel zajem tak piste

    k videni: Kollarova 1 (nad Axesem, proti Zachovi)
    denne po 18hodine
    NASA
    NASA --- ---
    ZANKAZU: na skrnanech je prej docela ok, moc to teda nesleduju, ale par lidi di ho pochvalovalo, je to pod zdravotnim strediskem
    ZANKAZU
    ZANKAZU --- ---
    nevíte tady o nějakym dobrym bazaru s nábytkem a všim možným ??
    REZNOR_TU
    REZNOR_TU --- ---
    http://jonask.rajce.idnes.cz/Marsovska_pout/#DSC_2705.JPG

    tady pro zajimavost nas cimbalovy soubor za destiveho pocasi na marsovske pouti v podkrkonosi .) ...v prubehu prosince se mozna objevime i v plzni... nejspis v restbaru pohoda
    REZNOR_TU
    REZNOR_TU --- ---
    ROMS 4EVER!
    SELMINEK
    SELMINEK --- ---
    WENCA: jj, tam js chodivala v zime. jen pracuju do7h, takze potrebuju neco, co je otevreno dyl. Nebo chodit o vikendu..
    WENCA
    WENCA --- ---
    SELMINEK: No v ty saune na Slovanech jsem byl a je to tam fajn. Ceny mas tady: http://bazenslovany.cz/verejnost/index.htm, myslim, ze celkem levny. :) Jinak ja taky delam na Borech a na bazen jsem vzdycky jezdil busem cislo 30. Koncim treba v sest vecer v praci a v pul sedmy uz jsem na bazene.
    MONICARDIO: Jojo, konecne! Jsem odpocitaval dny a nemohl se dockat. :)
    SELMINEK
    SELMINEK --- ---
    WENCA: na googlu js neco vyjela, ale potrebuju nutne bory nebo centrum, at tam muzu dojit pesky. V praci koncim docela pozde a tou dobou je plzen ucpana, takze se nekde strachat..Spis me zajimaji konkretni zkusenosti na ty me pozadavky, ne stranky z netu, nad tema uz sedim3 hodky; ale dik
    WENCA
    WENCA --- ---
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    mam si poridit saunu, nemam si poridit saunu.....martine (dedicted to nasa) pomoz ;)))
    SELMINEK
    SELMINEK --- ---
    PROSIM HELP!!! Prestehovala js se do Plzne a ted hledam saunu, nejlepe nekde na Borech nebo v centru, kde maji otevreno aspon do 9:30 do vecera a nemusi se tam objednavat, proste takovou klasiku, kdy jsou urcite dny pro zeny, urcite dny pro muze. A hlavne rozumna cena tj.do 200Kc za 2h.
    Jsem totiz zdesena z mistnich pomeru(Prazskym to bude asi pripadat normal; ale js zvykla chodit do sauny na 2h za 65Kc v Olomouci a za 95Kc v Karvine), takze 250Kc za hodinu nebo hodinu a pul(a to vcetne prevlikani a umyvani) mi prijde hrozne predrazene. Nehlede na opruz neustaleho objednavani a nutnosti obj.aspon2lidi, kdyz chodim sama. Nechapu, co za tu hodinu mam stihnout? To je tak na rozehrati..
    Dekuji za pripadne info
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    hodte to do popelnice
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    sbernej dvur na elektro je v kolarce....berou vsechno staci rict ze nekde v okoli bydlite
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam