• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    REZNOR_TU
    REZNOR_TU --- ---
    FOSTEX: tyjo bejt slečna, hned do toho jdu, na private kde bydlim me to vskutku vysírá :/
    REZNOR_TU
    REZNOR_TU --- ---
    DUDE: 100dolla porad maka, ja uz tam teda nechodim, je to tam samej mladej hiphopa s kšiltem na stranu a spatny pivo ke vsemu:) ted chodim docela často do pohody pod neutral :)
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    NASA: tam uz jsem mel 3x zablokovanej ucet :)
    NASA
    NASA --- ---
    ARXIE: stejne skoncime vsichni na alikovi :-))
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    NASA: tak to je uplne v poradku.. nyx je obecne skladiste nas vsech, pozvankama se v tom neporadku udelal jenom vetsi bordel nic vic ;]
    MENY
    MENY --- ---
    NASA: kdyby jen na nyxu:)metod se vypravil do vln socialnich siti:)
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    kde vlastne skoncil metod? jsem plzensky deni prestal sledovat s tim jak skoncil exist a posleze futurebeat... pak uz bylo jenom psy :) .. by me zajimalo kde teda skoncila ta free plzenska scena kdyz o tom padlo slovo?

    //beztak mam zpetne pocit ze 99% akci s podporou mesta (nebo espirtu ci jak to bylo) byla zasterka pro poradnou kalbu ;]
    FOSTEX
    FOSTEX --- ---
    mno a taky hledám někoho kdo jede tento týden autem do prahy a zpět...prosím do pošty...děkujiii
    FOSTEX
    FOSTEX --- ---
    MENY: domino v dominikánský ulici... už bude fungovat asi jen letní sezení na dvoře... škoda...bylo tam fajn...
    MENY
    MENY --- ---
    FOSTEX: co to je byvaly domino?to uz nefunguje snad?
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    FOSTEX: Jojo, nedavno sem sel kolem a je to tam napsano v okne..
    NASA
    NASA --- ---
    jinak susi maji obcas v restauraci "ve vilach" a v "el cidovi"
    bohuzel trosku drazsi zalezitost

    pak jeste kamos rikal, ze v plaze maji nejaky asiati susi, ale nevim kde a kvalita pry obstojna, ceny mirne
    FOSTEX
    FOSTEX --- ---
    KELLEC: sushi bar se má údajně otvírat v prostoru bývalýho Domina --- jestli vůbec a kdy..to netuším -- --gaga
    MENY
    MENY --- ---
    Z47TC: Na cem? to je najaky hnuti za nezavislost Kosova?:)
    METOD
    METOD --- ---
    hmmmm .........tak tady si to vyreste sami:-)
    NASA
    NASA --- ---
    PS4S: ne nevyrostl jsem jako rozeny multikulturalista, al epo padu komancu jsem mel na zakladce jakto tridniho ucitele chlapika (celkem cerstve se vratil z prace v dolech), ktery nam vstipil do hlavy zaklady a zasady demokracie. ten clovek si u me ziskal velky respekt svou otevrenosti a tim, ze se k nam (asi sedma trida to byla) choval jako k sobe rovnym. od te doby jsem zastancem demokracie (v puvodnim smyslu, ne tu pokrivenou, jak prezentuje nektere nase politicke strany) a to v podstate xenofobii vylucuje.
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    PS4S: a to je mozna skoda.....ne suplovat ale obnovit
    PS4S
    PS4S --- ---
    NASA: ja nevim jestli si me pochopil, vino rozhodne nepiju. vyrost jsem v homogenni spolecnosti. strach z cizich veci mam v sobe zakorenenej, ale snazim se uvedomovat si to jako handicap, kterej chci odstranit. nebo mi snad ches tvrdit, ze si rozenej multikulturalista? a jak si k tomu prisel cece?
    PS4S
    PS4S --- ---
    Z47TC: ja nevim jestli to nekdo zaznamenal, ale ty predesly demonstrace byly prezentovany jako nenasilnej protest, tak to bylo receno i mediim. my nejsme organizace, nase zajmy jsou ruzny, reakce spontanni. rohodne nehodlame v plzni suplovat antifu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam