• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    dejme hlavy dohromady a bude se nam studovat lip :) napiste co studujete a jakej na to mate nazor..a samozrejme tipy na to kam zajit; kde je to podle vas NEJ je vitanym prispevkem, ne-li zadoucim ;) spriznene: [ UUD Plzeň ]





    ........
    rozbalit záhlaví
    NASA
    NASA --- ---
    JENKA: no my jsme se pred tim upravovali u jeminacka v belfastu, takze ani ja jsem moc nevidel :-))
    JENKA
    JENKA --- ---
    NASA: a ja se tam zas tak rychle "upravila" ze te ani nezahlidla)
    NASA
    NASA --- ---
    Z47TC: jsem teda cekal, ze tam budes a ty nic :-(( ale zase tam bylo spouuuusty znamejch, co jsem dlouho nevidel
    TOMMY_ZLEE
    TOMMY_ZLEE --- ---
    PRSKAFKA: no na to, že to byla moje peněženka, tak překvapivě relativně dost.. myslím, že motivace pro hledače dobrá..
    PRSKAFKA
    PRSKAFKA --- ---
    TOMMY_ZLEE: kolik tam bylo? že bych se vydala ji hledat :D
    TOMMY_ZLEE
    TOMMY_ZLEE --- ---
    zdar, včera sem na akcičce ve 100dole potratil peněženku, jestli tam někdo náhodou byl a nějakou našel, tak si klidně nechte ty prachy, co tam byly a vraťte mi prosím aspoň ty doklady..! :(
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    kdyby nekdo nevedel co dneska ssebou tak jedno mensi zajimave mecheche

    [ Z47TC @ LETAKY-POZVANKY-FLYERS (...letaky najdes filtrem...) ]
    FLOE
    FLOE --- ---
    Ahoj.
    Budu se tento vikend stehovat a potrebovala bych nekoho kdo by s tim za nakej peniz nebo pivko pomohl. To uz by se dohodlo. Auto je, ale kdyby se naslo jeste naky byla bych rada.
    Bylo by to z Namesti miru do Zacha.
    Dyztak posta.
    POOKA
    POOKA --- ---
    Zdravim, nevite nekdo v Plzni o bazaru s "bilou technkou"? Dostal jsem tip na jeden u Remusu, jenze uz je nejakou dobu zavrenej. Diky
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    všem děkuju za tipy!
    TYPEK
    TYPEK --- ---
    ... doporučuju odstavit auto přímo v ulici Kozinova (vedle vchodu do plovárny Radbuza). Je to zadarmo a místo je tam dycinky. Pak jen vyjdeš z tý ulice, přejdeš ulici pak ještě ulici Klatovskou,jdeš cca 50metrů a si v lampě.

    DIOM
    DIOM --- ---
    ANDR3_I: nebo na Belánce..na mapě krásně vidět ;)

    http://www.mapy.cz/#mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=hav%C3%AD%C5%99sk%C3%A1,%20plze%C5%88@sss=1@ssp=123378796_123530956_147201132_147074764@x=130639408@y=134747296@z=16
    DIOM
    DIOM --- ---
    nejbližší větší parkoviště je u Hotelu Škoda (tuším že se tak pořád jmenuje)..je to takovej dost hnusnej věžák, cca. 300 metrů od Lampy
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    takovej lama dotaz trochu, dá se někde zaparkovat v blízkosti klubu Pod lampou? klidně i placený parkoviště, nechci tam objíždět půlku města a hledat jak trotl... dík
    PRSKAFKA
    PRSKAFKA --- ---
    PRSKAFKA: kecám, samozřejmě myslím náměstí Republiky :))
    PRSKAFKA
    PRSKAFKA --- ---
    NASA: tak až budeš dělat pilates, tak otevři nějaký hodiny ideálně večer a naprosto ideálně někde mezi náměstím Svobody a Chodským náměstím, ať to mám cestou ;) :))
    NASA
    NASA --- ---
    PRSKAFKA: no jasny, no, ja jezdim autem, ale ze skvrnan to mam kousek, ale zase pak na treninky jezdim do chrastu a to docela z ruky...
    jinak jsem nic vhodnyho nenasel

    pilate zatim nedelam, bavi me spis bosu, ale na pilates se vrhnu casem, az budou prachy, chci si udelat trenerskej kurz a to je tak 12k :-((
    PRSKAFKA
    PRSKAFKA --- ---
    NASA: mno jo, to by zase chtělo auto, už se vidím, jak po 10 hodinách v práci jdu ještě na vlak a jedu za Plzeň cvičit a pak zase vlakem zpátky :)) hlavně se po setmění ve vlaku bojím, když jedu sama, takže to bych asi nedávala :) ale díky za snahu
    NASA
    NASA --- ---
    PRSKAFKA: ja jezdim na bbosu do nyran, a jsou tam i hodiny pilates -> http://www.ae-cycling.cz/rozvrh.html
    PRSKAFKA
    PRSKAFKA --- ---
    nevíte prosím někdo o hodinách pilates v Plzni, které by byly někdy v týdnu od 7 večer (kromě čtvrtka)? Přihlásila jsem se na hodiny na náměstí TGM, jenže tam vždycky zveřejní rozvrh a za pár hodin je to už plný (např. včera večer rozvrh na týden od 12.10. ještě nebyl, no a teď už jsem zase jenom jako náhradník - na příští tři týdny mám potvrzenou zatím jenom jednu lekci, což je dost naprd) :)
    JIRKATROJKA
    JIRKATROJKA --- ---
    Z47TC: jj dik to sem si teda uz nasel a zkusim to, ale kdyby nekdo jinej vedel primo firmu ktera se tim zabejva dejte echo pls.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam