• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    PS4S
    PS4S --- ---
    ARXIE: dobre ty... lampa a pig fest musi stacit, to je bomba. konstantni zabava je prosim te co? to je ta zamrzla dramaturgie v lampe? tady nekdo neco chce od mesta? ok co treba toleranci?
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    LEJN: v Pze je to hlavne antisocka omezeni..

    Jinak si nemuzu pomoct, ale kdo chce tak si zabavu v Plzni najde (pro alternativce je tady Jablon a Buena Vista) a pokud ne tak kazdej ma moznost s tim zkusit neco delat - podniku na mejdany je tady dost to ze se konstatni zabava nachazi ve vecne precpany Lampe/Zachovi/Andelovi je proste realita posledniho desetileti. Btw. studentska zabava, ktera se kona pouze v tydnu nikoho v dnesni dobe nedonuti aby vytvarel nadstandardni podminky, stoji to hodne penez a nadseni lidi kteri tohle delali pred lety (i treba ten Exist) uz je pryc, soucasna generace se o sebe starat nechce :) Co vlastne chcete od mesta (?), jsme pomerne uzka skupina lidi a musi stacit Lampa, jinak akci je v Plzni dost ale holt pro majoritni vetsinu... hippikum a koulozroutum musi stacit Pig Fest.
    LEJN
    LEJN --- ---
    DIOM: s tim vstupem zdarma je to fakt - lidi uz si zvykli :( a kdyz nahodou nejakej minimalni udelas(30-50kc), tak hned vsichni vohrnujou nos, snazej se te vsemozne ukecat nebo proste jdou nekam jinam, kde je to zadarmo...tahle situace uz ale trva taky nekolik let. Kdyz to porovnam z Prahou (treba matrix), tak tam je vstup 100,- normal a nikomu to divny neprijde a ani se nijak nehandrkuje...

    PS4S: 100% souhlas
    PS4S
    PS4S --- ---
    PULP121: v lete je to jeste vic v prdeli ,) .... jinak ja bych vedel v cem to vezi... jednoznacne na magistrate a na radnicich jednotlivejch obvodu. kdykoliv se tu nekdo o neco alternativniho pokousel, tak s nim pekne zametli. treba takovej exist na lopatarne ze jo.... lopatarnu strasne vehementne vystehovali aby ji pote nechali zlikvidovat bezdomovcema. nebo koneckoncu i ten jizak nebo svetovar, vzdyt se tam v podstate nic moc nedeje. proc treba ten svetovar cely leta nechavaj chatrat? ted pred volbama sice udelali nejaky gesto, ale po volbach kde nic tu nic...
    PULP121
    PULP121 --- ---
    _MIG_:
    ted nedávno hráli pod lampou ectasy of st. a psh... jinak nevim čim to je že je to v plzni tak v píči. asi tim že tu žijou jen uterky středy a čtvrtky, kdy většina lidí druhej den maká nebo jde do školy. v pátek většina lidí odjíždí domů. dobrejch klubů je tu spousta, pivoňka, neutral, pohoda, panter, vrtule, zach, sally brown... ale žádný pdoobný zařízení typu meet factory, trafačka, roxy, cross... ( když nepočítám světovar kterej je zkurveně daleko a jižní nádraží kde je v zimě strašná zima :-) ). no snad to v létě pošlape víc...:-))
    DIOM
    DIOM --- ---
    ještě bych dodal, že vstupy zdarma v podstatě kamkoliv, vyjma větších koncertů, taky ničemu nepomůžou..to už je dlouhodobý nešvar tady v Plzni, na který si bohužel už všichni zvykli
    DIOM
    DIOM --- ---
    M4JKL05: nevím..generační obměna? otevření umělecky zaměřených škol a příliv kulturněji zaměřených studentů? spuštění poslouchatelného rádia? současnej stav je součtem mnoha menších či větších problémů a ústupků..ty máš recept?
    M4JKL05
    M4JKL05 --- ---
    DIOM: a mas prosim hypotezu co by tomu mohlo pomoci?
    DIOM
    DIOM --- ---
    _MIG_: jj..je to už parta let, ikdyž sporadicky se tam gramce opráší..já tam naposledy hrál někdy před dvěma lety jako support pro Midi Lidi
    DIOM
    DIOM --- ---
    MUTOID: já to nemyslel tak, že jsem to městu nepřál..jen ze zkušenosti vím, že to tady nic moc nezmění..ale rád bych se pletl.
    _MIG_
    _MIG_ --- ---
    DIOM: V lampě budou hrát dj's ? To už bude asi řada let co tam naposled někdo hrál na gramce ...
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    DIOM: no titul hlavní město kultury jsem ji přál a držel palce, protože ikdyž miluju prahu, plzeň mám jakou druhou nejoblibenější :)... no uvidime, možná na jaře, v létě se to trochu rozhejbe
    DIOM
    DIOM --- ---
    ale něco se přeci jen najde, navíc akce pro dobrou věc >>

    chytrej hip hop, nujazz, funk, breaks


    DIOM
    DIOM --- ---
    bylo líp a žilo to tady i ve všední dny..ale poslední 2-3 roky je to fakt tragický a nemám pocit, že by tomu titul Hlavní město kultury do budoucna nějak výrazně pomohl
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    to teda... uz jsem tu ctvrt roku a teda nicmoc, je pravda ze jsem rozmazlenej z prahy, ale cekal jsem trochu vetsi vyber
    DIOM
    DIOM --- ---
    pravda
    PULP121
    PULP121 --- ---
    v plzni chcíp pes.
    JUNGLEBOY
    JUNGLEBOY --- ---
    jak je to v plzni s jazzem? je jeste neco jineho nez jazzrock cafe?
    PULP121
    PULP121 --- ---
    mám dotaz, nevíte někdo jestli je někde v plzni trampolína? kam by se dalo za nějakej rozumnej peníz chodit. myslim takovou tu velkou gymnastickou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam