• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    dejme hlavy dohromady a bude se nam studovat lip :) napiste co studujete a jakej na to mate nazor..a samozrejme tipy na to kam zajit; kde je to podle vas NEJ je vitanym prispevkem, ne-li zadoucim ;) spriznene: [ UUD Plzeň ]





    ........
    rozbalit záhlaví
    PULP121
    PULP121 --- ---
    to budou všechny prachy z města kultury nenávratně v píči?
    _MIG_
    _MIG_ --- ---
    PULP121: Musíš počkat do roku 2015 :DDD
    JOHANCZII
    JOHANCZII --- ---
    JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOooo
    PULP121
    PULP121 --- ---
    plzen woeee????!!!! nějaký tipy na dnešní "chcípnul pes" večer? :-)
    K009
    K009 --- ---
    Zdravim, pro http://eskanoizze.com/ hledáme fotografa na různé party a festivaly. Jelikož jsme diy portál, za případnou spolupráci bohužel nemůžeme nabídnout žádnou finanční odměnu, pouze volné vstupy na vybrané akce, slevu na naše trika a samozřejmě zviditelnení vašich fotografií. Pokud máte zájem, ozvěte se na info@eskanoizze.com :)
    PULP121
    PULP121 --- ---
    Někdo příští týden na otočku na špičák na kopec? Kalba ve vlaku, 4 hodiny snowpark a pak zase kalba ve vlaku...???
    DIOM
    DIOM --- ---
    nějaký čas jsem uvažoval o tom, že bych v Plzni otevřel menší podnik (café/bar/dj room/malou galerii), kde by přes den hrála inteligentní hudba ke kávě a nějakým dobrotám a po večerech se točili zajímaví djs z celé republiky, případně hosté ze zahraničí (není problém přivézt opravdu luxsní hosty..jen není kam a pro koho)..ale pak jsem tuhle myšlenku opustil, s tím že by to byl jasný provar, který si bohužel nemůžu dovolit..kdo pamatuje starého Mazaného Králíčka, tak ví asi jaký podnik mám na mysly, ikdyž bych samozřejmě řadu věcí dělal jinak.
    DIOM
    DIOM --- ---
    _MIG_: se vstupy pravda naprostá..přesně jak říkáš.

    ad Anděl: to je ukázkový příklad toho jak to v Plzni vypadá co se návštěvníků týče..hrával jsem tam v podstatě od otevíračky až do listopadu loňského roku, tedy víc jak 10 let a pamatuji všechny etapy, kterými klub prošel a můžu říct, že zdaleka nejzoufalejší publikum tam chodí poslední 2 roky..90% z nich jsou naprostý ignoranti, který zajímá jen muzika z rádia (pokud vůbec) a ikdyž nic nezaplatili, tak si chodí za djs poroučet co by měli hrát a mají snad pocit, že tam jen ovládají jukebox..to byl hlavní důvod, proč jsem po letech ukončil svoje působení v Andělovi, ikdyž mám klub rád a s jeho majitelem jsem dobrej kámoš..a co za to může? část mají na triku samotní djs (čest vyjímkám), kteří notně slevili z kvality hudby co tam jedou, zřejmě proto, že nechtějí dál poslouchat remcání, ikdyž se mu ve finále stejně nevyhnou. Dále je to nulovým vstupným na víkendové párty a tak si tam zvyklo chodit kdejaký hovado z blízké diskotéty tipu Mefisto, PH+, nebo Žumbera (tohle by řešila i blbá dvacka u vchodu), ale hlavně je to samotnou místní generací omladiny, notně naředěnou gast-arbeitery z východu, která prostě nemá vkus a je vychovaná hypermarkety a stupidními rádii.
    PS4S
    PS4S --- ---
    imho tu chybi stredne velkej prostor s kapacitou treba 500-800 lidi. nerikam klub, takovej tu asi nikdy nebyl, ale treba ten svetovar by potencial zaplnit tuhle diru mel...
    _MIG_
    _MIG_ --- ---
    LEJN: Pravda, dřív jsme přeci vstupy vybírali a lidi tě stejně zprudili jak to že po nich něco chceš, že si můžou dát pivo navíc :( Přijde mi, že když se neplatí vstup, tak si lidi prostě toho konzíku nebo party vůbec neváží ...

    MUTOID: No v plzni nejsou "taneční" kluby, kde by byl zajímavý program ... třeba v andělu (dj sirkir, lpd, dirty, mára) vpodstatě dokola, v neutrálu přes týden nevím asi tam hraje kdo přijde, víkendy jsou tam v klidu, lampa je lampa, buena vista je spíš kino a divadlo sem tam konzík (jdu tam 17teho na divadlo :), zach funguje jen v létě. Jinak mi nic nenapadá možná ještě pohoda ale to je trochu větší bar stejně jako panter, vrtule, belfík, atd. tam nejde nic moc udělat...
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    LEJN: vstup je peklo, do kila to nikoho nezabije a nad kilo uz to zase vetsinou odpovida kvalite.... presne, oproti praze naprostej opak, je uplne bezny ze prijdes a vysolis do kilka, tj normalni, clovek se spis divi kdyz je neco zadarmo...

    ARXIE: no antisocka nevim, protoze konkurence na zizkove napr. je ukrutna a kazda kacka dobra, hlavni duvod vstupu, antisocka filtr je vedlejsi efekt pouze


    PS4S: souhlas.... pig fest ( kterej je mimochodem predrazenej jaxvina a nafukuje se jaka je super akce pritom to vubec nic extra neni a podobnejch je x po cely republice celej rok .... lampa me nijak nelaka bouzel...

    v plzni proste nejsou kluby ( nebo víc než jeden ), kde by byl normálně denní program s rozsahem od houpavyho reggae po HC tekno apod....
    FLOE
    FLOE --- ---
    PULP121: kdyz tam pudes na metalkor, tak budes mit plno a modni prehlidku k tomu zdarma :]
    PULP121
    PULP121 --- ---
    ted v pondělí 7.2.2011 v 18.00 v Divadle Dialog, Klatovská 7 (vchod ze Smetanových sadů 9) bude ta valná hromada kvuli světovaru, tak jsem zvědavej co z toho vyplyne... jinak ten jižák je supr prostor. dvacet lidí, pár kýblů barvy a lešení a do tejdne je to jak nový. pak si ale začnou stěžovat sousedi že je tam hluk, někdo spadne do kolejí a je to zase v prdeli. tyhle věci jsou běh na delší trat. kolik tak lidí zhruba chodí na ty koncerty pod lampu? mám to sice v ulici ale nikdy jsem se tam k ničemu nedostal abych tam šel. pade? sto?
    PS4S
    PS4S --- ---
    ARXIE: dobre ty... lampa a pig fest musi stacit, to je bomba. konstantni zabava je prosim te co? to je ta zamrzla dramaturgie v lampe? tady nekdo neco chce od mesta? ok co treba toleranci?
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    LEJN: v Pze je to hlavne antisocka omezeni..

    Jinak si nemuzu pomoct, ale kdo chce tak si zabavu v Plzni najde (pro alternativce je tady Jablon a Buena Vista) a pokud ne tak kazdej ma moznost s tim zkusit neco delat - podniku na mejdany je tady dost to ze se konstatni zabava nachazi ve vecne precpany Lampe/Zachovi/Andelovi je proste realita posledniho desetileti. Btw. studentska zabava, ktera se kona pouze v tydnu nikoho v dnesni dobe nedonuti aby vytvarel nadstandardni podminky, stoji to hodne penez a nadseni lidi kteri tohle delali pred lety (i treba ten Exist) uz je pryc, soucasna generace se o sebe starat nechce :) Co vlastne chcete od mesta (?), jsme pomerne uzka skupina lidi a musi stacit Lampa, jinak akci je v Plzni dost ale holt pro majoritni vetsinu... hippikum a koulozroutum musi stacit Pig Fest.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam