• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    dejme hlavy dohromady a bude se nam studovat lip :) napiste co studujete a jakej na to mate nazor..a samozrejme tipy na to kam zajit; kde je to podle vas NEJ je vitanym prispevkem, ne-li zadoucim ;) spriznene: [ UUD Plzeň ]





    ........
    rozbalit záhlaví
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    AMANES: normálně bydlim ve Strakonicích, takže vim :D
    a tohle auditko sem objevil dneska..
    AMANES
    AMANES --- ---
    Kozino, tak proč si sem nedal nějakej leták nebo aspoň pozvánku na tu vaší super akci? )
    Jde taky o promo, o spoustě akcí se většina lidí ani nedozví, tak jak by pak mohli dorazit viď.
    Nechci tady obhajovat plzeňáky, ale nejsme v Praze. Zajeďte se v tejdu podívat do jinýho menšího města a uvidíte co je to zatáhlost ))
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    Z47TC: souhlas.. teď sme na koleji dělali super akci a lidi prostě nepřišli :-/
    GATSUNGA
    GATSUNGA --- ---
    Co takhle delate v Plzni pri patku? ; ]
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    AMANES: srry ale ja nemluvim o tom ze mam problem se bavit ja se zabavit dokazu, ale rikam ze lidi sou lemry nekam chodit...muzes jim tu delat sebelepsi mejdanek nebo koncert, pozvat kohokoliv ale proste lidi nepudou


    JENKA: ja vystrkuju ani nevis jak...jen se asi proste nepotkavame a chodim jinam se bavit nez vy :D
    JENKA
    JENKA --- ---
    Z47TC: jestli ses nezatáhnul ty sám před bavící se Plzní:-D Tak vystrč růžky ;)
    AMANES
    AMANES --- ---
    Ale prd! Je to o individualních schopnostech se zabavit. Jestli si myslíš, že je to tady zatáhlý, asi je čas vyrazit do pořádnýho velkoměsta ))) ale zase musíš počítat s tím, že každý pro má svoje proti.
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    zije jen se o tom nekeca :D ale stejne je plzen zatahla to mi nikdo nevymluvi na to tu sem uz moc dlouho abych si myslel neco jineho
    JOHANCZII
    JOHANCZII --- ---
    a pak, že to tu nežije:)
    PULP121
    PULP121 --- ---
    já věděl že taková pěkná hodná holčička jako ty se neztatí...:-D
    JENKA
    JENKA --- ---
    PULP121: já vrchní díl neměla (na co taky?:)), pinkali jsme s kámoškou badminton u břehu....asi jsem měla sundat i ten spodní :-D Geniální řešení! Jakmile někdo začne prudit, sundám si kalhoty! :)
    JOHANCZII
    JOHANCZII --- ---
    PULP121: :D:D
    PULP121
    PULP121 --- ---
    myslim že kdybys sundala horní díl plavek a nenápadně by ses protáhla a mlsně olízla s pohledem upřenym na dědka tak by zavřel hubu :-) jinak tam bylo pár místňáků...
    JENKA
    JENKA --- ---
    PULP121: hmmmm, a bylo tam hodně narváno? Mě tam naposledy buzeroval místní občan, že do vody nesmí psi (cedule žádná), prej "kdo se v tom má pak koupat?".... upozornila jsem ho, že má na hrudníku větší počet chlupů než můj chrt po celém těle a taky se v tom koupu - a nepomohlo to...říkal mi sprostá slova :)
    _MIG_
    _MIG_ --- ---
    Kino tip - Dobíhá teď letní kino v Hradišti a přesunuje se k papírenské lávce - Loděnice TJ ČSAD - http://www.hrakula.cz/ (např. Big Lebowski, Počátek, Kick-Ass, Samotáři, Čtyři lvi, ... Vstupné 25,-Kč ;)
    KELLEC
    KELLEC --- ---
    cotoje zjistíte na www.plzenskevylety.cz :)
    PULP121
    PULP121 --- ---
    dobrý, takže první koupačka ve štěnovicích za náma. voda čistá, teplá. skály vyhřátý...:-)
    PULP121
    PULP121 --- ---
    co takhle koupacku grill a chillout ve stenovicich? a hlavne nekoho kdo vi odkud se tam da skakat aniz bych musel vyuzivat svoji urazovou pojistku pro nakup noveho invalidniho voziku...:-)
    NASA
    NASA --- ---
    to je fakt, tak aspon nejaky zakladni info, ale tohle se muisi zazit :-))
    Paříž | Restaurace | Plzeň | PilsnerPubs.cz
    http://www.pilsnerpubs.cz/restaurace/pariz.html
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    martine souhlasim ale kolegove jsou tu velice kratko aby znali pariz :D
    NASA
    NASA --- ---
    od ty doby, co poradny hospody konci za ranniho kuropeni, neni potreba chodit do parize :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam