• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    YYUGH
    YYUGH --- ---
    Nevíte prosím, jestli ten nový majitel Neutralu, má něco v úmyslu i s tím vrchem? Prej to tam (zatím?) nefunguje. A já jsem si myslela, že to je znova na patra ...
    PULP121
    PULP121 --- ---
    DIOM: tureckej pasák! :-D
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    DIOM: asi uz nejsi zajicek, kterej je pritazlivej pro zeny 40+ :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    LUKEH: to je celkem běžný a už jsem podobných bláznů potkal celou řádku..ten konkrétní z Buena Vista údajně byl (nebo ještě je, nevim) původem z Německa, žíjící na Islandu a vlastní společnost, která dodává potraviny pro Lufthansu..mně osobně připadal spíš jako tureckej pasák, kterej si chtěl v Plzni hrát na hogo fogo, ale třeba mu křivdím :)


    NASA: a sakra..21..to ještě funguje? už roky mne tam nikdo nezatáhl :)
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    DIOM: lol podnik pro hornich 5000:) Me prijde, ze nektery tyhle lidi zijou v nejaky jiny realite. Pred par lety me kamos zatah do jednoho klubu v Praze na Smichove, byli tak mesic pred otevrenim, ale mel tam nejakyho znamyho. Vypadalo to tam jako dobrej podnik, pak jsme pokecali s majitelem a ja jsem nestacil valit oci. Byl to takovej starsi typek a jeho predstava byla, ze se tam bude hrat jen hudba kterou poslouch ON. Coz byla nejaka Jasna Paka, Hudba Praha atd. Nechapal jsem jak chce mit podnik kde bude akce treba 3x nebo i 5x do tejdne a pritom jenom starsi cesky kapely....samozrejme uz to ma jinyho majitele, kterej tam dela vsechno mozny
    NASA
    NASA --- ---
    DIOM: no mozna tam bude chodit vyssi trida z 21 :-))
    slusnej clovek se temhle mistum radsi vyhne (maximalne kdyz nejake slicne slecny zneuzijou podnapileho stavu a cloveka tam zatahnou :-))
    PAYAONE
    PAYAONE --- ---
    LUKEH: ono to i šíleně vypadá :) fakt sem zvědav, kdo jim tam bude lézt....ad vocas moc negativně si to nenapsal..taky sem tam chodil a rád ale poslední dobou jdu radši vedle do Cardinála....:(
    DIOM
    DIOM --- ---
    si vzpomínám jak nám před lety majitel Buena Vista popisoval svůj podnikatelský záměr..že nemá zájem o lidi co jezdí tramvají, že to bude podnik pro horních 5000, program světové úrovně a kdo ví co ještě..vydržel asi 2 měsíce, než mu utekl produkční a podnik zel prázdnotou..nevím jestli to prodal, nebo v tom pere prachy, každopádně je to tam dobrý tak na občasný koncerty a za ty roky co to funguje se to nemohlo zaplatit ani z půlky

    měl jsem být tenkrát hajzlík vyčůranej a vzít ten flek rezidentního dj co nabízel..chtěl aby se hrálo každý den / 4000,- za večer :D
    DIOM
    DIOM --- ---
    REDTIME: jako že lidový podnik z honosnou tváří? nevim no..jak říkám, dávám jim rok :)
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    Muzete mi nekdo vysvetlit co to jako je? Zni to nejak silene...
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    DIOM: No me prave prekvapilo, ze ceny jsou az moc nizke... teda srovnatelne prakticky s jakoukoliv hospodou... takze pokud to ma funngovat, ze dodaji mistnimu automechanikovi a pokladni dojem, ze jsou VIP, tak to mozna par let fungovat bude
    DIOM
    DIOM --- ---
    REDTIME: meh..dávám jim tak rok, než přijdou na to, že v Plzni nežije žádná smetánka, která by jim tam chodila..s dluhy pak zavřou krám a utečou tam odkud přišli..tenhle scénář se tu opakoval již několikrát..poslední podobnej pokus se tuším jmenoval Peoples
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    Ted budou muset vsichni chodit do Pantheonu nebo budou trapny....
    ... byl tam i Rytmus s Michalem Davidem, tak to musi byt SUPER!


    a ja jdu zvracet...
    PULP121
    PULP121 --- ---
    zrovna ta zahrádka v belfastu stojí za prd.
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    EWELY: tam sem koukal ze maji peknou zahradku, vzdycky sem tam byl predtim jen vevnitr
    EWELY
    EWELY --- ---
    občas je i nějaká akce v šach-matu... sice málo, ale pokaždé to stojí za to:)
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    Ted mi prijde, ze jsem to napsal nejak moc negativne na ocas a Vrt....proste takovy mensi barky, kde se hraje neco trochu normalnejsiho nez Michal David a spol. a da se tam dobre pokalit.
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    Vsechny tri podniky znam a vsechny dobry!!! Nejak jsem nestih tu slibovanou nastenku, ale urcite se na to vrhnu...

    Ocas mi taky prijde ze upada, bydlim od nej kousek, ale nemam moc chut tam chodit.

    Belfast se priznam jsem jeste nebyl na zahradce, ale jinak podnik kde jsem kalil pred cca 6 lety kdyz jsem jeste nebydlel v Plzni a jen jsem obcas prijel.

    Vrtule me tolik nechytla, ale obcas zajdu a dovedu si predstavit, ze se to tam da slusne rozjet.
    LEJN
    LEJN --- ---
    LUKEH: Belfast!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam