• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    NASA
    NASA --- ---
    EWELY: njn, kombinovany studium...
    hlavne na mechaniku tekutin od pul osmy rano se moooooc tesim :-))
    EWELY
    EWELY --- ---
    NASA: v sobotu do skoly? to svet nezazil.. ja mam nastesti zitra jen praci..:D:D
    NASA
    NASA --- ---
    ja dneska piju burcak a rano do skoly a pak do prace :-((
    EWELY
    EWELY --- ---
    at radsi přijde na lahvace a startrek...:D.. hmmm? ..
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    EWELY: napis Nasakovi on te pozve na limcu :))
    EWELY
    EWELY --- ---
    patek večer a ja doma? no cože?..
    AMANES
    AMANES --- ---
    KIE: si drobet vypadnul spíš z diskotéky )
    FLOE
    FLOE --- ---
    Ty ve a Corso vedle, to je fakt k placi.
    YYUGH
    YYUGH --- ---
    MAKAK: dík!
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    tohle je zatim naplanovano..myslim teda, ze je to tahle stranka shanela jsem o tom nejaky info do skoly..ale jsem ted mimo CR, tak ty odkazy nemam..
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    YYUGH: no je to silenost...presne tak, celej blok se zboura a i Komorni divadlo..proto se ceka na to novy v jizdecky...
    YYUGH
    YYUGH --- ---
    Připomínám zítřejší promítání v Pohodě. Promítáme Princeznu Mononoke + kdyby jste měli nějaké teplejší oblečení, které nepotřebujete, budeme rádi, když jej donesete. Bude darováno lidem bez domova. Děkuju!
    [ Kino Pohoda / kinomovie / 18.9.2012 / CR - Plzensky kraj - Pohoda Music Club ]
    YYUGH
    YYUGH --- ---
    MAKAK: jsem o tom něco slyšela, že prý chtějí zbourat celý ten blok i s divadlem, ale myslela jsem, že je to fór! Tak jak vidím, expanze nákupní horečky se rozjela ve velkém ... Už aby to stálo, mám děravý tričko a s ním bych stejně za kulturou nikam nemohla ... Až si koupím nový, nejlépe ve všech barvách, ale počkám si do jara, na slevy! Ať žije kultura nakupování!!!
    PAYAONE
    PAYAONE --- ---
    MAKAK: fakt jo? místo toho baráku? tak to je hoodně smutný...Plzeň největší výskyt nákupních středisek na m2...:(
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    YYUGH: no hlavne tam ma stat behem dohledne doby dalsi nakupni stredisko, tak nevim, jestli tam nekdo bude neco rozjizdet.....
    PAYAONE
    PAYAONE --- ---
    YYUGH: to Ti nevim ale myslim si, že otevírat ještě vršek co se z ekonomického hlediska týče myslim nemá cenu :)
    YYUGH
    YYUGH --- ---
    Nevíte prosím, jestli ten nový majitel Neutralu, má něco v úmyslu i s tím vrchem? Prej to tam (zatím?) nefunguje. A já jsem si myslela, že to je znova na patra ...
    PULP121
    PULP121 --- ---
    DIOM: tureckej pasák! :-D
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    DIOM: asi uz nejsi zajicek, kterej je pritazlivej pro zeny 40+ :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam