• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    Potřeboval bych poradit nějakou restauraci na úrovni, kde se nají ji i člověk, který nejí maso (smažák a pizza neznamená najíst). Děkuji :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    NASA: jo..byl jsem to minulý víkend zkontrolovat a je to tu zase o něco lepší ;)
    NASA
    NASA --- ---
    Z47TC: celkem slušný to bývá v Tlučné, akorát s tím #malolidi to asi nebude dobrý nikde...
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    dotaz: pokud jsou stale Stenovicke lomy oploceny, kam jinam dneska rozumne na plzensku na koupacku???

    #malolidi #cistavoda #smocitkoule
    NASA
    NASA --- ---
    YYUGH: co je trochu víc času?
    YYUGH
    YYUGH --- ---
    Náhodou, nějací zbloudilci, co mají trochu víc času a nevadilo by jim stát se názorovým zářezem pro jeden neškodný a úplně anonymní dotazník? Zájemci ať píšou na email: yyugh@seznam.cz a já vám jej pošlu zpátky. Těm pak budu neskonale vděčná. Děkujú
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    JIMX: Asi si tu budeme muset otevřít vlastní bistro :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    REDTIME: tak času mám relativně kolik chci, ale většinou sem chodím právě proto, že za 20 minut jsem zpátky v kanclu ... jinak bych neměl problém klidně jezdit/chodit do centra do Husy, Dolce Vity, Slunečnice, 12tky a dalších ... ale to je minimálně hodina času pryč no ...
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    JIMX: Tak ono se tam dá dojít do 10 minut pěšky, ale nevím kolik máš času na oběd... u mě není hodina+ problém :) I když většinou si jídlo dělám doma nebo využívám dáme jídlo (kde teď spadla cena rozvozu u většiny restaurací na 19Kč ).
    JIMX
    JIMX --- ---
    REDTIME: jelikož nemám lítačku, tak by se mi to celkem prodražilo ... ale zkusím ty 3, co píšeš :-)
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    JIMX: S hospodama na jídlo je to v okolí celkem na prd. Za stovku si můžeš zajít na polední jídlo do Angela nebo Astory.... případně ješte slušné jídlo mají ve žlutém domě u OMV. Jinak je nejlepší sednout na trolejbus a dojet 2 zastávky na Americkou, kde je velký výběr.
    JIMX
    JIMX --- ---
    REDTIME: Jak jsem psal, já bych si těch 7k i zaplatil ... ale nestačí jim, že jsem tu v nájmu, musel bych tu mít sídlo a na to kašlu ...

    nicméně když jsi místní, nedoporučíš v okolí nějaký dobrý hospody? Chodíme do Bistra Švihovská, ale to se na konci měsíce zavře ...
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    JIMX: Ta nova parkovaci zona je super... sice stoji 7 za rok, ale aspon nemusim krouzit 4x dokola kdyz potrebuji zaparkovat u kanclu. A pro nase zakazniky taky vyhoda. Jinak par expertu tam parkuje bez karty i listecku a nikdy jsem je nevidel s pokutou. Jen ze zacatku to imo nekdo resil... ted uz ty curibrci z parking plzen ani nelezou z auta.
    JIMX
    JIMX --- ---
    já vím, že to technicky není město, ale soukromá firma ... o to víc mě to udivilo ...
    JIMX
    JIMX --- ---
    Tak oni těch peněz asi budou mít dost ... když pohrdli mými 7 tisíci ročně za parkovací kartu do té nové parkovací zóny, co je kolem hlavního nádraží ... mám tam kancl, ale to je málo, musel bych tam mít sídlo, pravidla jsou pravidla ... že jim tam skoro nikdo neparkuje je asi netrápí ... no holt zatím parkuju zadarmo před Hornbachem ... a jestli ho někdy zpoplatni, tak se prestehuju s kanclem někam dál od centra, kde tahle demence ještě nevyrostla ...
    TARL_CABOT
    TARL_CABOT --- ---
    Co čekat od hromady úředníků a politiků? Plzeňský firmy jim asi smrdí, nemluvě o tom, že to mohli vypsat třeba jako soutěž pro studenty.
    JIMX
    JIMX --- ---
    tak aspoň trochu víc invence než ostravské !!! ... jinak bohužel opět smutné, kam se všude lejou jaký hromady peněz ... :-(
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    Diky moc vsem!
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    NASA: http://www.purkmistr.cz/hotel/hotel-cenik.php Fakt nic lacinyho... Ale pivo maj dobry.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam