• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    CY_TR0N
    CY_TR0N --- ---
    posta dik
    CY_TR0N
    CY_TR0N --- ---
    Ciao, Odedneška máme volné 2 místa v bytě v centru Plzně, 2 dvoulužkové pokoje (1 spoubydlící/samostatně) neprůchozí pokoj. Wifi,koupelna kuchyň,záchod,kumbálek,lednice,obyvák pruchozí kde bydlí spolubydlící. Osazenstvo smíšené. Nájem 3200,- sakumprdum, v pěti míň...
    CY_TR0N
    CY_TR0N --- ---
    Ciao, shaním někoho na přeinstalovaní windows za drobnou úplatu. Mám starej nootebook a podezření, že odchazí harddisk, když reinstall nepomůže tak to konečně budu moct odpískat a pořídit si novej. kdyžtak pošta díky
    EWELY
    EWELY --- ---
    ve Slunečnici jsem makala.. jako jidlo dobry, když nepočítám tu tunu soli, ale nějaká myšlenka šetrnosti a ekologie paní majitelce nic neříká a to, že manželé vlastnící Slunečnici mají jako druhý podnik Bigburger asi mluví za vše, doporučuju satyra!
    TARL_CABOT
    TARL_CABOT --- ---
    EZDY: Páč plzeňský tvrdý jádro veganů se vyžije každej rok na Fluffu a pak zbytek roku trpí :D
    EZDY
    EZDY --- ---
    btw: s tou vlnou vegan, raw apod. - to mě taky překvapuje že toho tu není víc, jsem teda masožrout, ale v Brně se mi docela líbilo Vegalité, kde se kromě vaganskýho žrádla konaly HC, grindcore a různý netradiční koncerty - když jsem se vrátil do Plzně očekával jsem že tu podobnej podnik spojující tyhle věcy bude taky a ono prd :-(
    EZDY
    EZDY --- ---
    Pizzerie San Marino v Palackého ulicici taky není špatná, no ale je to furt pizza... byl jsem tam teda jednou a docela mne nadchla hříbková polévka (a pak mi trvalo dvě hodiny než jsem do sebe natlačil ty noky co následovaly - možná to byl nějakej divnej den - většinou se mi to nestává a žeru jak nenažranej čokl)
    MATTESH
    MATTESH --- ---
    Snaží se o to Le Bistro na náměstí, ale já jsem z toho byl docela zklamanej...
    Jinak teda Da Pietro má nejlepší pizzu na světě, takže bych to úplně nezavrhoval (navíc mi to tam přijde i na úrovni, jenom člověk musí udělat rezervaci, mívají dost narváno...). Dál pak supr jídlo v Satyru, nově i se zahrádkou.
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    JIMX: Ale jo... slunečnice je fajn... jen jsem doufal, že máme na dědině něco nového... nebo plzeň minula vlna vegan, raw, ...? :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    REDTIME: slunečnice, pokud je na úrovni ...
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    Potřeboval bych poradit nějakou restauraci na úrovni, kde se nají ji i člověk, který nejí maso (smažák a pizza neznamená najíst). Děkuji :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    NASA: jo..byl jsem to minulý víkend zkontrolovat a je to tu zase o něco lepší ;)
    NASA
    NASA --- ---
    Z47TC: celkem slušný to bývá v Tlučné, akorát s tím #malolidi to asi nebude dobrý nikde...
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    dotaz: pokud jsou stale Stenovicke lomy oploceny, kam jinam dneska rozumne na plzensku na koupacku???

    #malolidi #cistavoda #smocitkoule
    NASA
    NASA --- ---
    YYUGH: co je trochu víc času?
    YYUGH
    YYUGH --- ---
    Náhodou, nějací zbloudilci, co mají trochu víc času a nevadilo by jim stát se názorovým zářezem pro jeden neškodný a úplně anonymní dotazník? Zájemci ať píšou na email: yyugh@seznam.cz a já vám jej pošlu zpátky. Těm pak budu neskonale vděčná. Děkujú
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    JIMX: Asi si tu budeme muset otevřít vlastní bistro :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    REDTIME: tak času mám relativně kolik chci, ale většinou sem chodím právě proto, že za 20 minut jsem zpátky v kanclu ... jinak bych neměl problém klidně jezdit/chodit do centra do Husy, Dolce Vity, Slunečnice, 12tky a dalších ... ale to je minimálně hodina času pryč no ...
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    JIMX: Tak ono se tam dá dojít do 10 minut pěšky, ale nevím kolik máš času na oběd... u mě není hodina+ problém :) I když většinou si jídlo dělám doma nebo využívám dáme jídlo (kde teď spadla cena rozvozu u většiny restaurací na 19Kč ).
    JIMX
    JIMX --- ---
    REDTIME: jelikož nemám lítačku, tak by se mi to celkem prodražilo ... ale zkusím ty 3, co píšeš :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam