• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    dejme hlavy dohromady a bude se nam studovat lip :) napiste co studujete a jakej na to mate nazor..a samozrejme tipy na to kam zajit; kde je to podle vas NEJ je vitanym prispevkem, ne-li zadoucim ;) spriznene: [ UUD Plzeň ]





    ........
    rozbalit záhlaví
    TARL_CABOT
    TARL_CABOT --- ---
    JIMX: No nahoře u T.B. to jde, tam není takový provoz, ale když to ve špičce stojí u ze všech směrů kolem kruháče u Makra a ještě si tam v silnici zastaví autobus, tak je to výživné.
    DIOM
    DIOM --- ---
    JIMX: potřeboval a mnohokrát a vždycky jsem to nějak dal :) ..ale nemám vůbec problém platit na parkovišti, jen tyhle konkrétní závory vymyslel opravdový génius..odbavení totiž trvá neskutečně dlouho a tvoří se tak fronta na hlavní, kolikrát až k benzinové pumpě..sanitky to neprojedou a ve finále stojím déle ve frontě na parkoviště, než jsem dřív hledal volné místo
    JIMX
    JIMX --- ---
    DIOM: a potřeboval jsi tam někdy jet předtím, než tam byly? ... to radši dám pár korun za hodinu, než tam kroužit půl hodiny jak blázen a hledat jediný volný místečko ... :-)
    TARL_CABOT: podél trasy 2 ze skvrňan jezdím v podstatě denně a nepřijde mi, že by tam byl něco z toho, co popisuješ problém ... i ve špičce

    ... ale teď mi to připomnělo ... odbočovací pruh když člověk jeden kolem štruncáků od pivovaru a potřebuje před rychtářkou zahnout doleva na nájezd na most ke Kaufu ... copak o to, když tam potřebuje, tak si to vystojí, ale když tam nepotřebuje a chce rovně, tak je to občas taky boj; lidi se tam motaj a blokují tak i ten pravý pruh, který by se bez problémů dalo projet.
    TARL_CABOT
    TARL_CABOT --- ---
    REFALLENONE: Mě třeba pekelně serou dvě křižovatky - na konečný 4 na Borech a na konečný 1 na Slovanech. Ani na jedný z nich nejsou světla, provoz jak kráva a často bouračky. No a zúžení Dlouhé ulice ze 2 pruhů v každém směru na jeden je taky pěkná kokotina. Celkově zužování silnic a umísťování autobusových zastávek do silnice místo vedle, na trase 24 ze Skvrňan u Terezie Brzkové a nebo u kruháče u Makra.
    DIOM
    DIOM --- ---
    REFALLENONE: závory na parkovišti u FN na Lochotíně
    JIMX
    JIMX --- ---
    REFALLENONE: parkovací zóny na nesmyslnejch místech, treba Hamburk
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    Anketa exkluzivně pro Plzeňáky! (sorry těm, kdo ji vidí podruhý)
    Kdyby se měla udělovat v Plzni anticena za nějakou absurditku, ať už nesmyslnou křižovatku, blbou stavbu, bizarní sochu či zapomenutou botu (něco zbytečně komplikovaného, okázalého, nesmyslného, pitomého, co prostě leze každýmu v Plzni krkem nebo je to v lepším případě jen k smíchu?
    Něco podobného jako byla v Pze Blanka, padající mosty, atd. Jestli teda něco takovýho v Plzni vůbec existuje ;-D
    CORPSEGRINGER
    CORPSEGRINGER --- ---
    O dost vic...bohuzel
    PULP121
    PULP121 --- ---
    Docela dost nácků oproti dřívějšku mi přijde :-)
    JCD
    JCD --- ---
    a krizovatka Podnikatelská & U Nové Hospody, kdyz ve 2 hodiny v okolnich firmach padla, tak ma obcas 6 pruhu, obzvlaste od te doby co tam postavili to hnizdo kamionu je to tam lahudka
    TARL_CABOT
    TARL_CABOT --- ---
    A jakmile bude zimní čas a nonstop tma, tak si zase budou hrát auta na tramvaje...
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    a vykolejují tramvaje...
    JCD
    JCD --- ---
    Nejak nam tu padaji vrtulniky...
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Taky mate v Plzni takovy sucho?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    vysel novy Linuxovy klient pro konzoli CONYX. http://elinks.xf.cz/pub/conyx
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Debilove poslanecky chtej stavet svoje garaze pod malostranskym namestim
    MALEJNOREK
    MALEJNOREK --- ---
    XBAHNO: Diky za tip, dojdu se tam poptat :)
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    MALEJNOREK: Chodim k Tesarovi na rozhrani Bozkova a Slovan a nikdy nemel problem s zadnou popelnici, se kterou jsem se tam dokodrcal(nebo si ji dotah, kdyz uz bylo prilis spatne). Ceny rozumny.
    MALEJNOREK
    MALEJNOREK --- ---
    Nevite o nejakym automechanikovi nebo o autoservisu v Plzni a okoli, kde by nemeli problem se starsim vozem? Potrebuju vymenit par veci na podvozku a nechce se mi to delat na chodniku.
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    Ahoj,

    nevíte někdo o nějakym bytu v Plzni? Sháníme aspoň 2+1, 2 neprůchozí pokoje. Zbytek je nám vcelku fuk...

    Dík za info
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    Ahoj, shání se nájemníci, jestli nevíte o někdom, kdo hledá byt...
    Dům je dost klidnej, tak ne úplně pro párty lidi.

    Pronájem bytu Plzeň Plzeňský kraj 3+1 bez RK
    https://www.bezrealitky.cz/nemovitosti-byty-domy/325592-nabidka-pronajem-bytu
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    KURZWEIL: Hele voe, vyhazovat te nebudu, ani nemam jak, ale sracky jsou to priserny. Celej web, krome ukazky z dila, by potreboval korektury jako sul - jako nejsem cimprlich, ale co je moc je moc. No a ukazky z dila - uff, jako jestli to ma byt Marlowe, tak nic moc. A jestli to ma byt inspirovany realitou, tak by to nemela byt realita japonskyho turisty na Vaclavaku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam