• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    KURZWEIL: Hele voe, vyhazovat te nebudu, ani nemam jak, ale sracky jsou to priserny. Celej web, krome ukazky z dila, by potreboval korektury jako sul - jako nejsem cimprlich, ale co je moc je moc. No a ukazky z dila - uff, jako jestli to ma byt Marlowe, tak nic moc. A jestli to ma byt inspirovany realitou, tak by to nemela byt realita japonskyho turisty na Vaclavaku.
    KURZWEIL
    KURZWEIL --- ---
    Ahoj, snad mě s tím nevyhodíte: www.kriminalniplzen.cz :-)
    LUCVA
    LUCVA --- ---
    Ahoj, nabízím za odvoz rám postele http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/40180565/ Nabízím k němu i rošt.
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    shanim cloveka/nabizim praci - Plzen - vystupni technicka kontrola do mensi strojirenske firmy ... nastup ddto mozny okamzite ... 25-29k nastupni plat ... vic info v poste
    JIMX
    JIMX --- ---
    IVUS_KA: zkus tyhle http://www.autoservisnamestek.com/ ... párkrát jsem u nich něco nechával dělat, tak třeba pomůžou
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    moje oblibene album... stava se pomalu bestovkou

    NASA
    NASA --- ---
    Není tu pls někdo, kdo by uměl c#, nejlépe v Unity3d?
    Mám v Unity3d rozpracovaný program, ale nejsem moc na ty objekty :-(
    Potřeboval bych trošku usměrnit...
    Vím co chci, většinu i vím jak napsat prasácky (to bych chěl srovant), s kousky se peru. Munici mám :-)
    Díky
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    MATZX: už ti votrnulo co? po mej návštěvě si byl 2 dny mimo :D
    MATZX
    MATZX --- ---
    Téda tady to chcíplo :) Ahoj, někdo ven? třeba na hike, bike či rychlejší kytary?
    DIOM
    DIOM --- ---
    Z47TC: jo..fungujou, ale byť se kolem Anděla motám snad každý týden, tak v Bistru jsem nebyl roky
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    REDTIME: nevim jestli a jak jeste fungujou http://www.andelcafe.cz/bistro/
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    REDTIME: ahaa, tak to se výběr ještě zužuje...
    V Drakovi na Americký mají výborný tofu
    A máte pravdu, že chybí nějakej příjemnej prostor, kde by se posedělo, pojedlo a byla by i kultura,
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    MAKAK: Pokud vím, tak wild rose již ukončilo svoji činnost :(
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    REDTIME: Ještě je na konci Rooseveltovky restaurace Divoká růže, ale nevím, jak to maj večer s otvíračkou, párkrát jsem tam byla a i když cedule hlásala něco jinýho, měli zavřeno, jinak s timhle je to v Plzni smutná pohádka, Le Bistro drahý jak pras*, Satyr skvělej
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    Kdyby to někoho zajímalo:

    Čtvrtek 22.9.
    Zlomenej kozel
    20:00
    https://www.facebook.com/events/1666972943619142/

    Promítání a povídání o akci Mongol Rally 2016. Kdy jsme jako jediná česká posádla jeli litrovým Hyundai Getz 17 000 km až do cíle ve městě Ulan-Ude. V tomhle "rally" nejde o to dojet první, ale hlavně dojet, sehnat prachy na charitu a hlavně jak sami organizátoři říkají : "Fighting to make the world less boring - Bojovat za míň nudnej svět".

    Projeli jsme Rakousko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Turecko, Gruzii, Arménii, Írán, Turkménistán, Uzbekistán, Kazachstán, Rusko, Mongolsko a přes Rusko, Ukrajinu a Polsko zpět domů. Dvakrát jsme prorazili nádrž, zohejbali ramena, nápravy, urvali nárazníky, asi stokrát zapadli do písku v poušti, nesčetně krát jsme opravovali kola, odpálili řídící jednotku, brodili řeky, brali stopaře, upláceli policajty, volali ambasády, navštívili peklo, účastnili jsme se 2 svateb, narozeninových párty,spali jsme na hradě na věži, ani jednou neplatili za ubytování, jedli sviště, pili skvašený koňský mlíko a i přes tohle všechno nás tahle pekelná kára stejně dovezla kam měla!


    KOZINA
    KOZINA --- ---
    BARC2A: Vidíš tak to mě nenapadlo.. kluky znám velice dobře :D
    BARC2A
    BARC2A --- ---
    KOZINA: mozna bar na konci vesmiru? to je bejvala vrtule, mam pocit, ze kluci tam jsou nakloneni podobnym udalostem.
    JIMX
    JIMX --- ---
    KOZINA: zkus totem na lochotine, jestli by ti nepujcili sál
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    Nevíte kde bych moh ve čtvrtek promítnout nějaký fotky z cest? lidí myslim bude dost!
    CY_TR0N
    CY_TR0N --- ---
    posta dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam