• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AKISANdnb track, který FAKT RULEZZZZZZZ!!!!

    Track, ktery vas posledni dobou dostal.

    Ankety o nejlepsi album roku 2011-2017 na nastence
    Ankety o nejlepsi track roku 2011-2018 na nastence
    Anketa o nejzasadnejsi album let 95-02 na nastence
    Anketa o nejzasadnejsi album let 03-05 na nastence
    Anketa o nejzasadnejsi album let 06-08 na nastence

    rozbalit záhlaví
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    L4MA: inspiral.x62!yadel!
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    L4MA: +tačůd
    L4MA
    L4MA --- ---
    SOLDIK: obcas snim o takovy party... cross, vinyl only, 2010 strop, soldik, deadly viperz, duo blondynos, medan, rido a brooklyn, generixx + mladosi (vex, eska, fallen...) na dolni. to by byla moc pekna oslava, popremejslejte nad tim. :)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    takze, happy godfather of knowledge day motherfuckers?
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    :))) tak dik teda
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: Fallen je Mistr, ale prisel vlastne az v dobe, kdy uz existovalo necro, toho nemuzu pocitat. a stejne imo cerpal od vas. :)
    to bychom pak museli zminit vsechny esky, smaria, pierduse, juanity juareze, tomeeky a byli bychom tu do vecera. tech true godfatheru influenceru je fakt jenom par. :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA:
    AKISAN: + fallenGee!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: toto je ovsem kvalitni nazor ))))))))))))))))))))))
    L4MA
    L4MA --- ---
    VEX: nuff said. a zamackavam slzu pri vzpomince na dnb-sets.de. :)
    VEX: ac posluchac, mam to stejne. ono ucit se v patnacti, zac je drum and bassu loket na Nyxu, to jednoho fakt nekompromisne vycepuje. :) ale holt nemuze mit kazdej takovy zazemi.

    nicmene dnesek vyhlasuju jako appreciation day Soldika, Akiry, M4yi, CNBho, Gilotina a vsech dalsich influenceru, bez kterejch bychom nebyli tak kde jsme! :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: ja sem asi moc euforickej, kdyz si nevemu prasek, ale ja sem casto fascinovanej v dobrym jeste ted)))))))))))))))))))) se priznam ze ten Chase n Status foundation set sem jel po ceste na grape xkrat nonstop a mel cistou radost.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    nedavno sme si s kiamosem u piva povidali o djingu, produkci... "vis jak to je ted (neozavorkovane obdobi) , jako kdyz kdysi vymysleli polivku v prasku a dehydratovany brambory, taky to usandi praci, ale ten vysledek je jinej, ikdyz to vetsine nevadi a sezerou to"
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VEX: vis, takovej jeff mills, kdyz mu v jeho setu neco chybelo, nejaky track, co by jeho set okorenil, tak si ten track proste vyrobil. my ostatni sme kupovali vsechno co vychazelo :D
    VEX
    VEX --- ---
    SOLDIK: to byly taky jediny hodnoty, ktery jsem povazoval za dulezity:D dik:)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VEX: ty aspon umis srovnat desky a vis co je bpm a co je pribeh ;)
    VEX
    VEX --- ---
    SOLDIK: Je to porad stejny. A neni to jen lenost. Motorem je zvidavost. Kdyz sem zacinal, byl jsem fascinovanej, chtel jsem vic a vic toho samyho. Nastesti tydne vyslo par desek, takze byl cas a motivace brouzdat do minulosti. Potkas Akiru nebo Soldika, kterym posles hroznou pecku, kterou si objevil z doby kameny a oni naposilaj stary amenovky a uz to jede. Hral jsem z prvnich desek aniz bych cokoli vedel o vetsine sceny. V supliku ceda s deseti setama stazenejna z dnb-sets.de. Dobra no, meli jsme doma vytaceny pripojeni, tak byl trochu problem vzdelavat se jinak nez projizdenim cizich bagu. Chci jen rict, ze jsem se studiu historie nikdy nijak zvlast aktivne nezabejval a nepripadam si uplne jako jelito. Mozna teda jsem.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    Stonedhigh - Almost Incognito
    https://www.youtube.com/watch?v=DwIW0zmwbNU
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    AKISAN: ta situace kolem je roky nemenna, co si budem. o to smutnejis je to proto, ze internet :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: imho v soucasnosti hodne moc cz dnb “djs” ... presne ty tipy, co kdyz dropnes surface noise nebo medicine rmx tak nabehnou “co je to za novinku” ... #justsayin
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    (ne ze by to nekdy bylo o hodne lepsi, myslim ze je tady furt skupinka jelit a pak tech co se zajimaji. mluvim o djs)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    FALLENGEMINI: = vysledek te masaze, o ktere jsem mluvil a mluvilo se o ni uz 100x tady je vysledek.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SOLDIK: zeovna Shiken Hanzo jsem objevil nedavno a je to bozi! jinak navazu na myslenku, bavi me, jak jsou vsichni hrozne cool, kdyz rikaj, ze neuro je pro decka, jumpup je pro decka atd, ale vrcholem jejich uvedomely deep nirvany jsou Alix Perez, Halogenix a Skeptical. u fans me to neprekvapuje/nesere, u djs to povazuju za lenost.
    MAIN2
    MAIN2 --- ---
    INNERGROUND!!!

    Carlito and Addiction "The Other Side" Promo
    https://soundcloud.com/carlitoandaddiction/carlito-and-addiction-the-other-side-promo


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam