• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AKISANdnb track, který FAKT RULEZZZZZZZ!!!!
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Ahoj.. nedivim se že Shiken Hanzo nikdo neposlouchá :)

    tak já zas jdu :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: ja nechapu proc zrovna Ch+S bys mel brat na milost. Stabilne delaj supr hudbu napric spektrem, maj svuj zvuk a hlavne i kdyz je to hit tak je z toho cejtit ten stryt))) btw nikdo v tomhle zvuku nema tak skvely radovy alba jako Ch+S ... si namazali vsechny subfocuse, pendulum atd. na chleba.

    Oni proste udelaj album jako krava nabuseny a jen tak si tam vlozej treba tohle:

    Chase & Status Ft. (Bo Saris) - Breathing
    https://www.youtube.com/watch?v=nSXyLQUNTLA
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    FALLENGEMINI: tyjo to se dost divím, shiken hanzo jsem sem dávál poprvé minimálně před rokem a to jejich první EP na Cylonu vyšlo dokonce 2014... jinak souhlas

    SOLDIK: right!

    VEX: tak je pravda že takový ty úplný základy mám naposlouchaný taky, ale občas vyleze nějaká stará pecka a i já se divím jak mi to mohlo utéct... jinak teda já mám ještě dost problém že slyším když poslouchám někde hlavně v klubu nějakej set a teď tam slyším něco co říkám kurva to je dobrý to znám ale zaboha si nevzpomenu jak se to jmenuje a to to mám kolikrát na vinylu, až mě pak hanba fackuje, ale stačí mi říct katalogový číslo nebo středovej obrázek a vypáskuju ti název kdy to vyšlo a na jkym labelu... hold grafická paměť

    AKISAN: ten set a vlastně všechny ty další tři oldschool sety jsou čistá radost, díky nim jsem je vzal z5 namilost.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    no desky co jsem neslysel osmsetkrat by zahrali sotva tri z nich.
    VEX
    VEX --- ---
    Nyx dnb festival:D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    L4MA: inspiral.x62!yadel!
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    L4MA: +tačůd
    L4MA
    L4MA --- ---
    SOLDIK: obcas snim o takovy party... cross, vinyl only, 2010 strop, soldik, deadly viperz, duo blondynos, medan, rido a brooklyn, generixx + mladosi (vex, eska, fallen...) na dolni. to by byla moc pekna oslava, popremejslejte nad tim. :)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    takze, happy godfather of knowledge day motherfuckers?
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    :))) tak dik teda
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: Fallen je Mistr, ale prisel vlastne az v dobe, kdy uz existovalo necro, toho nemuzu pocitat. a stejne imo cerpal od vas. :)
    to bychom pak museli zminit vsechny esky, smaria, pierduse, juanity juareze, tomeeky a byli bychom tu do vecera. tech true godfatheru influenceru je fakt jenom par. :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA:
    AKISAN: + fallenGee!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: toto je ovsem kvalitni nazor ))))))))))))))))))))))
    L4MA
    L4MA --- ---
    VEX: nuff said. a zamackavam slzu pri vzpomince na dnb-sets.de. :)
    VEX: ac posluchac, mam to stejne. ono ucit se v patnacti, zac je drum and bassu loket na Nyxu, to jednoho fakt nekompromisne vycepuje. :) ale holt nemuze mit kazdej takovy zazemi.

    nicmene dnesek vyhlasuju jako appreciation day Soldika, Akiry, M4yi, CNBho, Gilotina a vsech dalsich influenceru, bez kterejch bychom nebyli tak kde jsme! :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: ja sem asi moc euforickej, kdyz si nevemu prasek, ale ja sem casto fascinovanej v dobrym jeste ted)))))))))))))))))))) se priznam ze ten Chase n Status foundation set sem jel po ceste na grape xkrat nonstop a mel cistou radost.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    nedavno sme si s kiamosem u piva povidali o djingu, produkci... "vis jak to je ted (neozavorkovane obdobi) , jako kdyz kdysi vymysleli polivku v prasku a dehydratovany brambory, taky to usandi praci, ale ten vysledek je jinej, ikdyz to vetsine nevadi a sezerou to"
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VEX: vis, takovej jeff mills, kdyz mu v jeho setu neco chybelo, nejaky track, co by jeho set okorenil, tak si ten track proste vyrobil. my ostatni sme kupovali vsechno co vychazelo :D
    VEX
    VEX --- ---
    SOLDIK: to byly taky jediny hodnoty, ktery jsem povazoval za dulezity:D dik:)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VEX: ty aspon umis srovnat desky a vis co je bpm a co je pribeh ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam