• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: neco mam, z malorazkovy optiky. Mrknu se ti co je to zac
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    WOJTYLA: mám z malorazkove optiky, ale nevím jestli to vydrží dospělou ráži.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    tzn nemáte doma nekdo zbytečnou montáž kroužkovou na rail?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA: montáž do rybyny to je:-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    sem vobjevil doma nákej kolimátor LOL ale je na kroužky a jediný kroužky co tu k tomu mám jsou takový ty s tou mntáží na ty zkosený šrouby/žampiony... nevíte do čeho to patří?
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Jop, chvilku jsem po tom bádal i na nějakých US / CAN fórech a spoušť u kosy nemá cenu řešit. V kombinaci s kompíkem od Mazdy se mi s tím střílí fakt komfortně a jsem rád, že mám doma obě platformy.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    SIRIUS: ja mam spoust na kose v pohode na milspec gun, jako nikdy to nebude ARko s 3lb timney single stage spousti, ale ani s tou spousti od zendla se tomu nepriblizi, takze nevidim důvod to menit, krome vyreseni problemu se spolehlivosti
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    KOUTLOSH: "navíc odstraňuje druhou nejčastější závadu těchto zbraní, kterou je promačknutí spouště bez snížení levého záchytu úderníku" jo to uz se mi při cisteni stalo, resp. při skladani, ze jsem musel jakoby zatlacit na zachyt uderniku, aby to zacalo spoustet
    ZYAN: :D osobne bych sel cestou 7,62 a poradny brzdy spis, ta 5,45 je hezka raze, ale když malorážku, tak .223 radeji
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    WOJTYLA: Pojď s náma na střelnici, půjčím AKS74U, pár zásobníků.. Sám uvidíš a prozres, že 5,45x39 je jediná práva východní ráže a cesta ke spasení a odvrhnes heretickou 7,62.
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    SIRIUS: Otázka je, nakolik je to technicky možné..

    vím pouze o tomto...

    Modifikovaný přerušovač spouště pro CZ858 :: Sa vz.58
    http://www.sa58.cz/products/modifikovany-prerusovac-spouste-pro-cz858-a-sa-58/
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    KOUTLOSH: kdyby radsi udelal nekdo peknou spoust pro kosu misto toho klacku v hovne :)
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    ZYAN: Uvidíme co s tím zmůže tohle...

    [ KOUTLOSH @ PALNÉ ZBRANĚ - Nemoderovaná diskuze - ProArms Armory - PAR Mk3 Spartan ]

    Jasně, že to víc kope, ale brzdit se to docela dá a na LOSejček IMHO v klidu, to chci i se svojí kosou
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DESTROYER:
    ZYAN: no jo hoši, je videt že sem už dlouho nikde nebyl už tomu nerozumim...:-D
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    ZYAN: Raze, odhazuje nabojnice doprava, vetsi vyber aftermarket prislusenstvi, lehci naboje..
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    WOJTYLA: Nulovej zpetnej raz (5,45x39).
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ZYAN: AR chápu, jakou výhodu má AK74?
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    WOJTYLA: Záleží na Use Case.
    Zbraň do trezoru, pro zombie apokalypsu a občasné sportovní střílení.. To je asi naprosto jedno.
    Pro vážně míněné IPSC/LOS? Tam má AR/AK-74 jasnou výhodu nehledě na množství tuningu na kose.

    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    OMNISLASH: prostě pro fízly tu platí jiné zákony - přijet nalitej na diskotéku autem s kvérem za pasem a střílet po ochrance je jen takový drobný omyl. Vrrrrrr
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ja to tady jen tak odlozim..

    Soud dal podmínku strážníkovi, který zastřelil mladíka ve Vysokém Mýtě - iDNES.cz
    http://hradec.idnes.cz/...-hradci-kralove-gp2-/hradec-zpravy.aspx?c=A160610_095434_hradec-zpravy_tuu
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    Zvažuju zkusit toto...

    Kolimátor Leapers UTG Gen 3“ | FROGTAC.cz - military and tactical equipment
    https://www.frogtac.cz/...-zbrani-321/Kolimatory-a-puskohledy/Kolimatory/Kolimator-Leapers-UTG-Gen-3

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam