• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LUCKYBSD: Nemam vokradli starenku a nechtej mi ho poslat.
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    PISTA1: Kde by se tam vzaly, hezky jako ostatní si je tam naedituj ;)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    dál jsem to nedokoukal, jestli na to někdo máte odvahu, řekněte mi, jak to dopadlo.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Politické spektrum: Ozbrojování, nebo odzbrojování — iVysílání — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10116287760-politicke-spektrum/217411058200013

    "Automatická zbraň je každá ruční pistole, která vrací náboj zpátky do komory. Pro diváka, je to velmi jednoduché... mluvíme o zbraních, které buď jsou automatické, poloautomatické, nebo jsou to samonabíjecí, respektive se postupně nabíjejí."

    Po tomhle jsem zalezl do kouta, přetáhl si deku přes hlavu a chvíli tiše vyl.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: malo tacticool, chybi mi tam ten kolimator :)
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Nemá někdo v QuickLOADU data k 9mm střelám?
    ARES 09-125 RN CN BB-356
    09-128 CN BB ze střely.eu
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    WOJTYLA: zhyň, kacíři :-D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Tak este naspejovat pazbicku na cerno a prisroubovat pazbu (nekoupil jsem si k tomu sroubek kokot) a je to.

    NJAL
    NJAL --- ---
    DESTROYER: Nulovej zpetnej raz ma Sa61 ;-)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: hod fotku nebo typ nebo aspon rozmery trubky
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    jako von ten koliš buda nahovno ale zatim bych ho tam plác... je to veliká kráva:-)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: neco mam, z malorazkovy optiky. Mrknu se ti co je to zac
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    WOJTYLA: mám z malorazkove optiky, ale nevím jestli to vydrží dospělou ráži.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    tzn nemáte doma nekdo zbytečnou montáž kroužkovou na rail?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA: montáž do rybyny to je:-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    sem vobjevil doma nákej kolimátor LOL ale je na kroužky a jediný kroužky co tu k tomu mám jsou takový ty s tou mntáží na ty zkosený šrouby/žampiony... nevíte do čeho to patří?
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Jop, chvilku jsem po tom bádal i na nějakých US / CAN fórech a spoušť u kosy nemá cenu řešit. V kombinaci s kompíkem od Mazdy se mi s tím střílí fakt komfortně a jsem rád, že mám doma obě platformy.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    SIRIUS: ja mam spoust na kose v pohode na milspec gun, jako nikdy to nebude ARko s 3lb timney single stage spousti, ale ani s tou spousti od zendla se tomu nepriblizi, takze nevidim důvod to menit, krome vyreseni problemu se spolehlivosti
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    KOUTLOSH: "navíc odstraňuje druhou nejčastější závadu těchto zbraní, kterou je promačknutí spouště bez snížení levého záchytu úderníku" jo to uz se mi při cisteni stalo, resp. při skladani, ze jsem musel jakoby zatlacit na zachyt uderniku, aby to zacalo spoustet
    ZYAN: :D osobne bych sel cestou 7,62 a poradny brzdy spis, ta 5,45 je hezka raze, ale když malorážku, tak .223 radeji
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    WOJTYLA: Pojď s náma na střelnici, půjčím AKS74U, pár zásobníků.. Sám uvidíš a prozres, že 5,45x39 je jediná práva východní ráže a cesta ke spasení a odvrhnes heretickou 7,62.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam