• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    VYGIDOR: uka
    VYGIDOR
    VYGIDOR --- ---
    VOMAJDA: ano, usiju, teraz som bral 4 kusy a jeden isiel po 750,-
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    VOMAJDA: a ušijou to pod litr?
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    WOJTYLA: custom gear? V nabídce mají sice jenom 2-body, ale možná by uměli ušít..
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    KENJIRO:
    Další etuda na téma
    "kterak usměrnit mysl průměrného vohnouta žádoucím směrem vol. XXXXX..." v režii ČT.
    Bezpochyby to bylo podnětné a jistě jsem o mnoho přišel.

    Podle ohlasů to má efekt zhruba jako působení "aktivisty" Kohouta v otázce uprchlíků takže za mě 1* a jen tak dál.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Zaroven jakej jednobodak/dvoubodak koupit? Nejvic se mi libo Magpul ale zas kurva 2500 za neco co nikdy nepouziju a sem tak se v tom budu prohlizet v zrcadle mi prijde trochu moc. :-))
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Hele volove, nemate nekdo doma tu sikmou rucku pod podpazbi ta co tam mam tak je naka airsoft a nepasuje mi tam uplne dobre.
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    No počkejte, mají to vymyšleno geniálně:
    Krok 1 Povinné psychotesty
    Krok 2 Zavést pravidlo, že kdo chce zbraň, není normální
    Krok 3 Naprosté odzbrojení společnosti - ten už přijde sám
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    NJAL: Tak treba v saudsky arabii porad dost ctej ty tradicni hodnoty, lgbt tam maj vyreseny ;)
    NJAL
    NJAL --- ---
    ZEPHEER: A zdrhat chces kam? Zacinam se pri pohledu na zeme, kde bych si mohl take pripadat doma, citit jak Moravan u zdi Hvezdy 8. 11. 1620.
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    Houby. To je málo.. Genderové komanda sledující mamiky jdoucí synkovi koupit stříkací pistolku (panenku holčičce) a pokud takový strašný čin skutečně provedou, bude jim dítě zabaveno s předáno nějaké LFBT rodině, která z nepochopitelných důvodů nemá děti a bude to dítě vychovávat co nejlépe v duchu Genderového vyvážení a LGBT tradic jako antixenofoba.


    V okamžiku, jak se tohle bude dít, zdrhám z ČR.

    RIVAN: No - měli by zavést povinné psychotesty při nákupu sportovního nářadí - protože pokud si dobře pamatuji, tak Baseballová pálka v USA zabije víc lidí než všechny zbraně (nože, palné zbraně..).
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    ZEPHEER: To nestaci! povinne psychotesty kdyz si jdes koupit nuz nebo auto, vzdyt to vlastne nepotrebujes! a kdyz to budes chtit pouzit tak nejdriv budes muset vyplnit dotaznik online, otazky budou vybirany ze vzorniku a v realnem case kontrolovany tymem profesionalnich psychologu, a dokud ti to nepotvrdi nebudes to moct pouzit! :D
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    KENJIRO: Panebože. Ta ženská je případ. Dobro.erka jako vyšitá - určitě členka "Zelené úderky". Na rovinu - já vidím nebezpečí v lidech jako je ona. A tohle se chtělo stát prezidentem? No potěš pánbůh..
    Přál bych ji, aby žila rok někde v Sýrii či Iráku.

    Blbost od 13:25 do 15:45 - jdeš si koupit zbraň - jdeš na psychotesty..
    NJAL
    NJAL --- ---
    KENJIRO: Me ted bohumzel tohle nejede, ale autor vyroku zrejme prisel z prelomu 19. a 20. stoleti.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    MCFLY: Samozřejmě vím že je tam musím zadat, jenže střely mám v práci. Chci si hrát a ne čekat do zejtra ;)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    KENJIRO: to je dobry bizar :-D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LUCKYBSD: Nemam vokradli starenku a nechtej mi ho poslat.
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    PISTA1: Kde by se tam vzaly, hezky jako ostatní si je tam naedituj ;)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    dál jsem to nedokoukal, jestli na to někdo máte odvahu, řekněte mi, jak to dopadlo.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Politické spektrum: Ozbrojování, nebo odzbrojování — iVysílání — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10116287760-politicke-spektrum/217411058200013

    "Automatická zbraň je každá ruční pistole, která vrací náboj zpátky do komory. Pro diváka, je to velmi jednoduché... mluvíme o zbraních, které buď jsou automatické, poloautomatické, nebo jsou to samonabíjecí, respektive se postupně nabíjejí."

    Po tomhle jsem zalezl do kouta, přetáhl si deku přes hlavu a chvíli tiše vyl.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: malo tacticool, chybi mi tam ten kolimator :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam