• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    VACA
    VACA --- ---
    WOJTYLA: osobně mě to ničím nepřekvapuje vzhledem k tomu, že u nás to koupíš za stejnou cenu.. (ok, o 20korun dráž:) https://www.airsoft-online.cz/popruhy/popruh-ms3-piskovy/

    Já spíš řešil, a řešim jak díky týhle záplavě bezostyšnejch čínskejch fejků (kdy to dělaj i s obalama 1:1) nenaletět a koupit zaručeně originální příslušenství...

    Za sebe bych byl radši kdybychom nežili v době zaplavené fejky... Kdyby to aspoň dělali bez teh značek a "originálního" obalu :/
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    WOJTYLA: To plz pak taky poreferuj, s rovnou pažbou mi kus hlavně s brzdou leze ven z té stávající :D
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Mám kopii Magpul na AK a vypadala OK. Ale na nošení po střelnici/IPSC je to zbytečné, tak jsem jí sundal.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LUCKYBSD: to rozhodně koupim uvidíme... kupuju si v číně futrál na pušku..

    70cm Nylon Military Tactical Heavy Duty Rifle Bag Gun slip Bevel Rifle Shotgun Slip Soft Padded Case Hunting Shoulder Gun Bag -in Hunting Gun Accessories from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group
    https://www.aliexpress.com/...5bb-99b4-3ac9f191e6e8-5&algo_pvid=7c8fcb0c-c72d-45bb-99b4-3ac9f191e6e8
    NELLI
    NELLI --- ---
    WOJTYLA: ono ve finále nejde o to, jak to vypadá. Nejdůležitější je ta spona, resp. její pojistka, jestli nedochází k samovolnýmu odjištění. Chce to je vzít do ruky a vybrat kus, kde ty spony jsou ok - ale chápu, že tahle možnost u e-shopu jaksi odpadá.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: to kup a pak dej vedet :))
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LOL tak čínani mydlej kopii Magpull řemenu ve velmi slušně vypadající kopii za 9 dolaru...:-DD

    Armiyo Tactical Gen 3rd 2 Point Multi Mission Rifles Carry Sling Shoulder Straps Adjustable Length Hunting Gun Accessories ACU-in Hunting Gun Accessories from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group
    https://www.aliexpress.com/...ashlight-Scope/32245464887.html?spm=2114.10010108.1000015.7.aCWMWD&s=p
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Společná výzva střelcům a majitelům legálních zbraní v České republice - LEX - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
    http://gunlex.cz/...zite/2708-spolecna-vyzva-strelcum-a-majitelum-legalnich-zbrani-v-ceske-republice
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    DOTCOM: Přemýšlel jsem nad tím, ale samotnému se mi úplně nechce.
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    WOJTYLA: To jsem si myslel taky, že se to nemůže s tou matkou potkat, ale asi ten plast není tak moc tuhý a při vyvinutí určité síly se ten závit prostě chytil a normálně to šlo dotáhnout, nic neprasklo drží to solidně, nikde nic neodstává.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOUTLOSH: no me se moc nechce brousit ten raikl abych tam dostal ten šroub respektive aby sem tam dostal tu matku
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    WOJTYLA: Já na svojí low-cost variantě měl to uchycení takové fórové a jakoby to ani nesedělo, ten šroub který to měl držet na railu si tam s tím railem trochu překážel, tak jsem projevil více síly než inteligence a zdá se že to drží více než dobře, sundávat to nepotřebuju. Chápu v čem to předčí origo ale za ten kus plastu to není prostě málo...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOUTLOSH: jako kterej šroub?:-)
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    WOJTYLA: IMHO ten šroub projde a když ho dobře dotáhneš a dál se v tom nebudeš vrtat tak to bude stačit...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    VYGIDOR: uka
    VYGIDOR
    VYGIDOR --- ---
    WOJTYLA: pardon, ta odpoved pre vomajdu mala byt pre teba .)
    VYGIDOR
    VYGIDOR --- ---
    VOMAJDA: ano, usiju, teraz som bral 4 kusy a jeden isiel po 750,-
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    VOMAJDA: a ušijou to pod litr?
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    WOJTYLA: custom gear? V nabídce mají sice jenom 2-body, ale možná by uměli ušít..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam