• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    XMEDA: No v jedné věci mají pravdu. S krátkým zásobníkem to lépe schováš pod kabát. :-D
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Prej Bruselska hvezda..


    MCFLY
    MCFLY --- ---
    WOJTYLA: aji kdyby tak to není tělesná vada :D
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    WOJTYLA: Rail je super... já osobně u kukátek s tečkou bez přiblížení řešil dvě možný varianty - buď nějaký malý lehký otevřený hodně dopředu, protože to eliminuje nějaký štelování se k pušce a komplikace s přilícením, na rychlou nahozenou ránu optimum - variace na naháňková mířidla, i klasické AK/kosí (imho v téhle kategorii dioptry po americkém stylu moc neexcelujou). Ale to si víc rozumí s klasickou pažbou - s tou rovnou už se asi víc hodí tubus dozadu do těžiště zbraně nebo blíže k oku a pak se zase hodí spíš co největší tubus. Až to pípne objednám ten Leapers UTG co tam mají nejkratší s největším průměrem a uvidím, nejvíc referencí (s tím že to vydrží) jsem zahlídl na ten nejmenší, co tam mají, který stojí směšných 1490 nebo kolik, ale chtěl bych širší zorné pole...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    XLACHTAN:
    NELLI: tady mate každej nebožku nebo co?
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    WOJTYLA: dávám ti plus pane, ale samozřejmě to je jenom kvůli té převýchově :D
    NELLI
    NELLI --- ---
    WOJTYLA: na tuto otázku odmítám odpovědět, neboť vím, že je to past!
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    WOJTYLA: Zrovna jsem to chtěl napsat, ale zbraňová výchova má rozhodně přednost:-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    NELLI: mno David by si mohl vzít tu zbranovou převychovu a my s klukama ty orgasmy ne?
    NELLI
    NELLI --- ---
    KENJIRO: tak jestli jí budou aktivně plánovat i za týden, tak se můžem pobavit o naději na "převýchovu" :)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    NELLI: no... už tam plánovaly, že by pod dohledem zkusily nějakou soutěž...
    NELLI
    NELLI --- ---
    KENJIRO: nebyl bych takovej optimista. Jim se to přes noc rozleží v hlavě, ráno se zastydí, jakými kacířskými požitky se to nechaly omámit, a pojedou si zase to samý ve starý lajně.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KENJIRO: nechci ti brát iluze ale vzhledem k tomu jak asi dobrej orgasmus, mužou rachitický spolužáci studentkám psychologie zpusobit, silně pochybuju že maj doopravdy s čim srovnávat:-D
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Dneska jsme byli na střelnici s partou studentek psychologie (dobře, byli tam i dva chlapi). Organizátor nás varoval, že jsou hodně anti-gun sluníčkářského typu.

    Soudě podle nadšeného pištění "To je lepší než orgasmus!" se převýchova asi podařila :-D
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    PIVECEK: Mno.. Uz jsme videli na zavode i vysypanej aimpoint.. Takze nikdy se neda na vse stopro spolehnout. (imbus ssebou a pribalit i iron sights skill :) )
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    PIVECEK: doby kdy jsem řešil co se mi stane nebo nestane při závodě jsou už pryč, takže já jsem v klidu, já to mám na zombíky:-) kdybych řešil závodní kver nebudu řešit platformu sa58 nejspíš... ale na to seru už dneska...
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    WOJTYLA: Předběžně se plánuje sraz na květen.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    WOJTYLA: Vsak mas recht, pokud se to sklo nevysype, tak na hobby strelbu bude delat dobrou sluzbu. Ja bych to teda na flintu nedal, bal bych se, ze mi to v pulce zavodu nekde kiksne, ale jak rikam, pro prdel na bouchacku nad tim zauvazuju.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    PIVECEK: to neni velkej cenovej rozdíl to jsou 3 další kolimátory:-)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    WOJTYLA: Hele to je fakt maly, v tom bez poradneho priliceni dobre tecku neuvidis, ale parametrove to nevypada spatne. Pokud bys ale chtel kolimator stejne koncepce, doporucuji osvedceny Vortex Viper, nebo drazsi Razor, i kdyz cenovy rozdil tam uz je celkem velky. Kazdopadne pokudp ujdes do te delky, nezapomen poreferovat, za ty prachy bych ho mozna vzal pro prdel na G17ku :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam