• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    PIVECEK: Ono je v zakone take, ze urad vystavuje dokumenty bez zbytecneho zdrzeni, nebo tak neco - pri podani narokove zadosti to spousta sluzeben zvlada na pockani co tu ctu - ja vzdycky cekal 30 dni ... overeni si, ze predlozeny zbrojak je platny (a nevisi na nem uredni zruseni) a na zadosti jsou zaskrtnuta spravne prislusna policka je vse, co je potreba - podobna lustrace v aute je behem 5 minut.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    DESTROYER: Ach so, no kazdopadne par tydnu nebude neprodlene :)
    TIGER
    TIGER --- ---
    2ND: Zkus prohledat všechny kapsy u zimních bund. Jestli je hledáš pár týdnů, tak byla ještě docela kosa, tudíž můžou být v některé kapse. Jestli jsi přišel na střelnici, ukázal kartičky, zaplatil a měl jsi plné ruce, tak je možny, že doklady šoupnuls narychlo do kapsy a pak zmizely pověšeny ve skříni.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    2ND: zneuziti si predstavis az si na ten zbrojak nekdo vesele nakoupi dvacet opakovacek a pak za tebou dorazi proslusnici, ze jsi je nedosel registrovat
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    PIVECEK: Zadne lhuty nejsou. V zakone je slovo "neprodlene". (to si jeste i presne pamatuju, mel jsem to myslim v testu ;) )
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    2ND: no, doporučuji to raději nahlásit. dostaneš novej a je to. zacaluješ nějaký kolky. neváhal bych,ať nemáš průser.
    2ND
    2ND --- ---
    Murphy pravi: kdyz to nahlasim doklady vyplavou druhy den. Kdyz ne, tak nevyplavou...
    2ND
    2ND --- ---
    PIVECEK: SHADDIE: SHADDIE: nevlezlo mi to do penezenky, takze se to tu nekde porad povalovaly doklady na stole...
    Moje mala dcerka s oblibou haze ruzne veci do kose.. Proste netusim, kdy ty doklady zmizely.. naposledy jsem mel ruce zborjak a prukaz ke kose, kdyz jsem byl strilet, to uz je nejaky cas, ale to se samozrejme vubec nemusi kryt s dobou zmizeni..
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Nebo je to peti dnu? Ted nevim presne, ale jedna z techto dvou lhut tam existuje.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    2ND: Hlavne jim pak nerikej, zes ho hledal par tydnu. Pokud to nenahlasis do deseti dnu od ztraty/odcizeni, tak je to prestupek zbytecne, tak aby ses nenabonzoval:)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    2ND: jak se ti to stalo? já to nosím u sebe furt.
    2ND
    2ND --- ---
    SHADDIE: porad cekam ze nekde vtplavou, ale zacinam byt pesimistickej... nicmene zneuziti si nejak predstavit neumim...
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    2ND: a ne,znova neděláš.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    2ND: to bys měl hlásit hned.
    2ND
    2ND --- ---
    uz par tydnu marne hledam zbrojak a prukaz jedne ze zbrani... Kdyz to nahlasim, daji mi novej, nemusim ho delat znova ? .]
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    XMEDA: No v jedné věci mají pravdu. S krátkým zásobníkem to lépe schováš pod kabát. :-D
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Prej Bruselska hvezda..


    MCFLY
    MCFLY --- ---
    WOJTYLA: aji kdyby tak to není tělesná vada :D
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    WOJTYLA: Rail je super... já osobně u kukátek s tečkou bez přiblížení řešil dvě možný varianty - buď nějaký malý lehký otevřený hodně dopředu, protože to eliminuje nějaký štelování se k pušce a komplikace s přilícením, na rychlou nahozenou ránu optimum - variace na naháňková mířidla, i klasické AK/kosí (imho v téhle kategorii dioptry po americkém stylu moc neexcelujou). Ale to si víc rozumí s klasickou pažbou - s tou rovnou už se asi víc hodí tubus dozadu do těžiště zbraně nebo blíže k oku a pak se zase hodí spíš co největší tubus. Až to pípne objednám ten Leapers UTG co tam mají nejkratší s největším průměrem a uvidím, nejvíc referencí (s tím že to vydrží) jsem zahlídl na ten nejmenší, co tam mají, který stojí směšných 1490 nebo kolik, ale chtěl bych širší zorné pole...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam