• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    WOJTYLA: v prestupnej rok :-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    PISTA1: To mate z toho vecnyho cisteni. Kver mate cistit jen na vanoce. :-))
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Dneska na střelnici celkem prekérka.
    Pistole mě závadila tím stylem, že po výstřelu přebito, kohout vzadu, ale spoušť promáčknu volně bez odporu nadoraz.Když sem vyhodil šuple a náboj z komory, znova nabil tak pár ran v pohodě a zas znova. Přisuzoval sem to plechu kterej kryje v šachtě bicí pružinu, z nějakýho důvodu tam nebyl, tak sem ho před tejdnem sehnal a instaloval. bohužel se to začlo zhoršovat tak sem se na to vykašlal a šel domů.
    Doma jsem při zkoušení zjistil, že vůbec DA nenatáhnu kohout. A po delším bádání a zase skorem kompletní rozborce jsem si všimnul problému. :)
    Nejspíš díky mýmu usilovnýmu prolejvání pistole balistolem a vyfukování stlačeným vzduchem při čištění, se povolil šroubek před šachtou co drží pružinu která nadzvedává táhlo spouště, takže nezapadlo tam kam má a spoušť chodila naprázdno.
    Ten šroub byl jedinej, na kterej sem při kompletní rozborce nešáhnul. Tak sem ho teď pořádně dotáh, budu to hlídat, jestli se zas povolí tak ho odmastím a máznu loctitem.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Czech M14: The ZK-420S Battle Rifle
    https://www.youtube.com/watch?v=xQa_1gWW_6U
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Two Ukrainian ladies tried to smuggle huge antiaircraft gun into Poland | English Russia
    http://englishrussia.com/...two-ukrainian-ladies-tried-to-smuggle-huge-antiaircraft-gun-into-poland/
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    PIVECEK: Ono je v zakone take, ze urad vystavuje dokumenty bez zbytecneho zdrzeni, nebo tak neco - pri podani narokove zadosti to spousta sluzeben zvlada na pockani co tu ctu - ja vzdycky cekal 30 dni ... overeni si, ze predlozeny zbrojak je platny (a nevisi na nem uredni zruseni) a na zadosti jsou zaskrtnuta spravne prislusna policka je vse, co je potreba - podobna lustrace v aute je behem 5 minut.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    DESTROYER: Ach so, no kazdopadne par tydnu nebude neprodlene :)
    TIGER
    TIGER --- ---
    2ND: Zkus prohledat všechny kapsy u zimních bund. Jestli je hledáš pár týdnů, tak byla ještě docela kosa, tudíž můžou být v některé kapse. Jestli jsi přišel na střelnici, ukázal kartičky, zaplatil a měl jsi plné ruce, tak je možny, že doklady šoupnuls narychlo do kapsy a pak zmizely pověšeny ve skříni.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    2ND: zneuziti si predstavis az si na ten zbrojak nekdo vesele nakoupi dvacet opakovacek a pak za tebou dorazi proslusnici, ze jsi je nedosel registrovat
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    PIVECEK: Zadne lhuty nejsou. V zakone je slovo "neprodlene". (to si jeste i presne pamatuju, mel jsem to myslim v testu ;) )
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    2ND: no, doporučuji to raději nahlásit. dostaneš novej a je to. zacaluješ nějaký kolky. neváhal bych,ať nemáš průser.
    2ND
    2ND --- ---
    Murphy pravi: kdyz to nahlasim doklady vyplavou druhy den. Kdyz ne, tak nevyplavou...
    2ND
    2ND --- ---
    PIVECEK: SHADDIE: SHADDIE: nevlezlo mi to do penezenky, takze se to tu nekde porad povalovaly doklady na stole...
    Moje mala dcerka s oblibou haze ruzne veci do kose.. Proste netusim, kdy ty doklady zmizely.. naposledy jsem mel ruce zborjak a prukaz ke kose, kdyz jsem byl strilet, to uz je nejaky cas, ale to se samozrejme vubec nemusi kryt s dobou zmizeni..
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Nebo je to peti dnu? Ted nevim presne, ale jedna z techto dvou lhut tam existuje.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    2ND: Hlavne jim pak nerikej, zes ho hledal par tydnu. Pokud to nenahlasis do deseti dnu od ztraty/odcizeni, tak je to prestupek zbytecne, tak aby ses nenabonzoval:)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    2ND: jak se ti to stalo? já to nosím u sebe furt.
    2ND
    2ND --- ---
    SHADDIE: porad cekam ze nekde vtplavou, ale zacinam byt pesimistickej... nicmene zneuziti si nejak predstavit neumim...
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    2ND: a ne,znova neděláš.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    2ND: to bys měl hlásit hned.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam