• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    STEINER
    STEINER --- ---
    tak šup šup, ať to lítá ;-)

    Členství v LEX - LEX - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
    http://gunlex.cz/o-lex/clenstvi-v-lex
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LAUNCHER: no dyk jsem právě udělal osvětu ne?.-D
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    WOJTYLA: Tohle bohuzel asi potrebuje osvetu.

    Uz jsem se setkal s nazorem v tom smyslu, ze clenem Lexu se prece clovek stane "automaticky" pokud mas ZP. Nekteri zda se netusi ze existuje prihlaska a clenska karticka.

    Po ukazani me karticky mi bylo odpovezeno, ze clenove jsou vsichni a plati se jen za tu fyzickou clenskou karticku.

    Jen davam feedback, jak to nekteri mene informovani lide vnimaji...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    každopádně!

    KDO ZE STŘELCŮ NENÍ ČLENEM LEXU ZASLOUŽÍ POŘÁDNĚ PROPLESKNOUT, PROTOŽE DNES UŽ ASI NIKDO NEMŮŽE POCHYBOVAT ŽE LEX PRO NÁS VŠECHNY MAKÁ OBROVSKYM ZPUSOBEM

    a to co se povedlo LEXu za poslední řekněme 2 roky je i v Evropskym měřítku zbranovejch spolků naprosto nevídaný a patří za to všem obrovskej dík.

    TAKŽE POKUD NEJSI ČLENEM LEXU TAK SI DEJ PÁR FACEK A OKAMŽITĚ MAZEJ VYPLNIT PŘIHLÁŠKU!!!!
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    jen abych vysvětlil nyxí klub LEX.... byl založen v době kdy probíhaly poměrně zásadní a turbulentní změny ve vedení a směřování LEXu a hodil se nám uzavřenej klub kde jsme mohli koordinovat určitý věci, či si nekterý veci vyjasnit a tak... od tý doby je klub víceméně nečinnej...

    řekněte si nějak asi sami esli je třeba mít další klub o zbraních, já ho asi klidně otevřu a historii smažu, na náký pikle tu máme jiný uzavřený zbranařský kluby G:O:A a podobně takže vo jeden víc nebo mín...

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KENJIRO: Je to uzavrenej klub z do rejch duvodu:-)
    STEINER
    STEINER --- ---
    spatky = spatny
    STEINER
    STEINER --- ---
    PISTA1: pred 5 lety jich bylo 2xx tak to neni zas tak spatky, kdyz ten progress udrzime jeste par let :D
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Já sem se do LEXu zaregistroval hned na novej rok, ještě sem neměl ani vyřízenýho doktora a podanou žádost o zbroják.
    Bral sem to jako samozřejmost. Jen mě dost překvapilo když se mě ukázalo členský číslo 46xx myslel sem že bude členů daleko víc.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Tak to zas jako sorry, já se taky považuju za pasivního, ale coby člen jsem zprávu dostal a člen jsem už tak nějak z principu, i když se stydím, že tomu moc nedávám. GunLEX se bije za práva 300k střelců, a kolik střelců jsou členy? Dyť je to to nejmenší, pokud vám o něco jde. Nedovedu si představit, jak by se s nějakým eurohujerem jednalo mně, kdybych věděl, že jde o práva tolika lidí, ale v organizaci, jejímž jménem vyjednávám, je těch střelců kolik? 1500 nebo 3000? Dyť to je strašný.
    NJAL
    NJAL --- ---
    SPM: My stranici (byt ano, ja jsem stranik trosku pasivni, musim objektivne priznat) o nem take nevime. :-)
    JANOS
    JANOS --- ---
    CERMI_FOX: "Na dně zamčené registračky, a tu vecpali na zrušený záchod a na dveře dali ceduli Pozor, leopard!" abych citoval Stoparova pruvodce po galaxii..
    SPM
    SPM --- ---
    CERMI_FOX: otevřený neni asi ani jedno... takže my nestraníci máme utrum :-)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    SIRIUS: Je to ve fóru, pod činnost sdružení, Návštěva.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    SILENY_PES: aha pecka a na webu lexu vidim psoledni novinku ze 4 takze to asi nebude vono
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    KENJIRO: a na gunlex je to kde? :) Nechci být hnidopich, ani rýpal, ale informace o informaci, na uzavřeném foru, když stejná informace je asi někde na otevřeném fóru, je taková .... špatně uchopitelná :))
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    KENJIRO: ehm..takova neinformace nam teda pomohla :D
    SILENY_PES
    SILENY_PES --- ---
    SIRIUS: Je, ale uzavreny :)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    KENJIRO: tady je lub o lexu?
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    CERMI_FOX: ne, ale tam je to taky :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam