• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    Je nas tu plna galerie, dole je jen tak ctvrtina zidli obsazena.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Na galerce je prý více lidí, než na lavicích
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Právě je přátelům na galerii doporučováno, aby si přečetli návrh směrnice, že nikdo přeci zásobníky nad 30 brát nechce
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Galerka je plná a stojí se fronta :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LUCKYBSD: kdyby to byl trolling napíšu "pokus o vážnou debatu"..:-)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: kdyz ty pises, ze je neco vazna vec, tak nikdy nevim jestli to je pravda nebo trolling :)))
    IRONIC
    IRONIC --- ---
    NAVARA: to byla zpráva, že bude 1.cteni ve středu a že máme mrknout do subfora. a protože já to řešil po své linii, neměl jsem potřebu ani do subfora chodit. zprávu se subject HOŘÍ jsem dostal včera večer...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    takže kdo přijde tak ve 14:30 - Sněmovní 4.... volové fakt vážně... zádný extempore si nemužeme dovolit... žádný hovadiny žádný trika s nápisama politickejma nebo zbranovejma, je to vážná věc.,...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    IRONIC: No, ta samá zpráva šla všem členům 9.4. na mail... (resp. mail o soukromé zprávě, což nepovažuji za šťastné řešení, ale je to problém wordpressu)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    CERMI_FOX: Já tam dorazím.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    Tak jako tak jsem v PSP jeste nebyl a tak se tam stavim, aspon je duvod se vykaslat na korporatni meeting o hovne :)
    S kym se potkam?
    IRONIC
    IRONIC --- ---
    WOJTYLA: hele jako fakt, přijde mi, že někteří členové LEX jsou asi méně členové než jiní členové - vy si tam něco piklíte - pak se tady objeví zprávička, že v nějakým uzavřeným klubu je důležitá zpráva (jako proč?) - pak mi někdy večer před tou vaší akcí přijde od LEXu info, že mám zprávu - a když se někdy před půlnocí dostanu k tomu, abych řešil soukromou poštu , tak se tam dočtu, že byste mě měli zítra odpoledne rádi ve sněmovně - sorry, ale normální lidi mají nějaký naplánovaný program, nejsme študáci, co se rozhodnout jen nejít ten den do školy...
    Chtělo by to trochu respektu k lidem. Já jsem v té věci kontaktoval poslance, které jsem uznal za vhodné, věnuju tomu svůj čas, ve sněmovně bych i rád pomohl, ale sorry, dnes mám plný kalendář... Tak příště raději fakt dřív, pokud vůbec bude nějaký příště a neskončí to už v 1. čtení...
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    WOJTYLA: Proto jsem Kenjira zmínil, aby se to k němu doneslo kvůli "pro příště". Viditelnost = edit hlavička klubu + název klubu.

    Tím, že řešíme totéž WOJTYLA to zase tak nezapadne ;)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOUTLOSH: anomáš pravdu, znova se ptám jak nám dnes pomuže věcně správná připomínka, kterou mimochodem směřujte na Kenjira, v této chvili, kromě toho že posune mojí výzvu níž a nekolika lidem uspokojí jejich potřebu řešení sice nepřispět ale žvanit? Mužeme se k tomu postavit pro tuto chvili věcně a pak si tu žvante pro mě za mě třeba tejden kdo kde udělal jakou chybu... vážně kluci...
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    NAVARA: Ale prodlouží se tím odbavení, takže lepší bez, ale samozřejmě lepší s, než vůbec...

    WOJTYLA: No je to ale věcně zcela správná připomínka a KENJIRO si za to může sám, kdyby a priori nepředpokládál, že střelci co se tady scházejí jsou banda výstředních exotů, mohlo to taky vypadat dost jinak - nyx není FB a bez důvěry v lidi, které hájím, to taky nebude fungovat dobře.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    REDSNAKE: ano díky, to nám moc pomohlo, co tam máš dál?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TUILE: odložíš si na vstupu do schránky (prej)
    TUILE
    TUILE --- ---
    WOJTYLA: muze se tam s kverem?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    WOJTYLA: jen taková kousavá, jdete s tím ven fakt brzo klucí.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Kolegové, dnes se projednává v parlamentu směrnice změna ustavy s doplněním článku o zbvraních.

    Bylo by dobře aby nás bylo na balkoně v parlemantu co nejvíce! je tam cca 50 míst, zatím nás jde cca 20+

    kdo máte čas dnes od 14:30h a splnujete následující podmínky:

    - nevypadáte a nechováte se jako - nácek, smažka, idiot,
    - nemáte - dredy, bordel na ksichtě, barevnou hlavu
    - nemáte na sobě - maskáče, příliš taktický oblečení, jste tedy oblečeni slušně, konzervativně

    obecně jste člověk který svým zevnějškem budí duvěru, klid a rozvahu - nikoli rozpaky či pobouření

    pak vás vyzívám, pomožte nám zaplnit galerii v parlamentu, máme zprávy přímo od politiků že pokud je plná galerie, politici mnohem více dbají na své sliby a to jak budou hlasovat...

    (pokud chceš vést debaty vo tom co je zevnějšek budící duveru, či kecy vo tom že má každej právo nosit co chce - nejsi ten koho hledáme a zustan doma)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam