• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    NAVARA: tak kdyžtak pak jestli bude shrnutí,budu vděčný
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SHADDIE: střídají se v povídání - bez většího překvapení - občas referují na množství lidí na galerce
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KENJIRO: a nějaké shrnutí, jak to vypadá? já ráno udělal svou Lex agitku před hlavním vchodem a zas jsem frčel,tak prahnu po infu :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Ano, asi jsem v tom byl příliš opatrný. Na druhé straně, dneska mi třikrát volal nějaký magor ze Semil, že by nás rád podpořil právo na držení zbraní, aby mohl bojovat proti vládě. Tak prosím tu moji paranoiu omluvte.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    Je nas tu plna galerie, dole je jen tak ctvrtina zidli obsazena.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Na galerce je prý více lidí, než na lavicích
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Právě je přátelům na galerii doporučováno, aby si přečetli návrh směrnice, že nikdo přeci zásobníky nad 30 brát nechce
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Galerka je plná a stojí se fronta :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LUCKYBSD: kdyby to byl trolling napíšu "pokus o vážnou debatu"..:-)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: kdyz ty pises, ze je neco vazna vec, tak nikdy nevim jestli to je pravda nebo trolling :)))
    IRONIC
    IRONIC --- ---
    NAVARA: to byla zpráva, že bude 1.cteni ve středu a že máme mrknout do subfora. a protože já to řešil po své linii, neměl jsem potřebu ani do subfora chodit. zprávu se subject HOŘÍ jsem dostal včera večer...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    takže kdo přijde tak ve 14:30 - Sněmovní 4.... volové fakt vážně... zádný extempore si nemužeme dovolit... žádný hovadiny žádný trika s nápisama politickejma nebo zbranovejma, je to vážná věc.,...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    IRONIC: No, ta samá zpráva šla všem členům 9.4. na mail... (resp. mail o soukromé zprávě, což nepovažuji za šťastné řešení, ale je to problém wordpressu)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    CERMI_FOX: Já tam dorazím.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    Tak jako tak jsem v PSP jeste nebyl a tak se tam stavim, aspon je duvod se vykaslat na korporatni meeting o hovne :)
    S kym se potkam?
    IRONIC
    IRONIC --- ---
    WOJTYLA: hele jako fakt, přijde mi, že někteří členové LEX jsou asi méně členové než jiní členové - vy si tam něco piklíte - pak se tady objeví zprávička, že v nějakým uzavřeným klubu je důležitá zpráva (jako proč?) - pak mi někdy večer před tou vaší akcí přijde od LEXu info, že mám zprávu - a když se někdy před půlnocí dostanu k tomu, abych řešil soukromou poštu , tak se tam dočtu, že byste mě měli zítra odpoledne rádi ve sněmovně - sorry, ale normální lidi mají nějaký naplánovaný program, nejsme študáci, co se rozhodnout jen nejít ten den do školy...
    Chtělo by to trochu respektu k lidem. Já jsem v té věci kontaktoval poslance, které jsem uznal za vhodné, věnuju tomu svůj čas, ve sněmovně bych i rád pomohl, ale sorry, dnes mám plný kalendář... Tak příště raději fakt dřív, pokud vůbec bude nějaký příště a neskončí to už v 1. čtení...
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    WOJTYLA: Proto jsem Kenjira zmínil, aby se to k němu doneslo kvůli "pro příště". Viditelnost = edit hlavička klubu + název klubu.

    Tím, že řešíme totéž WOJTYLA to zase tak nezapadne ;)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOUTLOSH: anomáš pravdu, znova se ptám jak nám dnes pomuže věcně správná připomínka, kterou mimochodem směřujte na Kenjira, v této chvili, kromě toho že posune mojí výzvu níž a nekolika lidem uspokojí jejich potřebu řešení sice nepřispět ale žvanit? Mužeme se k tomu postavit pro tuto chvili věcně a pak si tu žvante pro mě za mě třeba tejden kdo kde udělal jakou chybu... vážně kluci...
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    NAVARA: Ale prodlouží se tím odbavení, takže lepší bez, ale samozřejmě lepší s, než vůbec...

    WOJTYLA: No je to ale věcně zcela správná připomínka a KENJIRO si za to může sám, kdyby a priori nepředpokládál, že střelci co se tady scházejí jsou banda výstředních exotů, mohlo to taky vypadat dost jinak - nyx není FB a bez důvěry v lidi, které hájím, to taky nebude fungovat dobře.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam