• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    WOJTYLA: tyvole co proboha tahas?? Ja bezne nosim maxpedition fatboy a mam tam aji volno a to tam mam bezne kombinacky a podobne
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SIRIUS: jop jo no to je na mě mnimální velikost tahám sebou milion píčovin:-)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: v tom pripade taska na naradi od stanley na koleckach za litr v bauhausu, loocas to myslim treba ma
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LUCKYBSD: ale vždyt to tu píšu přece:-) WOJTYLA:
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: mysleno kolik dlouhejch/kratkejch budes s sebou tahat?
    kasumi ma condora na 2 dlouhy a vypada dost dobre, nemit od 5.11 na dve, tak ho beru hned
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    WOJTYLA: hele mam neco jako totok:
    Compact Range Bag
    http://www.maxpedition.com/store/pc/Compact-Range-Bag-4p1583.htm
    koupil sem to tady vod taboracka, ale zda se me ze uz to nedelaj, nicmene je to takova velka mrdka, nema to ale kapsy na kvery nosim je v krabicich platsovejch jak sem je koupil at to nepodru a na to je to super, jinak je to zbytecne velky
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    WOJTYLA: Já mám futrály od Dasty, jen na kozlici mám takovej kufr, co ho měli v CZUB v Praze v akci. Kdo to vyrobil, netuším.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    NAVARA: nene nemohly... a jde mi o krátký zbraně + vercajk...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    WOJTYLA: tady nebo vedle byly fotky taktických střeleckých vozíčků, mohly by tě zaujmout jako pohodlnější alternativa :)
    NELLI
    NELLI --- ---
    WOJTYLA: na střelnic pro dlouhé používám futrály od Condoru (v poměru cena/výkon dobrá volba), pokud jedu na závody kde jsou přesuny, tak mám batoh od Eberlestocku s pochvou pro pušku.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LUCKYBSD: no dovol?
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: mas vic zbrani?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    helejte volové, jakou požíváte střeleckou tašku na tahání vercajku na střelnici?
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    ZEPHEER: Především na odlehlých farmách, kde bylo zvykem si držet malou armádu složenou ze zaměstnanců, zloději dobytka si pak rozmysleli, jestli na takovou farmu zaútočí.
    Dneska si není co rozmýšlet, vezmou ovečky, manželku, dcery...
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NJAL: policajti se v techto koncinach kupuji uz dlouho
    NJAL
    NJAL --- ---
    LUCKYBSD: Hmmm, nakupko na vlastniho policajta, to jsem si vzdy pral :-)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    ZEPHEER: od toho je tu PRECE policie, naberou dalsi pul milion cajtu a problem solved
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    V Austrálii se z Home invasions stal docela závažný problém. Nastal ve chvíli, když jim posbírali zbraně. Předtím "visela" nad krbem nabitá puška a tyto "problémy" se nevyskytovaly.
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    ZEPHEER:
    Mj. si pamatuju na moc "hezkej" případ z GB kdy pánové lační zábavy vlezli do baráku k páru a těhotnou manželkou poměrně brutálně znásilnili před manželem,zbití/vykradení apod. ofc included.
    Doufám že jim ostrovní hodnoty potom pomohly ,)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    ZEPHEER: Ono by se téměř chtělo říct, že v kriminálech, kde je "vše" zakázáno, sledováno a kontrolováno, je jednoznačně nejbezpečnější prostředí bez jakéhokoliv porušování zákonů či předpisů. :-D
    Realita nám ovšem říká něco jiného.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NJAL: no v mistnosti se ofenzivni golf hraje docela blbe
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam